Tag ręka - śmieszne filmiki

Riposta w RMF Riposta w RMF
Riposta w RMF
2223
Obejrzyj
Podczas wieczornej audycji jeden ze słuchaczy postanowił się pochwalić tym, że jest "po", ale jednocześnie "przed"... sami wiecie czym. Wypowiedź nie pozostała bez odzewu, bo już chwilę później zgasił go kolejny słuchacz.
Masuj niewolniku! Masuj niewolniku!
Masuj niewolniku!
3167
Obejrzyj
Każde zwierze lubi zabawy ze swoim właścicielem, szczególnie, kiedy w grę wchodzi drapanie lub głaskanie. Ten pies dodatkowo postanowił wydawać komendy głosowe, żeby przypadkiem właścicielka się zbyt mocno nie ociągała.
60-latek wypija piwo postawione na jego czole bez użycia rąk 60-latek wypija piwo postawione na jego czole bez użycia rąk
60-latek wypija piwo postawione na jego czole bez użycia rąk
3427
Obejrzyj
Dla ludzi takich, jak ten Pan powinno wymyślać się specjalne, internetowe nagrody, a drugą powinni sponsorować wszyscy fani alkoholu. Oto sposób na wypicie piwa, postawionego na naszym czole, bez używania rąk!
Gdyby Hannibal był słabym kucharzem Gdyby Hannibal był słabym kucharzem
Gdyby Hannibal był słabym kucharzem
2116
Obejrzyj
Klimatyczny serial Hannibal, opowiadający o przygodach jednego z najbardziej znanych, filmowych psychopatów, kojarzony jest również z wykwintną kuchnią prezentowaną regularnie przez głównego bohatera. Przed wami alternatywna...
Kartonowa zabawka dla kota Kartonowa zabawka dla kota
Kartonowa zabawka dla kota
3844
Obejrzyj
Co można dać kotu na święta? Oczywiście najlepszy i najwspanialszy prezent na całym świecie czyli... karton! Można w nim nie tylko zamknąć lub posadzić kota, ale również zrobić z niego wspaniałą zabawkę.
Żart z urwaną ręką Żart z urwaną ręką
Żart z urwaną ręką
2353
Obejrzyj
Co zrobić jeśli urwie nam się ręka? Oczywiście trzeba ją chwycić i latać za przechodniami jak oszalały... Oczywiście wszyscy wiemy, że to nie tak, ale Penguin Magic postanowił zrobić to po swojemu.
Niezwykle realistyczna animacja męskiej twarzy Niezwykle realistyczna animacja męskiej twarzy
Niezwykle realistyczna animacja męskiej twarzy
2675
Obejrzyj
Tak realistycznej animacji jeszcze na pewno nie widzieliście. Artysta Chris Jones stworzył coś, co zaciera granicę pomiędzy naszym światem, a rzeczywistością wirtualną. Trudno uwierzyć, że coś takiego można uzyskać przy pomocy...
Bardzo głodna ręka, która zjada auta Bardzo głodna ręka, która zjada auta
Bardzo głodna ręka, która zjada auta
6004
Obejrzyj
Nuda doskwiera czasem każdemu z nas, ale czasem osiąga prawdziwie wysoki poziom. Zresztą jak bardzo trzeba się nudzić, żeby wymyślić coś takiego? Na to pytanie odpowiedzcie sobie, po obejrzeniu tego niezwykle zabawnego filmiku.
Jak ograć kogoś w kosza jedną ręką Jak ograć kogoś w kosza jedną ręką
Jak ograć kogoś w kosza jedną ręką
2882
Obejrzyj
Jak widać trening czyni mistrza, a ten jegomość musiał dużo jeść w trakcie ćwiczeń. Skąd ten wniosek? No cóż, grać tak dobrze przy okazji trzymając kubełek kurczaka, to nie lada wyczyn. Przekonajcie się jak dobrze można grać...
Nieco niezręczna sytuacja na meczu piłki ręcznej Nieco niezręczna sytuacja na meczu piłki ręcznej
Nieco niezręczna sytuacja na meczu piłki ręcznej
25
1
6767
Obejrzyj
Już prawie ku uciesze męskiej części widowni doszło do czegoś więcej, jednak mimo wszystko okazało się że to tylko wypadek. Zobaczcie co się działo na meczu pań, które grają w piłkę ręczną.
Karmienie kolibra Karmienie kolibra
Karmienie kolibra
3085
Obejrzyj
Ptaki zazwyczaj są bardzo płochliwe. Pewien mężczyzna oswoił jednak swoje kolibry. Zobaczcie jak mama karmi swojego młodego, który siedzi spokojnie na ręce mężczyzny.
Kot ratuje rękę swojego właściciela Kot ratuje rękę swojego właściciela
Kot ratuje rękę swojego właściciela
2933
Obejrzyj
Niektóre koty starają się dbać o swoich właścicieli. Ten kociak jest wyraźnie zaniepokojony, gdy jego pan wystawia rękę za okno. Szybko przeprowadza akcję ratunkową gdy tylko ręka znika z parapetu.
Przybij piątkę z trzmielem Przybij piątkę z trzmielem
Przybij piątkę z trzmielem
2706
Obejrzyj
Są na świecie ludzie bardzo odważni. Ten człowiek był na tyle szalony, by przybić piątkę z trzmielem. Owad był bardzo uprzejmy i wyciągnął odnóże kilka razy.
Kot i ręce Kot i ręce
Kot i ręce
2308
Obejrzyj
Ciężko jest czasami zrozumieć tok myślenia kota. Ten osobnik najwyraźniej nie życzy sobie, żeby podnoszono w jego pobliżu rękę. Jaki jest tego powód? Może Wy macie jakieś pomysły?
Czym może skończyć się używanie piły? Czym może skończyć się używanie piły?
Czym może skończyć się używanie piły?
3928
Obejrzyj
Każdy kto miał do czynienia z piłą elektryczną zna moc tego urządzenia. Zdarzają się też wypadki podczas jej używania. Pewien konstruktor postanowił opracować mechanizm zatrzymujący piłę, w momencie zbliżenia do niej ręki.
Niesamowita precyzja w posługiwaniu się nożem Niesamowita precyzja w posługiwaniu się nożem
Niesamowita precyzja w posługiwaniu się nożem
3172
Obejrzyj
Stara zabawa dla ludzi, którzy narzekają na za dużą ilość palców w wykonaniu młodego Fina.