Tag szkoła - śmieszne filmiki

Jak wyglądają matury Jak wyglądają matury
Jak wyglądają matury
6 maja 2016
7669
Obejrzyj
Matura to bzdura - twierdzi każdy, kto ten egzamin ma już za sobą. Nie da się jednak ukryć, że każdy patrzy na egzamin dojrzałości i to co dzieje się po nim w zupełnie różny sposób. Przed wami porównanie owych punktów widzenia.
Jak przetrwać atak terrorystyczny na szkołę? Jak przetrwać atak terrorystyczny na szkołę?
Jak przetrwać atak terrorystyczny na szkołę?
18 marca 2016
1846
Obejrzyj
Projekt „Bezpieczna Szkoła w Strefie Schengen” zrealizowany na zlecenie Wydziału Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Lublin.
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Szkoła II Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Szkoła II
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Szkoła II
6 lutego 2016
1409
Obejrzyj
Polscy producenci telewizyjni prześcigają się w coraz głupszych pomysłach i programach, którymi nadmiar wolnego czasu mają zabijać nasze babcie. "Szkoła" to zdecydowanie jeden z tych programów, a Niekryty Krytyk po raz kolejny...
Poprawka ustna według studenta i profesora Poprawka ustna według studenta i profesora
Poprawka ustna według studenta i profesora
29 stycznia 2016
1933
Obejrzyj
Wielu licealistów stresuje się maturą, którą studenci przed sesją wspominają jako milutki epizod z dawnych czasów. W końcu co pół roku czeka ich średnio sześć takich matur. Nie wspominając o egzaminach poprawkowych... także...
10 wycieczek szkolnych zakończonych katastrofą 10 wycieczek szkolnych zakończonych katastrofą
10 wycieczek szkolnych zakończonych katastrofą
1 stycznia 2016
2149
Obejrzyj
Wszyscy lubią wycieczki szkolne, szczególnie te, które mają miejsce w godzinach lekcyjnych. Niestety, świat zna wiele przypadków, kiedy takie wycieczki zamieniły się w prawdziwą katastrofę.
Studia: oczekiwania vs rzeczywistość Studia: oczekiwania vs rzeczywistość
Studia: oczekiwania vs rzeczywistość
8 grudnia 2015
1678
Obejrzyj
Pójście na studia to całkowicie nowy rozdział w życiu wielu osób. Nierzadko wiążą się z nim pewne oczekiwania czy nadzieje. Jak mocno odbiegają one od rzeczywistości? Ponki postanowili pokazać kilka przykładów.
Reklama w trakcie konkursu skoków narciarskich Reklama w trakcie konkursu skoków narciarskich
Reklama w trakcie konkursu skoków narciarskich
25 listopada 2015
2195
Obejrzyj
Podczas transmisji konkursu skoków narciarskich, ktoś w Eurosporcie postanowił włączyć niezapowiedziane reklamy. Komentatorzy konkursu krótko i zwięźle podsumowali osobę odpowiedzialną za to.
Typowa lekcja WFu Typowa lekcja WFu
Typowa lekcja WFu
17 listopada 2015
2055
Obejrzyj
Nauczyciele od WFu, to zupełnie inna kategoria nauczycieli. Większość z nich nie przewidywalna i bezlitośnie da ich się zamknąć w prostym schemacie. Czy wasze lekcje też wyglądają jak te u Ponków?
O krok za daleko z O krok za daleko z "poprawnością polityczną"
O krok za daleko z "poprawnością polityczną"
13 listopada 2015
2837
Obejrzyj
Poprawność polityczna to jeden z najbardziej sztucznych, nienaturalnych wymysłów współczesnej rzeczywistości. Wizja z tego filmiku może wydawać się przesadzona, ale gdy podzielić cały ten zlepek na pojedyncze sytuacje, to czy...
Diler pod szkołą! Diler pod szkołą!
Diler pod szkołą!
15 października 2015
4837
Obejrzyj
Jakiś czas temu wszedł w życie jeden z najbardziej absurdalnych zakazów, dotyczących żywności sprzedawanej w szkołach. Efektem zakazu było powstanie szarej strefy, zwanej także "mafią drożdżówkową".
Szczere reklamy: Studia Szczere reklamy: Studia
Szczere reklamy: Studia
14 października 2015
2022
Obejrzyj
Znaczna część z was będzie przechodziła w swoim życiu okres zwany studiami. Wasza ocena tych kilku lat, będzie zależała z pewnością od wybranej uczelni, własnego podejścia, ale w dużym stopniu także od ludzi, z którymi...
Co Myślimy: na wycieczce szkolnej Co Myślimy: na wycieczce szkolnej
Co Myślimy: na wycieczce szkolnej
7 października 2015
1676
Obejrzyj
Wycieczki szkolne odbywają się według pewnego schematu. Nie jest niespodzianką, że na niektóre rzeczy przygotowani jesteśmy wcześniej, bo muszą mieć one miejsce. Oto co myślimy na szkolnych wycieczkach.
"Szkoła" - parodia
"Szkoła" - parodia
2 października 2015
5855
Obejrzyj
Chociaż serial "Szkoła" trudno traktować na poważnie i jest on raczej parodią serialu samą w sobie, to Stuu oraz ekipa kilku znanych YouTuberów wpadli na pomysł zrobienia swojej własnej parodii.
13 rzeczy, które powstały żeby denerwować 13 rzeczy, które powstały żeby denerwować
13 rzeczy, które powstały żeby denerwować
21 września 2015
2144
Obejrzyj
Czasami, kiedy zastanowimy się nad sensem istnienia niektórych rzeczy, możemy dojść do wniosku, że oprócz domyślnego zastosowania, posiadają one także drugie zadanie, a jest nim ciągłe denerwowanie ludzi. Oto krótka lista kilku...
10 najgłupszych nauczycieli 10 najgłupszych nauczycieli
10 najgłupszych nauczycieli
19 września 2015
6518
Obejrzyj
Często mówi się o głupim zachowaniu nastolatków lub dzieci w wieku szkolnym. Nigdzie nie jest jednak napisane, że i nauczyciele nie mogą mieć od czasu do czasu głupiego pomysłu. Oczywiście, zazwyczaj nie kończy się to dla nich...
Streszczenie lektur Streszczenie lektur "Antygona"
Streszczenie lektur "Antygona"
18 września 2015
1054
Obejrzyj
Skoro spora część z nas wyruszyła ponownie na edukacyjne boje, warto przypomnieć sobie o serii Mietczyńskiego i jego nieszablonowych streszczeniach lektur. Tym razem jedna z popularniejszych oraz krótszych książek "Antygona".