Tag próba - śmieszne filmiki

Test Test "amerykańskich" przekąsek
Test "amerykańskich" przekąsek
10287
Obejrzyj
Ciekawy filmik pokazujący prawdziwe majstersztyki producentów przekąsek, które sprzedawane są na terenie Stanów Zjednoczonych. Trudno nie zgodzić się z faktem, że o niektórych kombinacjach smakowych większość z nas nawet by nie...
Apropo Defacto - Wielki test nietypowych konserw Apropo Defacto - Wielki test nietypowych konserw
Apropo Defacto - Wielki test nietypowych konserw
2025
Obejrzyj
Wiesław Wszywka powraca w teście nietypowych konserw. Nietypowych, ponieważ ich zawartość to głównie owoce morza, czyli wciąż dość nietypowe dla nas menu. Prócz tego wśród puszek znalazł się sławny w sieci "przysmak" Surströmming.
Próba przestrzelenia kłódki Próba przestrzelenia kłódki
Próba przestrzelenia kłódki
2388
Obejrzyj
Zapewne wszyscy z was widzieli w filmach scenę, w której blokująca przejście kłódka była ostrzeliwana i chwilę później bohater mógł otworzyć drzwi lub bramę. Czy w rzeczywistości byłoby to możliwe? Macie okazję to sprawdzić.
Próba dźwięku Próba dźwięku
Próba dźwięku
2980
Obejrzyj
Jak wyglądają przygotowania muzyków przed koncertem? W pierwszej kolejności sprawdzają instrumenty, akustykę i ustawienia mikrofonów. Właśnie ten etap został sparodiowany przez niemieckiego komika. Zachęcamy do oglądania!
Próba przebicia się przez zaporę Próba przebicia się przez zaporę
Próba przebicia się przez zaporę
2649
Obejrzyj
Krótki filmik przedstawiający test drogowej zapory, która na co dzień używana jest w amerykańskich bazach wojskowych. Sprawa jest prosta, a do pojedynku z przeszkodą stanęła ciężarówka. Jaki był efekt? Sprawdźcie sami!
Szczeniaczki uczą się wszystkiego po raz pierwszy Szczeniaczki uczą się wszystkiego po raz pierwszy
Szczeniaczki uczą się wszystkiego po raz pierwszy
3460
Obejrzyj
W życiu każdego z nas coś występuje po raz pierwszy. O ile ludzie nie są aż tacy słodcy kiedy poznają świat, to szczeniaki są zupełnie inną historią. Zobaczcie jak radzą sobie z poznawaniem świata.
AdBuster - Dywanowa konfrontacja z Vanishem AdBuster - Dywanowa konfrontacja z Vanishem
AdBuster - Dywanowa konfrontacja z Vanishem
2359
Obejrzyj
Adbuster nie lubi sobie odpuszczać. Ponownie wraca do jednego z produktów firmy Vanish, lecz tym razem jest znacznie bardziej okrutny. No bo w końcu kto jeździ po dywanie samochodem? Lepiej zobaczcie to sami.
Młotek vs szyba Młotek vs szyba
Młotek vs szyba
4481
Obejrzyj
Wydawałoby się, że szyba nie ma szan w tym starciu, a jednak zaskoczyła wszystkich. Nie poddała się zamaszystym uderzeniom reportera z młotkiem.
Spróbuję tylko raz Spróbuję tylko raz
Spróbuję tylko raz
4328
Obejrzyj
Zbiór reklam społecznych zatytułowanych "Meth, not even once". Ciekawe czy powstrzymały choć jedną osobę przed zażyciem narkotyków.
Seria scen nieudanych Seria scen nieudanych
Seria scen nieudanych
3389
Obejrzyj
Seria nieudanych scen z nagrań Cezika. Pokazują, że nie wszytko przychodzi od razu, ale z odrobiną determinacji można wiele osiągnąć.
Próba wiary Abrahama Próba wiary Abrahama
Próba wiary Abrahama
3948
Obejrzyj
Nieco odmieniona wersja próby na jaką Bóg wystawił Abrahama.