Tag sen - śmieszne filmiki

Cyber Marian #52: Sen, chodnik i owoce Cyber Marian #52: Sen, chodnik i owoce
Cyber Marian #52: Sen, chodnik i owoce
4157
Obejrzyj
Chociaż Cyber Marian ma ostatnio ręce pełne roboty i fani nieco dłużej muszą czekać na nowe odcinki jego przygód, to z pewnością jest to warte czekania! Dziś tak bardziej na działce. Zapraszamy do oglądania!
Znaczenie snów Znaczenie snów
Znaczenie snów
19035
Obejrzyj
Niektórzy uważają, że sny mają jakieś znaczenie, że ich symbolika może pomagać w przepowiadaniu przyszłości i tym podobne. To temat tak absurdalny, że nie mógł nie doczekać się swojego animowanego wątku w serii autorstwa JM...
10 ciekawych faktów na temat koszmarów 10 ciekawych faktów na temat koszmarów
10 ciekawych faktów na temat koszmarów
3038
Obejrzyj
Z pewnością każdemu z was przyśniło się kiedyś coś, co powszechnie nazywamy koszmarami. Mowa oczywiście o sennych projekcjach czegoś, co wzbudza w nas strach. Przed wami 10 ciekawych faktów właśnie na temat koszmarów.
Telefon od mamy Telefon od mamy
Telefon od mamy
3193
Obejrzyj
Kiedy dzwoni mama musisz odebrać telefon, nawet w środku nocy. Reszta towarzyszy głównego bohatera postanowiła to wykorzystać i zażartować ze śpiącego kolegi. Jak im się udało? Sprawdźcie sami!
Dramatyczne zaśnięcie fretki Dramatyczne zaśnięcie fretki
Dramatyczne zaśnięcie fretki
4151
Obejrzyj
Sen czasem potrafi zaatakować znienacka i zaskoczyć samego zasypiającego. Nie inaczej miała ta fretka, która musiała paść przed potęgą snu.
Cyanide & Happiness - Wilkołak Cyanide & Happiness - Wilkołak
Cyanide & Happiness - Wilkołak
2774
Obejrzyj
Mieszkańcy pewnego miasteczka mają problem. W nocy zginęły trzy owce i burmistrz miasta podejrzewa, że wśród ludzi jest wilkołak. Na szczęście jeden z mieszczan ma genialny pomysł jak sobie poradzić z tą sytuacją.
Kot usypia niemowlaka po czym sam zasypia Kot usypia niemowlaka po czym sam zasypia
Kot usypia niemowlaka po czym sam zasypia
4593
Obejrzyj
To nie jest zwykły kot. Podejrzewamy, że ma trudne życie, szczególnie gdy spojrzymy na jego paznokcie. Tym bardziej cieszy jego podejście do dzieci.
Szwagier Shot - Bezsenność Szwagier Shot - Bezsenność
Szwagier Shot - Bezsenność
8559
Obejrzyj
Nie ma to jak życzliwość sąsiadów i to jak sobie nawzajem pomagają. Jednakże sprawa jest nieco inna. Do Szwagra przyszedł sąsiad, który nie może spać przez święcące się u niego światło. Na szczęście Szwagier jest równie...
Straż miejska na służbie Straż miejska na służbie
Straż miejska na służbie
4085
Obejrzyj
Za co dostają pieniądze strażnicy miejscy? Jak się okazuje, za miły wypoczynek i chwilę oddechu, której tak bardzo potrzebują. Czy na pewno o to chodzi w pracy tych ludzi? Zobaczcie jak dobrze można się wyspać na służbie.
Zbyt śpiący kotek Zbyt śpiący kotek
Zbyt śpiący kotek
3928
Obejrzyj
Czy kiedyś byliście na tyle śpiący, że mieliście praktycznie we wszystko wyrąbane. Ten kotek właśnie przeżywa taki moment. Nic sobie nie robi z tego, że ktoś mu chodzi po twarzy, albo po czymś innym. Liczy się tylko jedno: sen....
Koty kradną psom posłanie Koty kradną psom posłanie
Koty kradną psom posłanie
4609
Obejrzyj
Koty to zwierzęta wredne z natury, a jeśli dodamy do tego ich tendencję do kradzieży, to wyjdziemy nam mieszanka wybuchowa. Zwłaszcza kiedy ofiarą ich pazerność pada niewinny piesek. Zobaczcie, jak koty zawłaszczają sobie psią...
Pozwól mi spać! Pozwól mi spać!
Pozwól mi spać!
4195
Obejrzyj
Koty to naprawdę leniwe zwierzęta, ale ten kot to już przesadza. Leży, ledwo co reaguje, nie można go normalnie dobudzić. Dodatkowo do obudzenia kota zobowiązał się jego potencjalny obiad. Zobaczcie sami.
Siła argumentów Siła argumentów
Siła argumentów
4875
Obejrzyj
Śpicie sobie spokojnie, nikomu nie wadzicie, w dodatku jutro macie ważny sprawdzian, czy tam inne kolokwium. A tu nagle pukanie do drzwi. Nie wiem jak wy, ale ja bym się wkurzył. No chyba, że ktoś ma ważny powód, żeby mnie budzić.
Szalony żart z ptakami Szalony żart z ptakami
Szalony żart z ptakami
3757
Obejrzyj
Lepiej uważajcie gdzie zasypiacie. Strzeżcie się okruszków z chleba, a przede wszystkim miejcie się na baczności, bo ptaki atakują. Jeden z fajniejszych żartów jakie kiedykolwiek uda wam się zobaczyć.
Czeska królewna śnieżka Czeska królewna śnieżka
Czeska królewna śnieżka
4394
Obejrzyj
Oko za oko, ząb za ząb i żart za żart. Grupka znajomych z Czech maltretuje się nawzajem całkiem niezłymi żartami. Zobaczcie jak dobrze można wykorzystać proszki nasenne w ramach zemsty na kumplu.
Senne zwierzaki Senne zwierzaki
Senne zwierzaki
3142
Obejrzyj
Zwierzęta, tak jak ludzie, potrzebują snu. Okazuje się, że naszym pupilom też zdarza się drzemka w ciągu dnia. Zobaczcie słodkie zwierzaki, które przysnęły w trakcie zabawy.