Tag ręka - śmieszne filmiki

Riposta w RMF Riposta w RMF
Riposta w RMF
2447
Obejrzyj
Podczas wieczornej audycji jeden ze słuchaczy postanowił się pochwalić tym, że jest "po", ale jednocześnie "przed"... sami wiecie czym. Wypowiedź nie pozostała bez odzewu, bo już chwilę później zgasił go kolejny słuchacz.
Masuj niewolniku! Masuj niewolniku!
Masuj niewolniku!
3730
Obejrzyj
Każde zwierze lubi zabawy ze swoim właścicielem, szczególnie, kiedy w grę wchodzi drapanie lub głaskanie. Ten pies dodatkowo postanowił wydawać komendy głosowe, żeby przypadkiem właścicielka się zbyt mocno nie ociągała.
60-latek wypija piwo postawione na jego czole bez użycia rąk 60-latek wypija piwo postawione na jego czole bez użycia rąk
60-latek wypija piwo postawione na jego czole bez użycia rąk
4172
Obejrzyj
Dla ludzi takich, jak ten Pan powinno wymyślać się specjalne, internetowe nagrody, a drugą powinni sponsorować wszyscy fani alkoholu. Oto sposób na wypicie piwa, postawionego na naszym czole, bez używania rąk!
Gdyby Hannibal był słabym kucharzem Gdyby Hannibal był słabym kucharzem
Gdyby Hannibal był słabym kucharzem
2547
Obejrzyj
Klimatyczny serial Hannibal, opowiadający o przygodach jednego z najbardziej znanych, filmowych psychopatów, kojarzony jest również z wykwintną kuchnią prezentowaną regularnie przez głównego bohatera. Przed wami alternatywna...
Kartonowa zabawka dla kota Kartonowa zabawka dla kota
Kartonowa zabawka dla kota
4411
Obejrzyj
Co można dać kotu na święta? Oczywiście najlepszy i najwspanialszy prezent na całym świecie czyli... karton! Można w nim nie tylko zamknąć lub posadzić kota, ale również zrobić z niego wspaniałą zabawkę.
Żart z urwaną ręką Żart z urwaną ręką
Żart z urwaną ręką
2744
Obejrzyj
Co zrobić jeśli urwie nam się ręka? Oczywiście trzeba ją chwycić i latać za przechodniami jak oszalały... Oczywiście wszyscy wiemy, że to nie tak, ale Penguin Magic postanowił zrobić to po swojemu.
Niezwykle realistyczna animacja męskiej twarzy Niezwykle realistyczna animacja męskiej twarzy
Niezwykle realistyczna animacja męskiej twarzy
3006
Obejrzyj
Tak realistycznej animacji jeszcze na pewno nie widzieliście. Artysta Chris Jones stworzył coś, co zaciera granicę pomiędzy naszym światem, a rzeczywistością wirtualną. Trudno uwierzyć, że coś takiego można uzyskać przy pomocy...
Jak ograć kogoś w kosza jedną ręką Jak ograć kogoś w kosza jedną ręką
Jak ograć kogoś w kosza jedną ręką
3212
Obejrzyj
Jak widać trening czyni mistrza, a ten jegomość musiał dużo jeść w trakcie ćwiczeń. Skąd ten wniosek? No cóż, grać tak dobrze przy okazji trzymając kubełek kurczaka, to nie lada wyczyn. Przekonajcie się jak dobrze można grać...
Nieco niezręczna sytuacja na meczu piłki ręcznej Nieco niezręczna sytuacja na meczu piłki ręcznej
Nieco niezręczna sytuacja na meczu piłki ręcznej
25
1
7122
Obejrzyj
Już prawie ku uciesze męskiej części widowni doszło do czegoś więcej, jednak mimo wszystko okazało się że to tylko wypadek. Zobaczcie co się działo na meczu pań, które grają w piłkę ręczną.
Karmienie kolibra Karmienie kolibra
Karmienie kolibra
3858
Obejrzyj
Ptaki zazwyczaj są bardzo płochliwe. Pewien mężczyzna oswoił jednak swoje kolibry. Zobaczcie jak mama karmi swojego młodego, który siedzi spokojnie na ręce mężczyzny.
Przybij piątkę z trzmielem Przybij piątkę z trzmielem
Przybij piątkę z trzmielem
3001
Obejrzyj
Są na świecie ludzie bardzo odważni. Ten człowiek był na tyle szalony, by przybić piątkę z trzmielem. Owad był bardzo uprzejmy i wyciągnął odnóże kilka razy.
Kot i ręce Kot i ręce
Kot i ręce
2794
Obejrzyj
Ciężko jest czasami zrozumieć tok myślenia kota. Ten osobnik najwyraźniej nie życzy sobie, żeby podnoszono w jego pobliżu rękę. Jaki jest tego powód? Może Wy macie jakieś pomysły?
Czym może skończyć się używanie piły? Czym może skończyć się używanie piły?
Czym może skończyć się używanie piły?
4331
Obejrzyj
Każdy kto miał do czynienia z piłą elektryczną zna moc tego urządzenia. Zdarzają się też wypadki podczas jej używania. Pewien konstruktor postanowił opracować mechanizm zatrzymujący piłę, w momencie zbliżenia do niej ręki.
Niesamowita precyzja w posługiwaniu się nożem Niesamowita precyzja w posługiwaniu się nożem
Niesamowita precyzja w posługiwaniu się nożem
3406
Obejrzyj
Stara zabawa dla ludzi, którzy narzekają na za dużą ilość palców w wykonaniu młodego Fina.
Ręka terminatora Ręka terminatora
Ręka terminatora
4066
Obejrzyj
Niezwykle zręczna i precyzyjna robotyczna ręka. Widząc ją w akcji przypomina się klasyk z Hollywood - Terminator. Myślę, że na wszelki wypadek dobrze by było przygotować się na ewentualny bunt maszyn.
Ukryta kamera - wróżenie z ręki Ukryta kamera - wróżenie z ręki
Ukryta kamera - wróżenie z ręki
3556
Obejrzyj
To nie jest najlepszy dzień dla tego wróżbity. Oferuje swoje usługi za darmo tylko po to, żeby dostać po twarzy.