Tag samobójstwo - śmieszne filmiki

Samobójcze kraje Samobójcze kraje
Samobójcze kraje
2012
Obejrzyj
Topowa dycha przedstawia kolejne ciekawe zestawienie, a tym razem jest to ranking państw o największym wskaźniku samobójstw. O ile niektórych pozycji można było się domyślić, o tyle niektóre mogą być zaskakujące dla kogoś kto...
Majestatyczny skok Majestatyczny skok
Majestatyczny skok
3845
Obejrzyj
Są zwierzęta, które prezentują się lepiej niż inne. Każdy ich ruch pełen jest majestatu i trudnej do opisania wyższości. Ten kot również mógłby się do nich zaliczać... ale tak nie jest.
Jak to jest rozmawiać ze śmiercią Jak to jest rozmawiać ze śmiercią
Jak to jest rozmawiać ze śmiercią
2006
Obejrzyj
Ponkom stało się coś strasznego! Każde z nich trafiło przed oblicze śmierci. Jak myślicie o czym z nią rozmawiali? Tego dowiecie się z kolejnego, genialnego filmiku od Ponków!
Cyanide & Happiness - Przygnębiający odcinek Cyanide & Happiness - Przygnębiający odcinek
Cyanide & Happiness - Przygnębiający odcinek
2374
Obejrzyj
Świat bywa naprawdę okrutny, zwłaszcza wtedy kiedy stracimy kogoś bliskiego. Dzisiejszy odcinek Cyanide & Happiness będzie poświęcony wszystkiemu co smutne, więc jeśli macie ochotę się trochę podołować, to zapraszamy do oglądania.
Cyanide & Happiness - Triki tak niebezpieczne, że aż samobójcze Cyanide & Happiness - Triki tak niebezpieczne, że aż samobójcze
Cyanide & Happiness - Triki tak niebezpieczne, że aż samobójcze
3165
Obejrzyj
Bohater tego odcinka Cyanide & Happiness robi tak ekstremalnie niebezpieczne triki, że można by przypuszczać, że chce popełnić samobójstwo. Czy mu się uda?
Interesująca reklama Ikei Interesująca reklama Ikei
Interesująca reklama Ikei
2751
Obejrzyj
Każdy z nas zna meble z Ikei i fakt, że ich twórcy uwielbiają nas trollować zbyt dużą ilością części. A co powiecie na nieco inną reklamę tej sieci sklepów? Zobaczcie, że meble z Ikei potrafią być naprawdę mocne i że sprostają...
Telefon od samobójcy Telefon od samobójcy
Telefon od samobójcy
3880
Obejrzyj
Zabarwiony na czarno humorystyczny filmik o samobójcach. Zobaczcie jak ważny może być jeden telefon...
What happened? What happened?
What happened?
2471
Obejrzyj
Czyli co się może stać przez zwykłe ,,What happened''. Jeśli lubicie absurdalne komedie z absurdalnym poczuciem humoru to jest to pozycja obowiązkowa.
Na ratunek samobójcy Na ratunek samobójcy
Na ratunek samobójcy
3152
Obejrzyj
Samobójca próbował skoczyć z wiaduktu, jednak nieustraszona straż pożarna uratowała mu życie.
Samobójczy skok Samobójczy skok
Samobójczy skok
6901
Obejrzyj
Facet chciał skończyć ze swoim życiem, ale dzięki pomocy kilku osób zdecydował się dalej żyć. Ten budynek był tak wysoki, że upadek z niego zakończyłby się śmiercią.