Tag przechodzień - śmieszne filmiki

Jesteś boska OŁ JEA! Jesteś boska OŁ JEA!
Jesteś boska OŁ JEA!
2807
Obejrzyj
Jeleniajaja powracają na ulicę, więc przypadkowi przechodnie muszą się mieć na baczności. Chciałoby się powiedzieć "żarty się skończyły", ale jest dokładnie odwrotnie. Zapraszamy do oglądania!
Paróweczka ostatnia Paróweczka ostatnia
Paróweczka ostatnia
3483
Obejrzyj
Tym razem niewinnych przechodniów zaczepia BartekUSA, a tematem przewodnim filmiku jest... parówka. Czym można zaskoczyć ludzi na ulicy? Jak reagują na nietypową zaczepkę? Sprawdźcie koniecznie!
Matura to bzdura - przedsiębiorczość Matura to bzdura - przedsiębiorczość
Matura to bzdura - przedsiębiorczość
2135
Obejrzyj
Martin Stankiewicz ponownie atakuje niewinnych przechodniów, potencjalnych maturzystów i zadaje im pytania, na które wydawałoby się, wszyscy lub przynajmniej większość powinna znać odpowiedź. Jak wygląda to w rzeczywistości?...
Kochasz mnie? - Jeleniejaja Kochasz mnie? - Jeleniejaja
Kochasz mnie? - Jeleniejaja
3970
Obejrzyj
Ekipa Jeleniejaja jak zwykle w wysokiej formie. Ponownie ruszyli na podbój, by nieco poprawić humor robiącym zakupy oraz przypadkowym przechodniom. Serdecznie zapraszamy do oglądania!
Jeleniejajeczka - Całować chcę! Jeleniejajeczka - Całować chcę!
Jeleniejajeczka - Całować chcę!
5624
Obejrzyj
Po krótkiej przerwie Jeleniejajeczka powracają do korzeni i mamy okazję obejrzeć kolejną część ich ulicznych żartów. Kilka nowych pomysłów i wybory domów do Hogwartu! Zapraszamy do oglądania!
Przedrzeźnianie ludzi Przedrzeźnianie ludzi
Przedrzeźnianie ludzi
4366
Obejrzyj
Ravgor po raz kolejny wyrusza na ulice, by nieco ubarwić życie okolicznych przechodniów. Tym razem będzie ich... przedrzeźniał! Wychodzą z tego naprawdę zabawne sytuacje.
Farciarze na przejściu dla pieszych Farciarze na przejściu dla pieszych
Farciarze na przejściu dla pieszych
2999
Obejrzyj
Jedno jest pewne, ci ludzie mieli znacznie więcej szczęścia niż rozumu. Nie raz pomogły również umiejętności kierowców, którzy nie chcieli mieć czyjegoś życia na sumieniu. Lepiej uważać na drodze, bo można nie mieć tyle...
Żart z urwaną ręką Żart z urwaną ręką
Żart z urwaną ręką
2847
Obejrzyj
Co zrobić jeśli urwie nam się ręka? Oczywiście trzeba ją chwycić i latać za przechodniami jak oszalały... Oczywiście wszyscy wiemy, że to nie tak, ale Penguin Magic postanowił zrobić to po swojemu.
Żart z wąchaniem nieznajomych Żart z wąchaniem nieznajomych
Żart z wąchaniem nieznajomych
2128
Obejrzyj
Nietrudno w dzisiejszych czasach spotkać jakiegoś świra na ulicy. A może będzie to ktoś kto wącha nieznajomych? Na szczęście tym razem to tylko żart od Vitalyzda, który postanowił sprawdzić zapach przechodniów i... ich reakcję...
Co potrafią odwalać przechodnie Co potrafią odwalać przechodnie
Co potrafią odwalać przechodnie
6580
Obejrzyj
Przechodnie narzekają na to jak jeżdżą kierowcy, ale to nie zmienia faktu, że sami potrafią niezłe numery. Nie wierzycie nam? Wystarczy, że obejrzycie ten filmik i wszystko Wam się wyjaśni. Okazuje się, że podróżujący z buta...
Oklaskiwanie przechodniów i wręczanie medali Oklaskiwanie przechodniów i wręczanie medali
Oklaskiwanie przechodniów i wręczanie medali
2586
Obejrzyj
To musi być całkiem przyjemne uczucie, gdy grupa ludzi docenia Twoje małe sukcesy. Bohaterowie tego filmiku mieli okazje przekonać się jak to jest.
Wietrzna ulica Wietrzna ulica
Wietrzna ulica
3608
Obejrzyj
Na pierwszy rzut oka ta ulica nie różni się niczym od innych, jednak ma w sobie coś co odstrasza od niej przechodniów.
Sonda uliczna Sonda uliczna
Sonda uliczna
7012
Obejrzyj
Ten doktor nauk najwidoczniej nie miał dobrego dnia. Mimo wielkiego zdenerwowania nie odmówił odpowiedzenia na pytanie "Z czego pan się śmieje?".