Tag podobieństwo - śmieszne filmiki

Prezent Prezent
Prezent
4793
Obejrzyj
Profesjonalnie wykonana animacja pokazująca powszechne, ale zwykle nie dostrzegane przez większość ludzi zjawisko. Niedostrzegane oczywiście, kiedy dotyczy ich samych. Pojedyncze dialogi są po angielsku, ale nie mają one...
Portret pamięciowy Portret pamięciowy
Portret pamięciowy
2322
Obejrzyj
Portret pamięciowy, to odtworzony przez świadka przestępstwa oraz rysownika portret podejrzanego. Tym razem rysownik przeszedł samego siebie i przeniósł swój fach na zupełnie inny poziom.
Malutka spójrz na moją cebule! Malutka spójrz na moją cebule!
Malutka spójrz na moją cebule!
2655
Obejrzyj
Wyprawa do supermarketu wcale nie musi być nudna, a zwykłe zakupy mogą zamienić się w owocowo-warzywną przygodę. Potrzebna do tego jest oczywiście odrobina kreatywności i odwagi.
50 głosów Nica 50 głosów Nica
50 głosów Nica
2324
Obejrzyj
Pochodzący z Belgii Nic, posiada ciekawą umiejętność naśladowania głosów. Postanowił pochwalić się swoim talentem i zaprezentować 50 próbek swoich możliwości. Na celowniku postaci z filmów, bajek oraz znane osoby.
Polska wersja Tokyo Drift Polska wersja Tokyo Drift
Polska wersja Tokyo Drift
2689
Obejrzyj
Jak wyglądałby polski odpowiednik filmku "Tokyo Drift"? Już nie musisz się zastanawiać. Przed wami krótki pokaz tego, jak wygląda "motoryzacyjne podziemie" Krakowa i okolicy.
Gry w prawdziwym życiu Gry w prawdziwym życiu
Gry w prawdziwym życiu
21
2
3343
Obejrzyj
Kolejna próba przeniesienia gier do rzeczywistości, tym razem autorstwa Ravgora. W menu Icy Tower, Angry Birds, Minecraft i kilka innych tytułów oraz zachowań charakterystycznych dla wszystkich graczy. Sprawdźcie koniecznie!
Czego NIE mówią: Rodzice #2 Czego NIE mówią: Rodzice #2
Czego NIE mówią: Rodzice #2
2649
Obejrzyj
Każdy z nas, zna charakterystyczne zwroty, którymi operują nasi rodzice w niektórych sytuacjach. To druga porcja tych powiedzeń przedstawiona przez Abstrachuje w negatywie. Jak im się to udało tym razem? Sprawdźcie sami!
AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas? AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas?
AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas?
2772
Obejrzyj
Oto kilka sytuacji, w których kiedyś zapewne znalazło się każde z nas. Założymy się także, że większość z was pomyślała wtedy dokładnie to samo, co chłopaki z ekipy AbstrachujeTV. Zachęcamy do oglądania!
Cyber Marian: Ukryty Polski Megamix 5 Cyber Marian: Ukryty Polski Megamix 5
Cyber Marian: Ukryty Polski Megamix 5
27
1
5860
Obejrzyj
Kolejna porcja ukrytych, polskich tekstów w zagranicznych piosenkach. Co tym razem udało się wychwycić Cyber Marianowi? Sprawdźcie i oceńcie sami. Niektóre teksty z pewnością was zaskoczą!
GTA w rzeczywistości GTA w rzeczywistości
GTA w rzeczywistości
24
2
3630
Obejrzyj
W internecie znaleźć można co najmniej kilka filmików, których autorzy próbowali przenieść realia serii GTA do prawdziwego świata. Nikomu wcześniej nie udało się tego zrobić w taki sposób. Robi wrażenie!
Osiem przebojów - jedna melodia Osiem przebojów - jedna melodia
Osiem przebojów - jedna melodia
3785
Obejrzyj
Czy to możliwe, żeby 8 hitów muzycznych miało tę samą melodię? Zachęcamy do sprawdzenia najnowszego zestawienia "Gdzieś to już słyszałem". Czy rozpoznajecie te piosenki i słyszycie podobieństwo w ich melodii?
Sobowtór Biebera trolluje nastolatki Sobowtór Biebera trolluje nastolatki
Sobowtór Biebera trolluje nastolatki
13
7
5582
Obejrzyj
Wielu powie, że bycie podobnym do Justina Biebera jest przekleństwem... ale są też jasne strony tego faktu... Nie każdy ma władze nad rozszalałym tłumem nastolatek, które zapewne wykonałyby każde jego polecenie jak stado...
George Carlin - Podobieństwa George Carlin - Podobieństwa
George Carlin - Podobieństwa
4622
Obejrzyj
George Carlin opowiada o podobieństwach, które łączą wszystkich ludzi. Wy też patrzycie na zegarek i nie wiecie, która jest godzina?
Podobieństwo Podobieństwo
Podobieństwo
32
1
14953
Obejrzyj
Niektóre postacie przejawiają bardzo duże podobieństwo.