Tag statek - śmieszne filmiki

Spacer po stacji kosmicznej Spacer po stacji kosmicznej
Spacer po stacji kosmicznej
2814
Obejrzyj
Zastanawialiście się jak wygląda życie na stacji kosmicznej? Jak śpi się w miejscu, w którym nie ma grawitacji albo jak myje się tam zęby? Na te i na kilka innych pytań znajdziecie odpowiedź w tym filmiku.
Porównanie rozmiarów każdego pojazdu w Gwiezdnych Wojnach Porównanie rozmiarów każdego pojazdu w Gwiezdnych Wojnach
Porównanie rozmiarów każdego pojazdu w Gwiezdnych Wojnach
2683
Obejrzyj
Byliście ciekawi rozmiarów Gwiazdy Śmierci? A może zawsze zastanawialiście się jakie wrażenie robiłby imperialny Niszczyciel? Od teraz macie okazję porównać ich rozmiary do rozmiarów pozostałych maszyn, spotykanych w uniwersum...
Cyber Marian #43: Czarna Perła, KOC i dżem ze świni Cyber Marian #43: Czarna Perła, KOC i dżem ze świni
Cyber Marian #43: Czarna Perła, KOC i dżem ze świni
2010
Obejrzyj
Cyber Marian dzisiaj tak bardziej na statku. 43 odcinek Cyber Info na horyzoncie!
Starbarians - odcinek 2 Starbarians - odcinek 2
Starbarians - odcinek 2
2852
Obejrzyj
Kolejna część przygód animowanych Starbarians! Jakiemu wyzwaniu tym razem stawiają czoła? Kim będzie ich kolejny, kosmiczny przeciwnik? I najważniejsze... Czy uda im się wyjść z tego cało? Sprawdźcie i oceńcie sami.
Spocko Święta Spocko Święta
Spocko Święta
2208
Obejrzyj
Spock postanowił się nieco uwolnić od kapitana Kirka i wyjechać do siebie na święta. To miała być miła wizyta, jednakże rodzina Spocka nie jest zbyt miła.
Afrykańczyk czyta listę zakupów po polsku Afrykańczyk czyta listę zakupów po polsku
Afrykańczyk czyta listę zakupów po polsku
3813
Obejrzyj
Kiedy na statku kończą się zapasy, to ktoś musi jechać na zakupy. Dobrodziej postanowił wysłać do sklepu jednego z członków swojej załogi. Jeszcze tylko przeczyta listę i może ruszać do najbliższego marketu.
Misja Kongo - Zaginione mapy Misja Kongo - Zaginione mapy
Misja Kongo - Zaginione mapy
3426
Obejrzyj
Kiedy kapitan wyrzuca mapy za burtę, to musi być już naprawdę zły. Niestety mapy są niezbędne na statku, a jeśli ich nie ma, to ktoś musi iść na bocianie gniazdo. Dobrodziej postanowił wysłać jednego ze swoich kolegów, żeby...
Reklama BMW M4 Reklama BMW M4
Reklama BMW M4
3376
Obejrzyj
Samochód marzeń każdego, kto lubi prędkość i fajny, wyścigowy wygląd. Przed Wami BMW M4, czy może raczej jego genialna reklama. Co by nie mówić ich spece od marketingu wiedzą jak przyciągnąć wzrok. Zobaczcie sami.
Znany utwór grany przez syreny statku Znany utwór grany przez syreny statku
Znany utwór grany przez syreny statku
5849
Obejrzyj
Słyszeliście już pewnie klaksony samochodowe, które grają jakąś melodię. Przy tym cudeńku to prawdziwie mały pikuś, bo klakson ogromnego liniowca robi nieporównywalnie większe wrażenie. Posłuchajcie sami jak gra motyw z Seven...
Leniwa dostawa Leniwa dostawa
Leniwa dostawa
3903
Obejrzyj
Johnny Express to leniwy kurier, który nie raz i nie dwa ma problemy z dostarczeniem przesyłki. W końcu trafia na planetę, w której mały odbiorca staje się wielkim problemem. Zobaczcie sami jak może dostarczać paczki kurier,...
Naprawdę wielka dostawa Naprawdę wielka dostawa
Naprawdę wielka dostawa
4325
Obejrzyj
Myśleliście, że dostawca pizzy ma problem w trakcie dostawy na imprezę? Nic bardziej mylnego, bo dostawy mogą być znacznie większe. Zobaczcie, jak dostarcza się drewno, ogromnym statkiem.
Cyanide & Happiness - Tonący statek Cyanide & Happiness - Tonący statek
Cyanide & Happiness - Tonący statek
21
3
3840
Obejrzyj
Gdy statek tonie wypada najpierw ratować kobiety i dzieci. Cyanide & Happiness nie byłoby sobą, gdyby nie znalazło absurdu w tej i tak już trudnej sytuacji.
Statek zmieniający się w stację badawczą Statek zmieniający się w stację badawczą
Statek zmieniający się w stację badawczą
3052
Obejrzyj
Ten statek jest bardzo nietypową stacją badawczą. potrafi przechylić się do pionu i prowadzić badania na większych głębokościach. Zobaczcie jak funkcjonuje ta nietypowa konstrukcja.
Największy kontenerowiec świata w Polsce Największy kontenerowiec świata w Polsce
Największy kontenerowiec świata w Polsce
2952
Obejrzyj
Ostatnio mieszkańcy Trójmiasta mieli okazję podziwiać największy kontenerowiec świata. Maersk Mc-Kinney Moller to ogromna jednostka wymagająca od kapitana dużej precyzji.
Łódka napędzana świeczką Łódka napędzana świeczką
Łódka napędzana świeczką
6126
Obejrzyj
Zabrzmi to absurdalnie, ale można stworzyć łódkę napędzaną świeczką. Zobaczcie jak w sprytny sposób można zbudować lekki statek, który będzie poruszać się sam po umieszczeniu w nim zwykłej świeczki.
Ogromny statek taranuje jachty Ogromny statek taranuje jachty
Ogromny statek taranuje jachty
3208
Obejrzyj
Okazuje się, że także w Norwegii dzieją się rzeczy niezwykłe. Pewien statek został nieprawidłowo nakierowany i podczas manewru staranował marinę. Ucierpiało wiele jachtów, na szczęście nikt nie został ranny.