Tag rosjanie - śmieszne filmiki

Lepiej nie siadać w wiadrze Lepiej nie siadać w wiadrze
Lepiej nie siadać w wiadrze
3984
Obejrzyj
Na zakrapianej imprezie przyda się duża liczbę krzeseł, aby goście nie siadali w dziwnych miejscach. Ta pani niefortunnie usiadła... w wiadrze. Czy uda się ją wyciągnąć i czy uda się uratować wiadro?
Rosyjski dzień świra Rosyjski dzień świra
Rosyjski dzień świra
4359
Obejrzyj
Rosyjscy separatyści nie mają serca i nie dają spać biednemu Adasiowi Miauczyńskiemu. Na szczęście nasz mistrz ciętej riposty zawsze wie jak odpowiedzieć na hałas pod oknem.
Śmieszne filmiki - Wszyscy kochamy Rosję 6 || VPL Śmieszne filmiki - Wszyscy kochamy Rosję 6 || VPL
Śmieszne filmiki - Wszyscy kochamy Rosję 6 || VPL
4348
Obejrzyj
Rosjanie nieraz nam udowadniali, że są najzwyczajniej w świecie szaleni. Nie inaczej jest tym razem! Ekipa VPL postanowiła przygotować kompilację, która będzie niezbitym dowodem na szaleństwo Rosjan.
Stop Cham: Chimkiska Kicia Stop Cham: Chimkiska Kicia
Stop Cham: Chimkiska Kicia
3015
Obejrzyj
Ekipa Stop Cham ponownie ma pełne ręce roboty, a wszystko przez pewną panią, która nie potrafi się zachować. Wystarczy tylko odrobina dobrej woli i chłopaki na pewno odpuszczą, lecz tym razem tak nie było. Kilku członków ekipy...
Pijany kumpel zawsze Ci pomoże Pijany kumpel zawsze Ci pomoże
Pijany kumpel zawsze Ci pomoże
6325
Obejrzyj
Grupie Rosjan utknął w błocie samochód. Wszyscy postanowili szybko wydostać pojazd. Nikt się nie obija, nawet strasznie pijany jegomość. Pewnie byłby bardziej pomocny, gdyby był trzeźwy, ale należy mu się szacunek za chęci.
Stop Cham: Stopień wrzenia Stop Cham: Stopień wrzenia
Stop Cham: Stopień wrzenia
2673
Obejrzyj
W Rosji nikt nie bawi się w takie rzeczy jak "rozmowa" i "zdrowy rozsądek", a samochody Rosjan potrafią być jeżdżącym arsenałem. Lepiej uważać kiedy zadziera się z ulicznymi chamami, na szczęście ekipa Stop Cham się ich nie boi.
Stop Cham: Jackson Stop Cham: Jackson
Stop Cham: Jackson
2880
Obejrzyj
Stop Cham po raz kolejny rusza, by powstrzymać chamskich kierowców i ukarać ich paroma naklejkami. W dzisiejszym odcinku poznacie Jacksona i jego działania dla ruchu. Będzie naprawdę ostro. Zobaczcie sami.
Kierowca z za dużą pewnością siebie Kierowca z za dużą pewnością siebie
Kierowca z za dużą pewnością siebie
3278
Obejrzyj
Witamy na rosyjskich drogach, gdzie zwykłe rzeczy nie dzieją się zbyt często. Po raz kolejny któryś z kierowców uważa się za jedynego prawowitego króla szos i postanawia to udowodnić. Lepiej sami zobaczcie co z tego wynikło.
Stop Cham: Oksana poszukuje sumienia Stop Cham: Oksana poszukuje sumienia
Stop Cham: Oksana poszukuje sumienia
3079
Obejrzyj
Wydaje się że rosyjscy kierowcy nigdy się nie nauczą, jak powinno się prowadzić, ale Oksana w dalszym ciągu się nie poddaje. Tym razem z całych sił będzie poszukiwać w swych rodakach choć odrobiny sumienia i zdrowego rozsądku....
Jak kogoś przestraszyć za pomocą Oculus Rifta Jak kogoś przestraszyć za pomocą Oculus Rifta
Jak kogoś przestraszyć za pomocą Oculus Rifta
4363
Obejrzyj
Okulary Oculus Rift pozwalają na znacznie bardziej realistyczny odbiór wirtualnego świata, niż zwykły monitor, czy telewizor. A skoro można aż tyle zobaczyć, to może warto dołożyć do tego coś jeszcze? Zobaczcie, że czasem...
Pijany Rosjanin w karetce kontra grawitacja Pijany Rosjanin w karetce kontra grawitacja
Pijany Rosjanin w karetce kontra grawitacja
3865
Obejrzyj
Jeśli mamy się opierać na głupich stereotypach to Rosja jest znana z dwóch rzeczy, chlania wódy na umór i kretyńskich pomysłów. Ten filmik dobitnie pokaże Wam ten pierwszy aspekt. Oczywiście w stanie totalnego upojenia...
Stop Cham: Trzy zmory na chodniku Stop Cham: Trzy zmory na chodniku
Stop Cham: Trzy zmory na chodniku
2623
Obejrzyj
Federalny ruch Stop Cham znowu w akcji! Tym razem zaczyna się z naprawdę grubej rury. Spodziewalibyście się, że potrąci Was policjant? Tak niestety wygląda rosyjska rzeczywistości. Zobaczcie co jeszcze spotkało ekipę Stop Cham.
Stop Cham: Przeklęte Nadbrzeże Stop Cham: Przeklęte Nadbrzeże
Stop Cham: Przeklęte Nadbrzeże
2626
Obejrzyj
Ruch społeczny Stop Cham chyba w końcu przynosi rezultaty, bo Rosjanie jeżdżą i parkują coraz lepiej. Jeden ze spokojniejszych odcinków, ale to wcale nie znaczy, że zabraknie chamów, nalepek i typowego, rosyjskiego zawadiactwa....
Atak pingwinów w rosyjskim metrze Atak pingwinów w rosyjskim metrze
Atak pingwinów w rosyjskim metrze
7522
Obejrzyj
Rosja zawsze musi być dziwniejsza niż reszta krajów. Bo kiedy w każdym innym metrze ludzie borykają się z problemem szczurów, tak w Rosji grasują pingwiny. Wydają się być nieznośne, ale nie dajcie się zwieźć pozorom, ponieważ...
Stop Cham: Noc w moskiewskim Zoo Stop Cham: Noc w moskiewskim Zoo
Stop Cham: Noc w moskiewskim Zoo
3098
Obejrzyj
Kolejna relacja z akcji chłopaków z ruchu Stop Cham. Niech nie zwiedzie was tytuł, wcale nie przenieśli się do Zoo. Po prostu tym razem spotkają ludzi, których trudno nie porównywać do zwierząt. Zobaczcie sami.
Stop Cham: Emigrant, Terminator i wypadek Stop Cham: Emigrant, Terminator i wypadek
Stop Cham: Emigrant, Terminator i wypadek
3441
Obejrzyj
W Rosji już nikt nie ma poszanowania dla chodnika. Na szczęście ekipa Stop Cham znowu jest na łowach, by dać nauczkę nieposłusznym kierowcom. Tym razem zmierzą się z kilkoma bardzo ciekawymi osobami. Naprawdę warto to zobaczyć.