Tag porażka - śmieszne filmiki

AdBuster - Placementy czy plej-smęty? AdBuster - Placementy czy plej-smęty?
AdBuster - Placementy czy plej-smęty?
2501
Obejrzyj
Product Placement, czyli lokowanie produktu to celowe umieszczenie produktu danej marki w ogólnodostępnym materiale filmowym, tekstowym czy graficznym, nie będącym z założenia reklamą. Oto krótki felieton na temat lokowania...
Galicjanka - reklama roku Galicjanka - reklama roku
Galicjanka - reklama roku
2997
Obejrzyj
Nie, to nie podróż w przeszłość do wczesnych lat 90', to nakręcona jakiś czas temu reklama wody "Galicjanka". Prezes w roli głównej? Brak jakichkolwiek aktorskich atutów? Czemu nie!
Kompilacja niezręcznych sytuacji Kompilacja niezręcznych sytuacji
Kompilacja niezręcznych sytuacji
21
1
8186
Obejrzyj
Z całą pewnością każdemu z nas zdarzyły się sytuacje podobne do tych. Sytuacje, w których nie do końca dogadaliśmy się ze swoimi współtowarzyszami lub zrobiliśmy coś głupiego i trudno było z tego wybrnąć.
Kiedy Twój prank jest tak głupi, że zasługuje na karę Kiedy Twój prank jest tak głupi, że zasługuje na karę
Kiedy Twój prank jest tak głupi, że zasługuje na karę
2941
Obejrzyj
Pewna grupa bawiąca się w tzw. "pranki" słynie z tego, że ich żarty można pomylić z samobójczymi próbami. Szukanie problemów na "czarnych" dzielnicach, zaczepianie niewłaściwych ludzi oraz chamskie teksty często skutkowały...
Jak to jest? Jak to jest?
Jak to jest?
2936
Obejrzyj
Krótki filmik, w którym pada jedno konkretne pytanie "Jak to jest być seksi?". Niestety głównemu bohaterowi nie udało się na nie odpowiedzieć. Zachęcamy do obejrzenia!
Kompilacja psich niepowodzeń Kompilacja psich niepowodzeń
Kompilacja psich niepowodzeń
23
2
6241
Obejrzyj
Kilka dni temu w internecie pojawił się filmik przedstawiający psa, który posiadał antytalent do łapania jedzenia w locie. Dzisiaj przedstawiamy wam drobną kompilację z wyczynami innych czworonogów, których plany nie do końca...
Największe porażki z bronią w roli głównej Największe porażki z bronią w roli głównej
Największe porażki z bronią w roli głównej
4764
Obejrzyj
Uważamy, że nie wystarczy, że broń jest zakazana w większości państw. Rządy całego świata powinny pójść o krok dalej i dać limit IQ na korzystanie z tych narzędzi zagłady. Skąd takie wnioski? Wystarczy, że zobaczycie kompilację...
Oblany egzamin prawa jazdy Oblany egzamin prawa jazdy
Oblany egzamin prawa jazdy
8635
Obejrzyj
Ktoś kto zdawał prawo jazdy na pewno wie ile stresu kosztują egzaminy. Już nawet nie mówiąc o tym ile pieniędzy to kosztuje. Stres, mnóstwo wydanych pieniędzy i kolejna nieudana próba, zobaczcie do czego może doprowadzić takie...
Wielka porażka na wyciągu Wielka porażka na wyciągu
Wielka porażka na wyciągu
4111
Obejrzyj
Wiecie co to jest szaleństwo? To robienie tego samego, oczekując przy tym innego efektu. W celu dalszego poznania, zapraszam do materiału pomocniczego.
Kompilacja ślizgawkowych zwycięstw i porażek Kompilacja ślizgawkowych zwycięstw i porażek
Kompilacja ślizgawkowych zwycięstw i porażek
2923
Obejrzyj
Słynna ślizgawka! Nieodzowny element lata w USA... przynajmniej według filmików z porażkami na YouTube! Co robić a co raczej sobie darować w konfrontacji z taką zabawką?
Zwycięstwa i porażki październik 2012 Zwycięstwa i porażki październik 2012
Zwycięstwa i porażki październik 2012
3353
Obejrzyj
Niektórym się poszczęściło, innym zaś przydarzyła się krzywda, czasami nawet bolesna. oto kompilacja porażek i zwycięstw na miesiąc październik!
Porażka w MTV - Date My Mom Porażka w MTV - Date My Mom
Porażka w MTV - Date My Mom
5783
Obejrzyj
program w którym młodzi dżentelmeni idą na randkę z trzema mamami młodych dziewcząt. Podczas spotkania próbuje wybadać jak wygląda i co lubi ich córka, aby później wybrać tą z którą uda się an randkę. Ten wybadał za słabo.
Spiderman w kuchni Spiderman w kuchni
Spiderman w kuchni
3684
Obejrzyj
Jednak rozbieg to nie wszystko, o czym może powiedzieć nam ten numer samozwańczego (zapewne rosyjskiego) człowieka-pająka. Mimo starannie obmyślonej trasy, niesamowitemu mutantowi nie udało się zajść zbyt daleko.
Wskakuj do samochodu! Wskakuj do samochodu!
Wskakuj do samochodu!
4170
Obejrzyj
"Nie mów hop, póki nie przeskoczysz", ten filmik mógłby być zobrazowaniem tego sloganu.
Brawurowa ucieczka z komisariatu Brawurowa ucieczka z komisariatu
Brawurowa ucieczka z komisariatu
3506
Obejrzyj
Policja zatrzymuje pijanego nastolatka na komisariacie. Zatrzymany nie jest za bardzo zadowolony z tego obrotu sytuacji, więc próbuje zmienić swój los. Niestety wiatry nie sprzyjały jego krótkiej, acz efektownej ucieczce.
Zderzenie czołowe Zderzenie czołowe
Zderzenie czołowe
4432
Obejrzyj
Pamiętajcie, żeby zawsze dokładnie się rozglądać, samochody mogą być wszędzie! To zderzenie na długo pozostanie w pamięci wszystkim uczestnikom wypadku...