Tag śmierć - śmieszne filmiki

Żagle śmierci Żagle śmierci
Żagle śmierci
3631
Obejrzyj
Życie pirata nie jest łatwe, a już zwłaszcza kiedy przyjdzie po nie... śmierć! W takich sytuacjach nawet skarb nie pomoże, a już zwłaszcza kiedy śmierć ma ochotę na zabawę.
Jak to jest rozmawiać ze śmiercią Jak to jest rozmawiać ze śmiercią
Jak to jest rozmawiać ze śmiercią
2513
Obejrzyj
Ponkom stało się coś strasznego! Każde z nich trafiło przed oblicze śmierci. Jak myślicie o czym z nią rozmawiali? Tego dowiecie się z kolejnego, genialnego filmiku od Ponków!
Cyanide & Happiness - Przygnębiający odcinek Cyanide & Happiness - Przygnębiający odcinek
Cyanide & Happiness - Przygnębiający odcinek
2649
Obejrzyj
Świat bywa naprawdę okrutny, zwłaszcza wtedy kiedy stracimy kogoś bliskiego. Dzisiejszy odcinek Cyanide & Happiness będzie poświęcony wszystkiemu co smutne, więc jeśli macie ochotę się trochę podołować, to zapraszamy do oglądania.
CeZik & Klejnuty - Wóda To Śmierć CeZik & Klejnuty - Wóda To Śmierć
CeZik & Klejnuty - Wóda To Śmierć
2476
Obejrzyj
Sylwester tuż za rogiem, ale nie można zapominać, że z alkoholem należy uważać. Przypomni o tym w swojej piosence CeZik oraz nie kto inny jak... Sting! Koleś musi mieć niezłe problemy z kasą skoro już występują w polskich...
Piosenka o śmierci na Facebooku Piosenka o śmierci na Facebooku
Piosenka o śmierci na Facebooku
3521
Obejrzyj
Kiedy umrze jakaś sławna osoba, to zaczyna się fala... fanów którzy gdzieś tam byli ukryci, wysyp fanpagy no i oczywiście gwiazdek w nawiasie. Wojtek Szumański postanowił napisać o tym piosenkę, by odwieźć ludzi od tej...
Topowa Dycha - 10 najgłupszych zgonów Topowa Dycha - 10 najgłupszych zgonów
Topowa Dycha - 10 najgłupszych zgonów
6149
Obejrzyj
Kiedyś dużo ludzi umierało z powodu chorób, zaraz, albo przez dzikie zwierzęta. W dzisiejszych czasach mamy lek na prawie każdą chorobę, no i zwierzęta raczej buszują w klatkach. Na nieszczęście ludzka głupota nie zna granic....
Wasted w prawdziwym życiu Wasted w prawdziwym życiu
Wasted w prawdziwym życiu
2920
Obejrzyj
Każdy z Was na pewno grał w GTA i dobrze wie co znaczy określenie "Wasted". Szczery Jerry postanowił zrobić dla Was kolejną kompilację najlepszych sytuacji, w których ludzie mogliby dosłownie paść trupem. Zobaczcie sami.
Cyanide & Happiness - Nawiedzony Cyanide & Happiness - Nawiedzony
Cyanide & Happiness - Nawiedzony
23
4
7505
Obejrzyj
Czy jest coś fajniejszego niż bycie duchem? No pewnie, że tak! Jest to straszenie z najlepszym kumplem, ale oczywiście ten musi najpierw zejść. Tylko jak tego dokonać... Zobaczcie jak duch może zyskać towarzystwo.
Milion sposobów jak zginąć na zachodzie Milion sposobów jak zginąć na zachodzie
Milion sposobów jak zginąć na zachodzie
5349
Obejrzyj
Dziki zachód... Miejsce w którym śmierć czai się na każdym rogu. Nikt nie jest bezpieczny, a wszystko co nie jest Tobą chce Cię zabić. Tutaj... Lepiej uważać na wszystko. Zobaczcie trailer najnowszego filmu Setha MacFarlena...
Lepiej nie wagarować (Uwaga: Brutalne sceny) Lepiej nie wagarować (Uwaga: Brutalne sceny)
Lepiej nie wagarować (Uwaga: Brutalne sceny)
11886
Obejrzyj
Są takie dni, że naprawdę nie chce się siedzieć w szkole i poszłoby się dosłownie gdziekolwiek. Niestety są miejsca gdzie lepiej pod żadnym pozorem nie wchodzić. Zobaczcie jak może skończyć się wagarowanie.
Najgłupsze sposoby, by umrzeć w GTA V Najgłupsze sposoby, by umrzeć w GTA V
Najgłupsze sposoby, by umrzeć w GTA V
30
1
7141
Obejrzyj
"Dumb Ways to Die in GTA 5" - piosenka, która wpada w ucho, a do tego teledysk wprost z ekranu z GTA V.
Bajka o matce dzieci Bajka o matce dzieci
Bajka o matce dzieci
2934
Obejrzyj
Straszne wydarzenia z Sosnowca powoli zbliżają ku końcowi. Mimo, że zapadł wyrok w sprawie śmierci małej Madzi, obrona postanowiła złożyć apelację. Proponujemy więc dość specyficzną bajkę na temat tego co się wydarzyło się...
Pies nie chce iść pod prysznic, więc udaje martwego Pies nie chce iść pod prysznic, więc udaje martwego
Pies nie chce iść pod prysznic, więc udaje martwego
3935
Obejrzyj
Zachowania zwierzaków potrafią zarówno rozśmieszyć jak i zaskoczyć. Ten pies wyraźnie nie ma ochoty na kąpiel, więc postanowił udawać martwego.
Rubber - Opona, która sieje postrach Rubber - Opona, która sieje postrach
Rubber - Opona, która sieje postrach
7425
Obejrzyj
Proponujemy zwiastun szalonego filmu o oponie samochodowej. Z jakiegoś powodu powstała ona do życia i zaczyna zabijać. Kontrowersyjny scenariusz został jednak zrealizowany w bardzo dobry sposób. Polecamy fanom szalonych filmów.
W jaki sposób umrzesz W jaki sposób umrzesz
W jaki sposób umrzesz
2837
Obejrzyj
Co by było gdybyśmy mogli poznać sposób swojej śmierci? Zobaczmy jak przedstawiła to pewna ekipa z USA na 5 osobach. Czy odważylibyście się skorzystać z takiej maszyny?
Tragedia w czasie zabawy zimą Tragedia w czasie zabawy zimą
Tragedia w czasie zabawy zimą
4952
Obejrzyj
Niektóre sporty mają to do siebie, że są niebezpieczne. W czasie zorbingu w Rosji kula stoczyła się poza wyznaczony tor. Nieprofesjonalne przygotowanie rozrywki dla ludzi spowodowało śmierć jednego mężczyzny i wstrząs mózgu u...