Tag przechodzień - śmieszne filmiki

Jesteś boska OŁ JEA! Jesteś boska OŁ JEA!
Jesteś boska OŁ JEA!
2335
Obejrzyj
Jeleniajaja powracają na ulicę, więc przypadkowi przechodnie muszą się mieć na baczności. Chciałoby się powiedzieć "żarty się skończyły", ale jest dokładnie odwrotnie. Zapraszamy do oglądania!
Paróweczka ostatnia Paróweczka ostatnia
Paróweczka ostatnia
2925
Obejrzyj
Tym razem niewinnych przechodniów zaczepia BartekUSA, a tematem przewodnim filmiku jest... parówka. Czym można zaskoczyć ludzi na ulicy? Jak reagują na nietypową zaczepkę? Sprawdźcie koniecznie!
Matura to bzdura - przedsiębiorczość Matura to bzdura - przedsiębiorczość
Matura to bzdura - przedsiębiorczość
1793
Obejrzyj
Martin Stankiewicz ponownie atakuje niewinnych przechodniów, potencjalnych maturzystów i zadaje im pytania, na które wydawałoby się, wszyscy lub przynajmniej większość powinna znać odpowiedź. Jak wygląda to w rzeczywistości?...
Kochasz mnie? - Jeleniejaja Kochasz mnie? - Jeleniejaja
Kochasz mnie? - Jeleniejaja
3136
Obejrzyj
Ekipa Jeleniejaja jak zwykle w wysokiej formie. Ponownie ruszyli na podbój, by nieco poprawić humor robiącym zakupy oraz przypadkowym przechodniom. Serdecznie zapraszamy do oglądania!
Jeleniejajeczka - Całować chcę! Jeleniejajeczka - Całować chcę!
Jeleniejajeczka - Całować chcę!
5002
Obejrzyj
Po krótkiej przerwie Jeleniejajeczka powracają do korzeni i mamy okazję obejrzeć kolejną część ich ulicznych żartów. Kilka nowych pomysłów i wybory domów do Hogwartu! Zapraszamy do oglądania!
Przedrzeźnianie ludzi Przedrzeźnianie ludzi
Przedrzeźnianie ludzi
3524
Obejrzyj
Ravgor po raz kolejny wyrusza na ulice, by nieco ubarwić życie okolicznych przechodniów. Tym razem będzie ich... przedrzeźniał! Wychodzą z tego naprawdę zabawne sytuacje.
Obywatele wypowiadają się o policji Obywatele wypowiadają się o policji
Obywatele wypowiadają się o policji
2569
Obejrzyj
Służba w policji to ciężka i niewdzięczna praca. Najlepiej słychać to po głosach naszych obywateli, którzy nie są zadowoleni z pracy policjantów.
Farciarze na przejściu dla pieszych Farciarze na przejściu dla pieszych
Farciarze na przejściu dla pieszych
2654
Obejrzyj
Jedno jest pewne, ci ludzie mieli znacznie więcej szczęścia niż rozumu. Nie raz pomogły również umiejętności kierowców, którzy nie chcieli mieć czyjegoś życia na sumieniu. Lepiej uważać na drodze, bo można nie mieć tyle...
Żart z urwaną ręką Żart z urwaną ręką
Żart z urwaną ręką
2347
Obejrzyj
Co zrobić jeśli urwie nam się ręka? Oczywiście trzeba ją chwycić i latać za przechodniami jak oszalały... Oczywiście wszyscy wiemy, że to nie tak, ale Penguin Magic postanowił zrobić to po swojemu.
Żart z wąchaniem nieznajomych Żart z wąchaniem nieznajomych
Żart z wąchaniem nieznajomych
1850
Obejrzyj
Nietrudno w dzisiejszych czasach spotkać jakiegoś świra na ulicy. A może będzie to ktoś kto wącha nieznajomych? Na szczęście tym razem to tylko żart od Vitalyzda, który postanowił sprawdzić zapach przechodniów i... ich reakcję...
Rozmowa przez telefon - Bobson Prank Rozmowa przez telefon - Bobson Prank
Rozmowa przez telefon - Bobson Prank
4259
Obejrzyj
Lepiej nie podsłuchiwać o czym inni rozmawiają przez telefon, bo można się tylko najeść strachu. Udowodni Wam to Bobson wraz z jego najnowszym dowcipem, w którym rozmawia przez telefon o rzeczach bardzo bliskich niektórym...
Co potrafią odwalać przechodnie Co potrafią odwalać przechodnie
Co potrafią odwalać przechodnie
6024
Obejrzyj
Przechodnie narzekają na to jak jeżdżą kierowcy, ale to nie zmienia faktu, że sami potrafią niezłe numery. Nie wierzycie nam? Wystarczy, że obejrzycie ten filmik i wszystko Wam się wyjaśni. Okazuje się, że podróżujący z buta...
Oklaskiwanie przechodniów i wręczanie medali Oklaskiwanie przechodniów i wręczanie medali
Oklaskiwanie przechodniów i wręczanie medali
2151
Obejrzyj
To musi być całkiem przyjemne uczucie, gdy grupa ludzi docenia Twoje małe sukcesy. Bohaterowie tego filmiku mieli okazje przekonać się jak to jest.
Wietrzna ulica Wietrzna ulica
Wietrzna ulica
3283
Obejrzyj
Na pierwszy rzut oka ta ulica nie różni się niczym od innych, jednak ma w sobie coś co odstrasza od niej przechodniów.
Sonda uliczna Sonda uliczna
Sonda uliczna
6346
Obejrzyj
Ten doktor nauk najwidoczniej nie miał dobrego dnia. Mimo wielkiego zdenerwowania nie odmówił odpowiedzenia na pytanie "Z czego pan się śmieje?".