Tag plaża - śmieszne filmiki

5 sposobów na... imprezę 5 sposobów na... imprezę
5 sposobów na... imprezę
2957
Obejrzyj
Imprezy, w których bierzesz udział stają się monotematyczne? Nie lubisz się nudzić i chciałbyś zaskoczyć swoich znajomych świeżym pomysłem? Oto 5 sposobów na imprezowe gry, które z pewnością rozkręcą towarzystwo.
Typowy Janusz i degustacja piwa na plaży Typowy Janusz i degustacja piwa na plaży
Typowy Janusz i degustacja piwa na plaży
4248
Obejrzyj
Bycie Typowym Januszem to nie jest prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać. Dzięki temu filmikowi poznacie tajniki tej mistycznej sztuki i to w letnim wydaniu. Oprócz tego degustacja piwa Cechowe, czyli całkowicie biedronkowy...
Jak powstrzymać raka skóry? Jak powstrzymać raka skóry?
Jak powstrzymać raka skóry?
2870
Obejrzyj
Rak skóry to często diagnozowany nowotwór. Można go powstrzymać przez odpowiednie zachowanie na plaży. Nietypowe podejście do problemu prezentuje znany sobowtór Roberta Lewandowskiego.
Polak na plaży - parawanowe królestwo Polak na plaży - parawanowe królestwo
Polak na plaży - parawanowe królestwo
3313
Obejrzyj
Część naszych rodaków ma tak dosyć pozostałej części społeczeństwa, że najchętniej odgrodziłaby się od reszty narodu murem. I tak się dzieje na plażach. Parawanowe mury tworzą parawanowe, prywatne plaże. Absurd.
Cyanide & Happiness: ślady stóp Cyanide & Happiness: ślady stóp
Cyanide & Happiness: ślady stóp
16
9
3916
Obejrzyj
Tym razem ekipa Cyanide & Happiness poruszyła poważny temat religii i ludzkiej egzystencji w ich świetle. Taki temat nie mógł jednak skończyć się poważnie. Na jaki pomysł tym razem wpadli autorzy tej popularnej serii?...
Plażowy ślimak Plażowy ślimak
Plażowy ślimak
6380
Obejrzyj
Ten koleś naprawdę ma dziwny sposób na podryw. Jak to robi? Pyta dziewczyny, czy nie chciałyby zobaczyć ślimaka, a potem przechodzi do działania. Efekt jest... co najmniej dziwny.
Cyanide & Happiness - Muszelka Cyanide & Happiness - Muszelka
Cyanide & Happiness - Muszelka
17
3
4235
Obejrzyj
Podobno kiedy przyłoży się muszelkę do ucha, to słychać ocean. Oczywiście trzeba uważać na to, by dalej słyszeć co się dzieje wokół nas. Obejrzyjcie kolejny, genialny odcinek serii Cyanide & Happiness.
Najlepsze ukryte kamery na plaży Najlepsze ukryte kamery na plaży
Najlepsze ukryte kamery na plaży
161079
Obejrzyj
Przyjemny zbiór ukrytych kamer, których akcja dzieje się na plaży. Na filmiku stale widzimy słońce, wodę i zadowolonych ludzi. Po tym jak się nabiorą są na ogół jeszcze weselsi.
Sposób na pijanych plażowiczów Sposób na pijanych plażowiczów
Sposób na pijanych plażowiczów
5825
Obejrzyj
Każdy kto mieszka niedaleko plaży, lubi sobie czasem strzelić jakieś piwko przy wodzie. Wszystko jest ok, dopóki ktoś nie przesadzi, albo co gorsze wpadnie na pomysł szybkiej kąpieli. Na szczęście Białorusini mają sposób na...
Pies, który pierdział na mokro Pies, który pierdział na mokro
Pies, który pierdział na mokro
3757
Obejrzyj
Każdemu się zdarza spędzić zbyt dużo czasu w wodzie. U ludzi marszczy się wtedy skóra, zaś psy potrafią reagować w bardzo specyficzny sposób... Przekonajcie się sami.
Czego nie robić na plaży Czego nie robić na plaży
Czego nie robić na plaży
4323
Obejrzyj
Na plaży, tak jak i w każdym miejscu publicznym, trzeba wziąć pod uwagę fakt, że nie jesteśmy sami. Oczywiście zdarzają się głupie zachowania i wpadki, ale przecież można tego uniknąć, prawda? Dlatego właśnie chłopaki z...
Cyanide & Happiness - Zdany na własne siły Cyanide & Happiness - Zdany na własne siły
Cyanide & Happiness - Zdany na własne siły
18
2
3762
Obejrzyj
Kolejny doskonały odcinek Cyanide & Happiness. Co byście zrobili, gdybyście znaleźli się na bezludnej wyspie? Na pewno szukalibyście ratunku, jak ten jegomość. Może ktoś zobaczy jego list i pomoże mu się wydostać z wyspy....
Szalony żart z ptakami Szalony żart z ptakami
Szalony żart z ptakami
3795
Obejrzyj
Lepiej uważajcie gdzie zasypiacie. Strzeżcie się okruszków z chleba, a przede wszystkim miejcie się na baczności, bo ptaki atakują. Jeden z fajniejszych żartów jakie kiedykolwiek uda wam się zobaczyć.
Bardzo szybka amfibia Bardzo szybka amfibia
Bardzo szybka amfibia
3880
Obejrzyj
Przedstawiamy marzenie wielu kierowców - auto które jeździ i pływa po wodzie. Ten odpowiednio zmodyfikowany Jeep potrafi osiągnąć na wodzie prędkość porównywalną z jachtami.
Plaża z naturalnym falochronem Plaża z naturalnym falochronem
Plaża z naturalnym falochronem
3310
Obejrzyj
Niektórym osobom bardzo przeszkadzają wysokie fale nad wodą. Okazuje się, że są miejsca na świecie, gdzie nie grozi nam nagłe przykrycie falą. Zapraszamy do Playa Puerto Nuevo w Vega Baja (Puerto Rico).
Gdy nie masz słuchawek Gdy nie masz słuchawek
Gdy nie masz słuchawek
5283
Obejrzyj
Zdarza się nam spotkać osoby, które nie mają słuchawek, a uwielbiają muzykę. Najgorsze są przypadki włączania głośno muzyki w komunikacji miejskiej, jednak nawet nad wodą nie mamy chwili spokoju. Poznajcie plażowego DJ'a.