Tag prędkość - śmieszne filmiki

Krótki film o nowicjuszu w Mustangu Krótki film o nowicjuszu w Mustangu
Krótki film o nowicjuszu w Mustangu
16081
Obejrzyj
Każdemu chłopakowi marzy się super samochód jeszcze zanim zda prawo jazdy. Samochód to jednak nie zabawka, a ulica to nie mapa z Need For Speed. Bohater tego filmiku najwidoczniej o tym zapomniał.
Górski lot w wingsuit Górski lot w wingsuit
Górski lot w wingsuit
2595
Obejrzyj
Nie umniejszając niczyjego talentu czy osiągnięć należy powiedzieć sobie jasno, że istnieją sporty ekstremalne nieco bardziej ekstremalne niż pozostałe. Zabawy, a w szczególności "takie" zabawy z wingsuitem zdecydowanie się do...
Pan Zgazu Tanoga Pan Zgazu Tanoga
Pan Zgazu Tanoga
2554
Obejrzyj
Po "brawurowej" kampanii reklamowej dotyczącej dopalaczy, wszyscy chyba porzucili nadzieję na to, że rządowe pieniądze mogą zostać wydane jak należy, na kampanię reklamową. Okazuje się, że jest inaczej. Oto spot dotyczący...
Skuter rajdowy Skuter rajdowy
Skuter rajdowy
3058
Obejrzyj
Właściciele skuterów, z nieznanych powodów częściej stawiają na wygląd i dźwięk wydawany przez ich maszynę, niż na osiągi i faktyczną prędkość. Dla wszystkich takich "szpanerów" znaleźliśmy rozwiązanie. Oto jak zamienić Twojego...
Pirat drogowy prawie zmiótł trójkę dzieci Pirat drogowy prawie zmiótł trójkę dzieci
Pirat drogowy prawie zmiótł trójkę dzieci
2661
Obejrzyj
Szkolny autobus podjechał po dzieci na przystanek, co nietypowe, przystanek na środku drogi. Jakiś szalony kierowca postanowił minąć autobus od strony przystanku przez co, o mały włos, nie zabiłby całej trójki.
Kanadyjski pociąg pruje przez śnieg Kanadyjski pociąg pruje przez śnieg
Kanadyjski pociąg pruje przez śnieg
5593
Obejrzyj
Metr śniegu to problem dla pociągu? Jak widać Kanada dla śniegu jest bezlitosna i pociągi tam wjeżdżają w śnieg z pełną prędkością.
Wyścig żółwia z zającem - bajeczna reklama Mercedesa Wyścig żółwia z zającem - bajeczna reklama Mercedesa
Wyścig żółwia z zającem - bajeczna reklama Mercedesa
4551
Obejrzyj
Wszyscy chyba wiedzą kto wygrał wyścig pomiędzy zającem, a żółwiem. A czy ktoś wie jak to się udało? Odpowie na to najnowsza reklama Mercedesa. Lepiej zapnijcie pasy, bo będzie naprawdę szybko.
Dlaczego serwery EA są wolne? Dlaczego serwery EA są wolne?
Dlaczego serwery EA są wolne?
21
5
4243
Obejrzyj
EA Games jest znane przede wszystkim ze swojej chciwości i traktowania graczy jak chodzące portfele. Zastanawialiście się kiedyś co sprawia, że ich serwery są takie wolne? Może ten filmik Wam nieco wyjaśni.
Tyłem i pod prąd na drodze ekspresowej S2 Tyłem i pod prąd na drodze ekspresowej S2
Tyłem i pod prąd na drodze ekspresowej S2
3558
Obejrzyj
Przypadkowe nagranie z jednej z naszych polskich dróg. Trudno uwierzyć, że ktoś ma tego typu pomysły. Nie wiadomo na co czekał kierowca Toyoty, może na dzwon? Zobaczcie jak wygląda szczyt głupoty na drodze ekspresowej.
MC Silk - Raperski nikt szybszy niż raperski bóg MC Silk - Raperski nikt szybszy niż raperski bóg
MC Silk - Raperski nikt szybszy niż raperski bóg
3647
Obejrzyj
Przed Wami MC Silk, koleś który zasłynął jako najszybszy raper na świecie. Teraz powrócił by zmiażdżyć scenę nie w jednym... ale w siedmiu językach! Posłuchajcie i przekonajcie się, że ten koleś jest naprawdę wielki.
Świat jest piękny Świat jest piękny
Świat jest piękny
3733
Obejrzyj
Są na świecie miejsca tak niesamowite, że nawet czas nie odbiera im ich uroku. Niezależnie od tego jak zmieniają się pory dnia, są w dalszym ciągu przepiękne. Zobaczcie kompilację krajobrazów w przyspieszonym tempie.
Na co komu opona w aucie? Na co komu opona w aucie?
Na co komu opona w aucie?
3115
Obejrzyj
Jeśli myśleliście, że w Rosji znajdziecie najbardziej szalonych kierowców, to się myliliście. Na naszym podwórku również zdarzają się prawdziwe ewenementy, ale to już przesada. Myślicie, że można jechać autem na trzech oponach?...
Superszybka randka Superszybka randka
Superszybka randka
3896
Obejrzyj
Jeśli kiedyś mieliście problem, żeby umówić się z dziewczyną swoich marzeń, mamy dla was szybkie rozwiązanie. Wystarczy pomoc kilku przyjaciół, odrobina uroku osobistego, no i trochę jedzenia. Zobaczcie jak urządzić superszybką...
Myślisz, że jesteś szybki? Myślisz, że jesteś szybki?
Myślisz, że jesteś szybki?
4216
Obejrzyj
Prujesz przez miasto swoim nowiutkim, superszybkim samochodem. Myślisz, że nikt Cię nie wyprzedzi, a na drodze nie ma Tobie równych. No i tu kończymy marzenia, bo jak się okazuje nawet jeśli taka sytuacja następuje, to ktoś...
160 km/h przez Moskwę z przewidywalnym skutkiem 160 km/h przez Moskwę z przewidywalnym skutkiem
160 km/h przez Moskwę z przewidywalnym skutkiem
3075
Obejrzyj
Gdy grupa facetów wsiada do auta i ma zamiar poszaleć to można spodziewać się wszystkiego. Jazda z prędkością 160 km/h z założenia jest ryzykowna i pełna wrażeń. Zobacz jak skończyła się ta szaleńcza podróż.
300km/h - nikt mnie nie wyprzedzi 300km/h - nikt mnie nie wyprzedzi
300km/h - nikt mnie nie wyprzedzi
4816
Obejrzyj
"Nikt mnie nie wyprzedzi" - tak właśnie pomyślał kierowca tego litrowego potwora. Ta myśl długo nie gościła w jego głowie, bo już za chwilę ktoś go wyprzedził. I wcale nie był to trabant.