Tag pokaz - śmieszne filmiki

Nie oceniaj książki po okładce Nie oceniaj książki po okładce
Nie oceniaj książki po okładce
3662
Obejrzyj
Chociaż każdy zna te powiedzenie, to bardzo często wciąż zapominamy o tym by nie oceniać książki po okładce. Chociaż jurorzy takich programów jak "Mam talent" powinni to doskonale wiedzieć, to wciąż zdarza im się niepewnie...
Efektowny pokaz tańca w amerykańskim Mam talent Efektowny pokaz tańca w amerykańskim Mam talent
Efektowny pokaz tańca w amerykańskim Mam talent
3387
Obejrzyj
Uczestnicy programu Mam talent zaskakują po raz kolejny. Po raz kolejny kreatywność została połączona z technologią i po raz kolejny takie połączenie dało rewelacyjne efekty. Dla niecierpliwych: występ zaczyna się około 50tej...
Hipnotyzujący pokaz Hipnotyzujący pokaz
Hipnotyzujący pokaz
2519
Obejrzyj
Co można stworzyć z piasku umieszczonego na obrotowym dysku? Autor tego filmiku pokazuje jedną z możliwości i zabiera widza w hipnotyzującą podróż po świecie form i kształtów. Zachęcamy do obejrzenia!
Magiczna sztuczka i pierwszy pocałunek Magiczna sztuczka i pierwszy pocałunek
Magiczna sztuczka i pierwszy pocałunek
5276
Obejrzyj
Krótki występ iluzjonisty Michaela John'a z udziałem, jednej z jurorek w amerykańskim "Mam talent". Zaprezentował on ciekawą sztuczkę z kartami, ale najwidoczniej zaimponował jurorce także w inny sposób.
Grupa UDI w brytyjskim Grupa UDI w brytyjskim "Mam talent"
Grupa UDI w brytyjskim "Mam talent"
3119
Obejrzyj
Krótki pokaz w wykonaniu rosyjskiej grupy UDI, która zgłosiła się do uczestnictwa w brytyjskiej edycji "Mam talent". Przedstawienie w stylu "Fighting Gravity" wszystkim oglądającym przypadło do gustu. (Pokaz zaczyna się 1:50)
Zimowa przejażdżka po lesie Zimowa przejażdżka po lesie
Zimowa przejażdżka po lesie
3296
Obejrzyj
Pokaz umiejętności rajdowych w wykonaniu Fredrika Sørlie'a. Zimowa trasa, skandynawski las, solidne "cztery kółka" oraz motywująca Pani pilot na siedzeniu obok. Takie połączenie nie mogło się nie udać. Zapraszamy do oglądania!
Turniej wiosny w gimnastyce artystycznej Turniej wiosny w gimnastyce artystycznej
Turniej wiosny w gimnastyce artystycznej
2336
Obejrzyj
Aura panująca za oknem jeszcze nie potwierdza tego jednoznacznie, ale od miesiąca mamy już kalendarzową wiosnę. Oto 40. edycja wiosennego turnieju w gimnastyce artystycznej. Zachęcamy do obejrzenia!
Niezwykły pokaz baniek mydlanych Niezwykły pokaz baniek mydlanych
Niezwykły pokaz baniek mydlanych
4125
Obejrzyj
Już w dzieciństwie każdy z nas wiedział, że puszczanie baniek mydlanych to prawdziwa sztuka. Pani Any Yang uczyniła z tego prawdziwą sztukę, tworząc bańki, które zapierają dech w piersiach.
Krosny i tegoroczna matura Krosny i tegoroczna matura
Krosny i tegoroczna matura
2944
Obejrzyj
Matura to ciężki orzech do zgryzienia, zwłaszcza kiedy ktoś przychodzi na nią nieprzygotowany. Jeśli nie mieliście do tej pory okazji rozejrzeć się po sali egzaminacyjnej, to nic nie szkodzi. Pan Krosny pokaże Wam, jak wygląda...
Kogut ranną porą Kogut ranną porą
Kogut ranną porą
1979
Obejrzyj
Pana Ireneusza Krosnego nie trzeba przedstawiać fanom pantomimy, ale Wy też powinniście go znać. Tym razem nasz ulubiony Polski mim przedstawi nam poranek typowego koguta. Zobaczcie sami.
Niezastąpiona asystentka magika Niezastąpiona asystentka magika
Niezastąpiona asystentka magika
3394
Obejrzyj
Facet bez kobiety bywa zagubiony, już zwłaszcza kiedy nie radzi sobie w życiu. A co jeśli tą kobietą jest po prostu drugi facet? Może wyjść z tego kupa śmiechu. Zobaczcie prawdziwych mistrzów w sztuce magicznej, grupę Doble...
Ronaldo i Messi mogą się schować Ronaldo i Messi mogą się schować
Ronaldo i Messi mogą się schować
3973
Obejrzyj
Fakt, faktem zawodowi piłkarze nie ćwiczą żonglerki aż do takiego stopnia, ale nie zmienia to faktu, że mogą tylko patrzeć i podziwiać. Obejrzyjcie pokaz mistrza świata we Freestyle Football - Szymona Skalskiego.
Taniec z diodami LED Taniec z diodami LED
Taniec z diodami LED
3133
Obejrzyj
Przedstawiamy nietypowy występ grupy The Pastels. Dzięki diodom LED zaprezentują sceny rodem z filmu Tron. Warto zobaczyć.
Pokazywanie dziewczynom ptaszka Pokazywanie dziewczynom ptaszka
Pokazywanie dziewczynom ptaszka
5836
Obejrzyj
Jak w prosty sposób zacząć rozmowę z dziewczyną? SadamaTV postanowił być bardzo bezpośrednim i pomysłowym. Zaoferował napotkanym dziewczynom pokazanie swojego ptaszka.
Czym zabezpieczyć rower? Czym zabezpieczyć rower?
Czym zabezpieczyć rower?
2456
Obejrzyj
Ciekawy pokaz cięcia zabezpieczeń podczas Święta Cyklicznego w Warszawie 2013. Kradzież rowerów to nadal plaga w Polsce. Zobaczcie w które zabezpieczenie warto inwestować, a których lepiej unikać.
Nietypowa impreza - Nietypowa impreza - "Teatr na wysokich obcasach"
Nietypowa impreza - "Teatr na wysokich obcasach"
5610
Obejrzyj
Niech was nie zmyli tytuł "Teatr na wysokich obcasach". Filmik ma niewiele wspólnego z teatrem, ale za to bardzo wiele z obcasami i kobiecą bielizną. Te widoki rozgrzeją was w chłodne, wiosenne dni.