Tag samochód - śmieszne filmiki

Wypadek na skrzyżowaniu Wypadek na skrzyżowaniu
Wypadek na skrzyżowaniu
9140
Obejrzyj
Rozpędzony samochód wjechał na skrzyżowanie i prosto w niego przywalił facet na skuterze. Chyba nie trzeba mówić jak skończył się ten wypadek.
Potrącił sarnę Potrącił sarnę
Potrącił sarnę
11570
Obejrzyj
Filmik nakręcony kamera zamieszczoną wewnątrz samochodu rajdowego. Kierowca podczas jazdy potrącił sarnę która wybiegła na drogę. Jechał tak szybko, że nie zdążył by zahamować.
Jazda na tylnich kołach Jazda na tylnich kołach
Jazda na tylnich kołach
17496
Obejrzyj
Jazda na tylnich kołach - ale nie na motorze, tylko samochodem. Auto chyba miało bardzo mocny silnik i kierowca za szybko wystartował.
Śpiacy policjant Śpiacy policjant
Śpiacy policjant
9747
Obejrzyj
Metoda bardzo skuteczna w zmuszaniu kierowców do ściągania nogi z pedału gazu, bo jak inaczej ich przekonać?
Audi R8 Audi R8
Audi R8
9828
Obejrzyj
Prezentacja Audi R8. I powiedzcie teraz jak można się nie oprzeć takiemu autku? No może jedynym argumentem przeciw jest zapewne jego cena.
Wypadek podczas driftu Wypadek podczas driftu
Wypadek podczas driftu
13383
Obejrzyj
A wydawało się, że nie jadą aż tak szybko. Do momentu kiedy wjechał na coś swoim samochodem. Nieźle zaczęło nim zarzucać - skończył na dachu.
Mini drift Mini drift
Mini drift
12226
Obejrzyj
Mini drift - czyli drift mini samochodzikami sterowanymi radiem. Może to nie to samo co normalne autka, ale też całkiem nieźle wygląda.
Idiota na myjni Idiota na myjni
Idiota na myjni
23998
Obejrzyj
Wjechał do automatycznej myjni swoim vanem. I zrobił jedną bezmyślną rzecz : otworzył drzwi w trakcie pracy myjni. Zobaczcie czym to się skończyło.
Idealne parkowanie Idealne parkowanie
Idealne parkowanie
6302
Obejrzyj
Oto idealne auto do idealnego parkowania, parkujesz przodem i wyjeżdżasz przodem. A to wszystko możliwe dzięki obracającemu się o 360 stopni kokpitowi.
Samochód Samochód
Samochód
5927
Obejrzyj
Dosyć dziwna reklama (ale chyba o to chodzi, żeby przyciągnęła widzów ?). No nic nie wątpliwie ten biegasz nie miał za dużo szczęścia.
Hummer HX Hummer HX
Hummer HX
7404
Obejrzyj
Prezentacja Hummer HX. Któż by nie marzył o takim aucie Panowie? Niestety długo by trzeba pracować żeby go sobie kupić, ale oczy też można nacieszyć.
Śmieszne rejestracje Śmieszne rejestracje
Śmieszne rejestracje
14402
Obejrzyj
Śmieszne numery rejestracyjne w samochodach. Jak to czasem się zdarza, że coś takiego wyjdzie. Niektórymi aż wstyd na ulice wyjechać ;p
Pionowa ściana Pionowa ściana
Pionowa ściana
11253
Obejrzyj
Terenowy samochód z napędem na cztery koła wjeżdża pod prawie pionową skalną ścianę. Mimo tak stromej skały auto bez problemu pod nią podjeżdża.
Cristiano Ronaldo Vs Bugatti Cristiano Ronaldo Vs Bugatti
Cristiano Ronaldo Vs Bugatti
14366
Obejrzyj
Cristiano Ronaldo ściga sie z Bugatti. Oczywiście na krótko odległość, chodzi o to czy auto ma szybsze przyspieszenie od człowieka. Wynik jest zaskakujący.
Kobieta za kierownicą Kobieta za kierownicą
Kobieta za kierownicą
17167
Obejrzyj
I niech ktoś teraz powie, kto jej dał prawo jazdy? Prosty manewr wyjeżdżania z parkingu dla tej mistrzyni kierownicy okazał się ponad siłę.
Wypasione fury Wypasione fury
Wypasione fury
10836
Obejrzyj
Pokaz najlepszych aut (albo przynajmniej tych najbardziej lanserskich). Niestety ceny tych samochodów przekraczają dużo naszą średnia krajową :(