Tag policja - śmieszne filmiki

Czego nie mówią: policjanci Czego nie mówią: policjanci
Czego nie mówią: policjanci
6844
Obejrzyj
Policjanci to dość specyficzna grupa ludzi, do której przyczepiło się już kilka standardowych zachowań, powiedzeń, a także stereotypów. Wszystko to zobaczycie w tym filmiku, ale oczywiście wywinięte na lewą stronę.
Niezawodny test trzeźwości Niezawodny test trzeźwości
Niezawodny test trzeźwości
3804
Obejrzyj
Każdy facet, który kiedyś na imprezie "przybalował" za mocno wie, że nawet te mniej dużo urodziwe dziewczyny nagle stają się atrakcyjniejsze. Szkocka myśl technologiczna w połączeniu z tym faktem umożliwiła stworzenie...
Alzheimer's Cop Alzheimer's Cop
Alzheimer's Cop
2747
Obejrzyj
Był już Robocop, był Beverly Hills Cop, a teraz pora na Alzheimer's Copa! Postać ta różni się natomiast dość znacząco od dwóch wcześniejszych i... i... o czym to ja pisałem?
Cichy żarcik - Policjant! Cichy żarcik - Policjant!
Cichy żarcik - Policjant!
20
1
18489
Obejrzyj
Odrobina absurdalnego humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Czasami wskazane jest wręcz aby skonfrontować się z takim żartem, aby szare komórki musiały zacząć intensywniej pracować. Tym razem głównym bohaterem jest policjant i...
Policjant zatrzymujący motocyklistę Policjant zatrzymujący motocyklistę
Policjant zatrzymujący motocyklistę
20
2
6673
Obejrzyj
Jeżeli ktoś chciałby zadać sobie pytanie, dlaczego policja w Polsce nie jest lubiana, to wystarczy zobaczyć ten filmik i wyobrazić sobie jak wyglądałoby to samo w naszych realiach.
Pitbull. Nowe porządki: kanapka z ogórkiem Pitbull. Nowe porządki: kanapka z ogórkiem
Pitbull. Nowe porządki: kanapka z ogórkiem
4333
Obejrzyj
Jeżeli trzeba byłoby wybrać tylko jeden element z dobrych, polskich filmów jako nasz towar eksportowy, to z całą pewnością byłyby to dialogi. Jeżeli jeszcze są dobrze odegrane to wciskają w ziemię.
Cyanide & Happiness: Podsłuch Cyanide & Happiness: Podsłuch
Cyanide & Happiness: Podsłuch
3025
Obejrzyj
Podsłuchy i prowokacje to część policyjnej pracy, w szczególności dla policjantów pracujących pod przykrywką. Tym razem miało być podobnie, ale to przecież Cyanide & Happiness, tutaj nie mogło pójść z górki.
Widziałaś tego typa? Widziałaś tego typa?
Widziałaś tego typa?
2950
Obejrzyj
JeleniaMafia prowadzi poszukiwania tajemniczego Arka4000. Przypadkowi przechodnie będą współpracować czy może są w zmowie z tajemniczą postacią, ze szkolnej legitymacji? Sprawdźcie sami!
Snowboardem po Nowym Jorku Snowboardem po Nowym Jorku
Snowboardem po Nowym Jorku
2837
Obejrzyj
Być może wiecie, ale w USA panuje największa zima od wielu lat. Śniegiem zasypane zostały także największe miasta, takie jak Nowy Jork, a grupa znajomych postanowiła to wykorzystać. Na koniec trafili także na patrol policji.
Jakie zastosowanie ma miejski monitoring? Jakie zastosowanie ma miejski monitoring?
Jakie zastosowanie ma miejski monitoring?
3882
Obejrzyj
Odpowiedź na zadane w tytule pytanie będzie zbędna, kiedy obejrzycie filmik. Ktoś tu zdecydowanie przesadził z graniem w GTA. Sytuacja została zarejestrowana w Bydgoszczy.
Polskie stadiony w latach 90. Polskie stadiony w latach 90.
Polskie stadiony w latach 90.
2816
Obejrzyj
Jeżeli ktoś nie pamięta wczesnych lat 90, to nie może wypowiadać się w kwestii chuliganów i walk na polskich stadionach. Współczesne bijatyki są niczym przebieżka w porównaniu do maratonów, które miały miejsce ponad 20 lat temu.
Szwagier shot: akcja znicz Szwagier shot: akcja znicz
Szwagier shot: akcja znicz
3191
Obejrzyj
Akcja znicz, to akcja skierowana przeciwko pijanym kierowcom, którzy podczas Wszystkich Świętych pojawiają się na drogach w zdecydowanie większej ilości. W humorystyczny sposób Szwagry postanowiły przypomnieć o tym, że pijani...
Mistrzowie kamuflażu Mistrzowie kamuflażu
Mistrzowie kamuflażu
2959
Obejrzyj
Niezależnie od tego czy ktoś jest zwolennikiem legalizacji marihuany czy też nie, powinien dostrzec jak absurdalnie wypadli funkcjonariusze policji w tym krótkim "epizodzie". Do gazety zabrakło jedynie kapelusza i doklejonych...
Pościg na polskiej drodze Pościg na polskiej drodze
Pościg na polskiej drodze
3784
Obejrzyj
Na pierwszy rzut oka można rozpoznać, że to polska droga, ale trzeba przyznać, że uciekinier miał fantazję, której nie powstydzono by się w hoolywoodzkich produkcjach. Sprawdźcie jak policja, uznawana powszechnie za niezdarną,...
Prawdziwy twardziel Prawdziwy twardziel
Prawdziwy twardziel
30
1
4745
Obejrzyj
Kiedy w pobliżu znajduje się ładna dziewczyna, chcemy zazwyczaj wypaść jak najlepiej. Niektórzy czasami przesadzają z tymi popisami. Na szczęście są ludzie, którzy potrafią takiego cwaniaczka błyskawicznie sprowadzić na ziemię.
Cyanide & Happiness: łowcy duchów (dubbing PL) Cyanide & Happiness: łowcy duchów (dubbing PL)
Cyanide & Happiness: łowcy duchów (dubbing PL)
3335
Obejrzyj
Polska wersja filmiku Cyanide & Happiness: łowcy duchów, w którym to policjanci przyszli na pomoc staruszce borykającej się z problemem duchów.