Tag student - śmieszne filmiki

Poprawka ustna według studenta i profesora Poprawka ustna według studenta i profesora
Poprawka ustna według studenta i profesora
2241
Obejrzyj
Wielu licealistów stresuje się maturą, którą studenci przed sesją wspominają jako milutki epizod z dawnych czasów. W końcu co pół roku czeka ich średnio sześć takich matur. Nie wspominając o egzaminach poprawkowych... także...
Oryginalna reklama Johnniego Walkera Oryginalna reklama Johnniego Walkera
Oryginalna reklama Johnniego Walkera
1991
Obejrzyj
Dwóch niemieckich studentów szkoły filmowej postanowiło stworzyć swoją reklamę popularnej whisky - Johnnie Walker. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że wyszło im to na mistrzowskim poziomie.
5 sposobów na... studenckie supermoce 5 sposobów na... studenckie supermoce
5 sposobów na... studenckie supermoce
2190
Obejrzyj
Życie studenta łatwe nie jest. Nic dziwnego, że niektórzy, by przetrwać okres wyższej edukacji, muszą posługiwać się supermocami. Przed wami 5 sposobów na "studenckie supermoce", które mogą przydać się nie tylko samym studentom.
5 sposobów na... studenckie życie 5 sposobów na... studenckie życie
5 sposobów na... studenckie życie
1795
Obejrzyj
Kolejna porcja prostych trików na to, jak poradzić sobie z codziennymi sytuacjami, będąc studentem. W menu między innymi instrukcje dotyczące pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej oraz ekspresowe "mycie naczyń".
5 sposobów na studenckie gadżety 5 sposobów na studenckie gadżety
5 sposobów na studenckie gadżety
1752
Obejrzyj
Studia to malowniczy okres, który stawia przed młodym człowiekiem wiele wyzwań, jakich nie można doświadczyć w innych okolicznościach. Nietypowe sytuacje, wymagają nietypowych rozwiązań i właśnie macie okazję poznać 5...
Szyfr Komorowskiego Szyfr Komorowskiego
Szyfr Komorowskiego
1764
Obejrzyj
Pewien student wpada na trop ogromnej afery, której część stanowią przejęzyczenia i błędy byłego prezydenta, Bronisława Komorowskiego. W tym samym czasie zaczynają dziać się dziwne rzeczy, które tylko potwierdzają teorię.
Egzamin według studenta i profesora Egzamin według studenta i profesora
Egzamin według studenta i profesora
3141
Obejrzyj
Egzamin podczas sesji na studiach jest zupełnie jak matura tyle, że trudniejsza, pomnożona razy siedem i upchnięta na dwa tygodnie. Jak taki egzamin wygląda z perspektywy studenta, a jak ze strony profesora? Sprawdźcie sami!
Nadciąga sesja! Nadciąga sesja!
Nadciąga sesja!
2360
Obejrzyj
Już są pierwsze znaki... Nadciąga prawdziwa rzeź, która spędza sen z powiek każdemu studentowi... Nadchodzi... Sesja! Kryjcie się póki możecie i bierzcie wszystkie notatki jakie zdołacie zebrać, ponieważ sesja nie zna litości.
Jak rozpocząć samodzielne życie Jak rozpocząć samodzielne życie
Jak rozpocząć samodzielne życie
2107
Obejrzyj
Samodzielne życie może być bardzo trudne, zwłaszcza kiedy jeszcze się studiuje. Na szczęście dziewczyny z grupy Szparagi i Lisie Piekło potrafią o siebie zadbać. Z ich poradami każdy powinien sobie poradzić.
Trzech studentów pomaga bezdomnemu zebrać pieniądze grając na jego wiadrze Trzech studentów pomaga bezdomnemu zebrać pieniądze grając na jego wiadrze
Trzech studentów pomaga bezdomnemu zebrać pieniądze grając na jego wiadrze
4007
Obejrzyj
Film ten wywołał w sieci burzę. Są osoby, które zachwalają pomoc bezdomnej osobie w taki ciekawy sposób. Natomiast całkiem spora grupa osób uważa, że bezdomnym w ogóle nie powinno się pomagać pieniędzmi, bo to tylko pogłębia...
Egzamin ustny Egzamin ustny
Egzamin ustny
20
1
6819
Obejrzyj
Niełatwe jest życie studenta. Nie dość, że trzeba się porządnie namęczyć ze ściągami na egzaminy pisemne, to jeszcze trzeba wymyślać łapówki na egzamin ustny. A skoro już o takich egzaminach mowa, lepiej się przygotujcie i...
Atak profesora na przygłupiego studenta Atak profesora na przygłupiego studenta
Atak profesora na przygłupiego studenta
5424
Obejrzyj
Bycie studentem już zobowiązuje do pewnej postawy, zwłaszcza na zajęciach. Niestety jak to zwykle bywa, zawsze się trafi ktoś kto jeszcze nie wyrósł na studenta. Na szczęście sprawiedliwości nie śpi!
Kompilacja najlepszych krótkich filmików od Logana Paula Kompilacja najlepszych krótkich filmików od Logana Paula
Kompilacja najlepszych krótkich filmików od Logana Paula
3918
Obejrzyj
Logan Paul to szalony student z Ameryki który nagrywa krótkie filmiki. Często z fajnym morałem, niekiedy po prostu szalone, ale za to zawsze zabawne. Naprawdę warto obejrzeć.
Studenty piją na mieście Studenty piją na mieście
Studenty piją na mieście
2291
Obejrzyj
Martin rusza w świat miejskiej zabawy pretendentów do tytułu licencjata, bądź magistra. A jak to na imprezach bywa, nie każdy już jest do końca elokwentny.
Syrena Sport trafi do produkcji Syrena Sport trafi do produkcji
Syrena Sport trafi do produkcji
2076
Obejrzyj
Prototyp Syreny Sport z czasów PRL trafi do produkcji. Grupa studentów z Politechniki Warszawskiej podjęła się dostosowania projektu auta do obecnych czasów i znalazła sponsora. Ilość wyprodukowanych egzemplarzy ma być...
Co robią studenci, żeby się nie uczyć? Co robią studenci, żeby się nie uczyć?
Co robią studenci, żeby się nie uczyć?
2730
Obejrzyj
Sesja egzaminacyjna trwa, a UniwerekTV postanowił sprawdzić co robią studenci zamiast się uczyć. Wielu osobom nauka przychodzi bardzo ciężko, a słoneczna pogoda nie pomaga w motywacji.