Tag przeróbka - śmieszne filmiki

Bezbarwni - O mamo! Bezbarwni - O mamo!
Bezbarwni - O mamo!
2750
Obejrzyj
Cezik powraca w kolejnym, nietypowym wykonaniu. Tym razem zabiera on nas w podróż do przeszłości, a konkretniej do roku 1967, by tam odbyć muzyczną przygodę w oldschoolowych rytmach.
Kompilacja BDF #41 Kompilacja BDF #41
Kompilacja BDF #41
3075
Obejrzyj
BDF, czyli Bardzo Dziwne Filmiki i 41. odsłona serii Szczerego Jerrego. Dziwne zachowania, dziwni ludzie, pomysłowe i kreatywne przeróbki. Odważnie można by to nazwać internetem w pigułce. Zapraszamy do oglądania!
Letni, chamski podryw - Pomidorowa Letni, chamski podryw - Pomidorowa
Letni, chamski podryw - Pomidorowa
4217
Obejrzyj
Letni, chamski podryw wziął na celownik piosenkę "Naucz mnie", w oryginale wykonywaną przez Sarsę. W wersji chłopaków, znanych przede wszystkim przez Cinquecento w holenderskim gazie, nabrała ona zupełnie nowego znaczenia.
Rozmowy cenzurowane Rozmowy cenzurowane
Rozmowy cenzurowane
3925
Obejrzyj
Cenzura w wypowiedzi, wstawiona nawet przy zwykłym słowie, często zmienia kontekst, w jakim taką wypowiedź możemy odebrać. Na celownik zostali wzięci polscy celebryci i aktorzy. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami!
Twarze Ulicy (I believe I can fly) Twarze Ulicy (I believe I can fly)
Twarze Ulicy (I believe I can fly)
2897
Obejrzyj
Z nieznanych powodów, rezydenci poprawczaka postanowili nagrać "prawilny" kawałek. Niestety nie da się tego ani słuchać, ani oglądać. Jeden z uczestników zasługuje jednak na zdecydowaną pochwałę, za wplecione do teledysku...
Stayin' Alive bez podkładu muzycznego Stayin' Alive bez podkładu muzycznego
Stayin' Alive bez podkładu muzycznego
2252
Obejrzyj
Zespołu Bee Gees i światowego hitu "Stayin' Alive" chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Tym razem teledysk do tej piosenki, ale pozbawiony podkładu muzycznego. Można wyciągnąć szybki wniosek, że muzyk z taką barwą głosu nie ma...
Paintball w stylu Mad Max Paintball w stylu Mad Max
Paintball w stylu Mad Max
2475
Obejrzyj
Paintball sam w sobie jest całkiem niezłą zabawą, ale ktoś kto wpadł na pomysł połączenia go z motywami, z filmu Mad Max powinien otrzymać jakąś nagrodę. Przed wami widowiskowy pościg w klimacie postapokalipsy!
Parodia Parodia "Jeden z dziesięciu"
Parodia "Jeden z dziesięciu"
3011
Obejrzyj
Jeden z najbardziej charakterystycznych, polskich teleturniejów "Jeden z dziesięciu" doczekał się już dziesiątek parodii i przeróbek. Seria autorstwa Ciętego Adriana zdecydowanie zalicza się do grona tych najlepszych....
Kompilacja BDF #38 Kompilacja BDF #38
Kompilacja BDF #38
18
3
3291
Obejrzyj
BDF, czyli Bardzo Dziwne Filmiki i 38. odsłona serii Szczerego Jerrego. Dziwne zachowania, dziwni ludzie, pomysłowe i kreatywne przeróbki. Odważnie można by to nazwać internetem w pigułce. Zapraszamy do oglądania!
Piekło 2.0 Piekło 2.0
Piekło 2.0
2984
Obejrzyj
Jeżeli po śmierci można by było wybrać miejsce, do którego można się będzie udać, to wybór mógłby być naprawdę trudny, gdybyśmy wcześniej otrzymali propozycję oferty od Piekła 2.0. Dlaczego? Przekonajcie się sami!
Tractor Wars: Mroczne widły Tractor Wars: Mroczne widły
Tractor Wars: Mroczne widły
3617
Obejrzyj
Gdyby za produkcją Gwiezdnych Wojen stali Polacy, film ten z pewnością wyglądałby zupełnie inaczej. Laserowe widły, kosmiczne traktory i zapierające wdech, polne krajobrazy... Przed wami Tractor Wars!
Metalowy cover Macareny Metalowy cover Macareny
Metalowy cover Macareny
3441
Obejrzyj
Wszyscy chyba doskonale znają piosenkę "Macarena" w wykonaniu Los del Rio. Pewien fan metalu postanowił nagrać cover tej piosenki, właśnie w klimatach ciężkich brzmień. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami.
Żwawe trupy Żwawe trupy
Żwawe trupy
2916
Obejrzyj
Polska parodia serialu "Żywe trupy", czyli "The Walking Dead". Ponki, bowiem to oni są autorami tej parodii, postanowili wyśmiać największe absurdy tego serialu. Jak im to wyszło? Przekonajcie się sami!
Jak szybko trąbić klaksonem? Jak szybko trąbić klaksonem?
Jak szybko trąbić klaksonem?
2837
Obejrzyj
Pewien chłopak postanowił pokazać, jak szybko trąbić klaksonem. Filmik sam w sobie nie był ciekawy, do czasu, aż bezlitośni internauci odnaleźli go w sieci i przerobili. Oto efekt końcowy ich pracy. Poznajecie motyw muzyczny?
Dragonz Ball PeePee (Dubbing PL) Dragonz Ball PeePee (Dubbing PL)
Dragonz Ball PeePee (Dubbing PL)
15
8
2750
Obejrzyj
Znacie kogoś, kto nie pamięta serii Dragon Ball? Jeżeli tak, to powinniście usunąć go ze znajomych na Facebooku, bo ten tytuł powinien znać każdy. Tym razem macie okazję obejrzeć jego rysunkową parodię z pełnym dubbingiem!
Nowy podkład muzyczny Nowy podkład muzyczny
Nowy podkład muzyczny
3878
Obejrzyj
Jakiś czas temu furorę w sieci zrobił filmik, w którym syn i ojciec, przy pomocy keyboardu i piekarnika zagrali "Sandstorm". Przed wami solowy występ kobiety, której nie potrzebny był jakikolwiek instrument.