Tag skok - śmieszne filmiki

Baba z mocarnymi jajami Baba z mocarnymi jajami
Baba z mocarnymi jajami
6922
Obejrzyj
Myśleliście, że głupie zachowania w Rosji są domeną panów? Lepiej szybko zmieńcie swój światopogląd, bo panie też jak najbardziej nie odstają. Dobrze, mamy już jedną panią, dodajmy jeszcze elastyczną linę, typowego Rosjanina,...
Jak zrzucić kota z samochodu? Jak zrzucić kota z samochodu?
Jak zrzucić kota z samochodu?
3566
Obejrzyj
Niekiedy zwierzaki włażą tam gdzie nie powinny. Chodzą wszędzie jak gdyby nigdy nic. Na szczęście jest sposób jak zrzucić sierściucha z auta, bez wychodzenia z samochodu.
Backflip nad dwudziestometrową skarpą Backflip nad dwudziestometrową skarpą
Backflip nad dwudziestometrową skarpą
2938
Obejrzyj
Widok z oczu rowerzysty który przeskakuje nad ogromną skarpą. Poczujcie namiastkę tego stresu, który przeżywa rowerzysta w trakcie takiego skoku. Oczywiście bez niebezpieczeństwa złamania karku.
Psy vs wysoka roślinność Psy vs wysoka roślinność
Psy vs wysoka roślinność
2250
Obejrzyj
Jak psy radzą sobie w wysokiej roślinności? Zobaczcie samo co wyprawiają te zwierzaki by nie zgubić drogi w mocno zarośniętym terenie. Czy wasze pupile też tak robią?
Nietypowa gra na skrzypcach Nietypowa gra na skrzypcach
Nietypowa gra na skrzypcach
2555
Obejrzyj
Warto rozwijać swoje talenty muzyczne. Niektórym jednak sama gra na instrumencie nie wystarcza. Ta dziewczynka postanowiła nauczyć się grać na skrzypcach i skakać jednocześnie.
Skok przez krzaki w gimnazjum Skok przez krzaki w gimnazjum
Skok przez krzaki w gimnazjum
5272
Obejrzyj
Rok szkolny się kończy i gimnazjaliści już niedługo zaczną w szalony sposób spędzać wolny czas. Prezentujemy krótki filmik z wyścigu i skoku przez krzaki. Tak się bawi gimnazjum!
Skoki w Kenii Skoki w Kenii
Skoki w Kenii
3717
Obejrzyj
Nie od dziś wiadomo, że mieszkańcy Afryki są w lepszej formie niż Europejczycy. Zobaczcie nagranie z zawodów, które odbyły się Kenii. Wysokość jaką są w stanie przeskoczyć uczestnicy jest imponująca.
Upadek z 305 metrów Upadek z 305 metrów
Upadek z 305 metrów
3709
Obejrzyj
Skoki spadochronowe to sport ekstremalny. Temu skoczkowi nieprawidłowo otworzył się spadochron, przez co zaczął spadać z wysokości 305 metrów. Dzięki obiciu się kilkakrotnie o skały mógł wytracić prędkość i przeżyć.
Pies, który nie lubi wody Pies, który nie lubi wody
Pies, który nie lubi wody
3918
Obejrzyj
Zazwyczaj psy nie mają problemu ze wskakiwaniem do wody. Ten osobnik jednak nie chce się zamoczyć. Zobaczcie czy zdecydował się na skok po frisbee.
Skok na lód Skok na lód
Skok na lód
3056
Obejrzyj
Zima już minęła, ale warto zobaczyć co niektórzy ludzie wyrabiali jeszcze kilka miesięcy temu. Zobaczcie sami czym zakończył się skok na dryfującą krę.
Skok przez ognisko Skok przez ognisko
Skok przez ognisko
3255
Obejrzyj
Pogoda się poprawiła, więc rodacy postanowili spędzić czas świeżym powietrzu. Jednak alkohol i skakanie przez ognisko niekoniecznie musi mieć dobre skutki. A jak wy spędzacie czas przy ognisku?
Jak skaczą zwierzęta? Jak skaczą zwierzęta?
Jak skaczą zwierzęta?
3352
Obejrzyj
Najwyraźniej dużo wolnego czasu może być kreatywnie spożytkowane. Dwójka chłopaków poświeciła swój czas na przygotowanie, specjalnie dla Was, ciekawego przedstawienia. Zobaczcie jak według nich skaczą różne zwierzęta.
Skok do kałuży Skok do kałuży
Skok do kałuży
6802
Obejrzyj
Ludzie za pieniądze są w stanie zrobić wiele, niektórzy np. pobrudzić sobie buty wskakując do kałuży na parkingu. Nikt jednak się nie spodziewał, że głębokość wody będzie znacznie większa niż przypuszczano.
Sztuczka prawie się udała Sztuczka prawie się udała
Sztuczka prawie się udała
2717
Obejrzyj
Skok do wody z obrotem może wydawać się nieszczególnie skomplikowaną sztuczką, jednak w tym przypadku stało się coś nieoczekiwanego.
Skok z gołą klatą na kaktusa Skok z gołą klatą na kaktusa
Skok z gołą klatą na kaktusa
5683
Obejrzyj
Głupota ludzka nie zna granic. Jedni robią pewne rzeczy dla sławy/pieniędzy, inni bo brak im wyobraźni. Ten chłopak postanowił sprawdzić jak to jest wskoczyć na kaktus z gołą klatą. Dla wrażliwych: uwaga! miejscami pojawia się...
Pełny obrót w Mini Pełny obrót w Mini
Pełny obrót w Mini
2941
Obejrzyj
Do auta Mini pasuje raczej etykieta samochodu miejskiego. W tym filmiku możecie się przekonać, że odpowiednio przerobione, może wykonać na przykład pełen obrót w locie, w środku zimy.