Tag rada - śmieszne filmiki

Czego nie mówić na randce Czego nie mówić na randce
Czego nie mówić na randce
2415
Obejrzyj
Walentynki coraz bliżej, więc warto przejść chociaż skrócony kurs z tego, czego nie powinno się mówić na randce. Rady mogą przydać się także tym już zaprawionym podrywaczom, więc zapraszamy do oglądania!
Przewodnik po podrywie Przewodnik po podrywie
Przewodnik po podrywie
3301
Obejrzyj
Podrywać każdy może, ale nie znaczy to wcale, że robi to dobrze i, że jego plany zostaną zrealizowane. Abstrachuje postanowili sporządzić mały przewodnik dla początkujących podrywaczy. Zapraszamy!
21 kroków, aby film dostał Oscara 21 kroków, aby film dostał Oscara
21 kroków, aby film dostał Oscara
2059
Obejrzyj
Macie dobry film z dobrą fabułą, ale wciąż nie dostał on Oscara? To się może zmienić jak obejrzycie ten film i zastosujecie się do zawartych w nim wskazówek. Naprawdę warto.
Sylwestrowe porady Spejsona Sylwestrowe porady Spejsona
Sylwestrowe porady Spejsona
6800
Obejrzyj
Spejson z Blok Ekipy ma dla Was kilka porad jak przygotować się do Sylwestra! Oczywiście trzeba wziąć poprawkę na to, że Spejson jest nie do końca rozgarniętym dresem, ale widać że się chłopak stara.
Halo, to się nie uda! Halo, to się nie uda!
Halo, to się nie uda!
3691
Obejrzyj
Jak zwykle pomocny BartekUSA ponownie rusza na ulicę, by pomagać bezradnym obywatelom. Tym razem poradzi każdemu co się może nie udać. Czy ludzie posłuchają jego mądrości?
Jak rozpocząć samodzielne życie Jak rozpocząć samodzielne życie
Jak rozpocząć samodzielne życie
2314
Obejrzyj
Samodzielne życie może być bardzo trudne, zwłaszcza kiedy jeszcze się studiuje. Na szczęście dziewczyny z grupy Szparagi i Lisie Piekło potrafią o siebie zadbać. Z ich poradami każdy powinien sobie poradzić.
Jak (NIE) zatrzymać faceta Jak (NIE) zatrzymać faceta
Jak (NIE) zatrzymać faceta
4556
Obejrzyj
Szparagi powróciły! Tym razem wraz z Lisim Piekłem postanowiłem nagrać mały poradnik dla naszych pań. Zastanawiałyście się kiedyś, jak zatrzymać przy sobie faceta? Ten poradnik pokaże Wam jak tego pod żadnym pozorem NIE robić....
8 niesamowitych porad życiowych - parodia 8 niesamowitych porad życiowych - parodia
8 niesamowitych porad życiowych - parodia
2488
Obejrzyj
Macie dość poradników z internetu, które mówią Wam jak radzić sobie w życiu? Warto więc zobaczyć parodię filmików z pseudo-poradami, które są banalne, zbyt wymyślne lub po prostu głupie.
Wujek Wujek "dobra rada"
Wujek "dobra rada"
3257
Obejrzyj
Problemy z kobietami? Wujek "dobra rada" zawsze chętnie pomoże swoim doświadczeniem w takiej chwili.