Tag śnieg - śmieszne filmiki

Polskie Drogi #41 z komentarzem kierowców Polskie Drogi #41 z komentarzem kierowców
Polskie Drogi #41 z komentarzem kierowców
4338
Obejrzyj
Na polskich drogach dużo się dzieje, a część z tego trafia do Internetu. Jeszcze ciekawiej, gdy filmiki z polskich dróg oglądamy z komentarzem twórców.
Kompilacja zimowych faili Kompilacja zimowych faili
Kompilacja zimowych faili
2513
Obejrzyj
W tym roku prawdopodobnie pożegnaliśmy już zimę i podobnie stwierdzili też ludzie z załogi FailArmy. Zakończenie sezonu oczywiście nie mogło się obyć bez zimowej kompilacji!
Kompilacja Kompilacja "pogodowych" wypadków - FailArmy 2016
Kompilacja "pogodowych" wypadków - FailArmy 2016
3169
Obejrzyj
Przyszedł czas na kolejną tematyczną kompilację FailArmy i tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć serię wypadków powiązanych z panującą aurą pogodową. Zapraszamy do oglądania!
Drifty pod Ldilem Drifty pod Ldilem
Drifty pod Ldilem
2557
Obejrzyj
W tym roku wszyscy "drifterzy" spod supermarketów musieli obejść się smakiem. Wszystkie ledwo ruszające się samochody miały święty spokój, a latarnie na parkingach mogły odetchnąć z ulgą. Blok ekipie udało się natomiast zaszaleć.
Snowboardem po Nowym Jorku Snowboardem po Nowym Jorku
Snowboardem po Nowym Jorku
2778
Obejrzyj
Być może wiecie, ale w USA panuje największa zima od wielu lat. Śniegiem zasypane zostały także największe miasta, takie jak Nowy Jork, a grupa znajomych postanowiła to wykorzystać. Na koniec trafili także na patrol policji.
Polskie Drogi 36. Śnieg! Polskie Drogi 36. Śnieg!
Polskie Drogi 36. Śnieg!
4722
Obejrzyj
Na polskich drogach dużo się dzieje. Czy lepsza droga czy gorsza to zupełnie nie ma znaczenia. Wszędzie zobaczymy ludzi z fantazją.
Ucieczka przed lawiną Ucieczka przed lawiną
Ucieczka przed lawiną
3062
Obejrzyj
Lawiny to zmora wszystkich fanów zimowych sportów oraz amatorów widoków, dostępnych jedynie z górskich szczytów. Ten filmik pokazuje podwójną ucieczkę przed osuwającym się śniegiem. Najpierw człowiek na snowboardzie, a zaraz za...
Dlaczego chihuahua nie biegają po śniegu? Dlaczego chihuahua nie biegają po śniegu?
Dlaczego chihuahua nie biegają po śniegu?
4436
Obejrzyj
Pewien Włoch postanowił zaprezentować dlaczego pieski chihuahua nie biegają po śniegu. Zachęcam do oglądania i zweryfikowania wyniku tego krótkiego eksperymentu.
Potwornie głodny kot Potwornie głodny kot
Potwornie głodny kot
3708
Obejrzyj
Do czego jest zdolny kto, który jest głodny? A chociażby do tego, żeby przebijać ściany!
Kot wykopuje wyjście z zasypanego domu Kot wykopuje wyjście z zasypanego domu
Kot wykopuje wyjście z zasypanego domu
3014
Obejrzyj
Może ten kot lubi śnieg, a może po prostu pragnie wyjść z domu. Jest wytrwały i dąży do celu: wyjścia z zasypanego domu.
Kanadyjski pociąg pruje przez śnieg Kanadyjski pociąg pruje przez śnieg
Kanadyjski pociąg pruje przez śnieg
5552
Obejrzyj
Metr śniegu to problem dla pociągu? Jak widać Kanada dla śniegu jest bezlitosna i pociągi tam wjeżdżają w śnieg z pełną prędkością.
Szwagier shot - Ślady Szwagier shot - Ślady
Szwagier shot - Ślady
7615
Obejrzyj
Antek ma nie lada problem, ponieważ słyszy dziwne dźwięki i nie wie skąd pochodzą. Może dowie się tego, kiedy pójdzie po śladach? Czasami ciekawość może być pierwszym krokiem do śmiechu i głupoty, zwłaszcza kiedy bierzemy pod...
Nie podskakuj do maskotek Nie podskakuj do maskotek
Nie podskakuj do maskotek
3580
Obejrzyj
Przemoc nigdy nie będzie rozwiązaniem, a już zwłaszcza jeśli ma się walczyć z zebrą. Temu panu najwyraźniej było mało wrażeń na górce i postanowił urozmaicić sobie czas bijatyką z jedną z maskotek. Trochę głupio dostać w zęby...
Dlaczego chihuahua nie biega po śniegu? Dlaczego chihuahua nie biega po śniegu?
Dlaczego chihuahua nie biega po śniegu?
9629
Obejrzyj
Pancho i jego właściciel postanowili wyjść na spacer. No cóż... Przynajmniej jeden z nich sobie pochodził... Przekonajcie się dlaczego nie warto zabierać ze sobą małego psa na głęboki śnieg.
Kumpli się nie zostawia Kumpli się nie zostawia
Kumpli się nie zostawia
8289
Obejrzyj
Na każdej imprezie znajdzie się jeden jegomość, co nawali się jak szpadel. Można go zostawić na pastwę losu z tekstem: "Jest dorosły, to da sobie radę". Oczywiście można postąpić zupełnie inaczej i można zgarnąć kumpla tak jak...
Tak właśnie się odśnieża Tak właśnie się odśnieża
Tak właśnie się odśnieża
5515
Obejrzyj
Mimo całej swej wiedzy, o nieprzewidywalnych śniegach dalej nie wiemy, jak powinno się odśnieżać. Zobaczcie prawdziwie hardkorowy materiał z Norwegi, gdzie wiedzą jak się radzi z zimą.