Tag talent - śmieszne filmiki

Mistrzowie w swoim fachu Mistrzowie w swoim fachu
Mistrzowie w swoim fachu
25 lutego 2016
3525
Obejrzyj
Niezależnie od pracy jaką wykonujesz, zawsze można wykonywać ją lepiej. Są natomiast ludzie, którzy efektownością i efektywnością swojej pracy są już bliscy perfekcji. Przekonajcie się sami!
Fortepian w centrum handlowym Fortepian w centrum handlowym
Fortepian w centrum handlowym
22 listopada 2015
2224
Obejrzyj
Kolejny z przykładów, że nie warto oceniać książki po okładce. Chłopak wyglądający jak kopia Justina Biebera sprzed kilku lat, dał popis swoich umiejętności na fortepianie, w galerii handlowej.
Obrazy z piasku Obrazy z piasku
Obrazy z piasku
20 listopada 2015
1795
Obejrzyj
Obrazy w piasku, czyli wymagająca i czasochłonna sztuka, którą tworzy się w Wietnamie. Efekt jest niesamowity, ale przy procesie tworzenia trzeba być chyba na jakiś środkach uspakajających.
Realistyczne rysowanie Realistyczne rysowanie
Realistyczne rysowanie
11 listopada 2015
1550
Obejrzyj
Rysowanie to jeden z talentów, którym znaczna większość ludzi nie została obdarzona. Wśród tych drugich również można wyróżnić różne poziomy, a ten przedstawiony w filmiku to zdecydowanie poziom mistrzowski.
Uliczny grajek robi furorę w pubie Uliczny grajek robi furorę w pubie
Uliczny grajek robi furorę w pubie
6 października 2015
1490
Obejrzyj
W jednej z restauracji, we wtorkowe wieczory rozkładany jest sprzęt nagłaśniający i każdy śmiałek, może zaprezentować coś przed gośćmi pubu. Tym razem za mikrofonem pojawił się uliczny grajek, przedstawiający się jako Pirat...
Wiersz biały Wiersz biały
Wiersz biały
15 sierpnia 2015
1408
Obejrzyj
Mietek, jako znany autorytet polskiego internetu, postanowił wyjaśnić wszystkim osobom, które planują brawurową karierę poety, dlaczego pisanie tak zwanych "białych" wierszy to kompletny absurd. Sprawdźcie sami!
Cyanide & Happiness: Patryk Cyanide & Happiness: Patryk
Cyanide & Happiness: Patryk
9 lipca 2015
2194
Obejrzyj
Kolejna oryginalna produkcja od Cyanide & Happiness. Tym razem Patryk postanawia oznajmić swoim rodzicom, że został... No właśnie, kim? Jego rodziców oraz młodszą siostrę przerosła ta zagadka.
Bezdomny mężczyzna gra na pianinie Bezdomny mężczyzna gra na pianinie
Bezdomny mężczyzna gra na pianinie
6 lipca 2015
3184
Obejrzyj
Mieszkańcy amerykańskiego miasteczka Sarasota, jakiś czas temu uchwycili scenę, kiedy bezdomny mężczyzna gra na pianinie. Jak stwierdził główny bohater tego filmiku: "Muzyka podtrzymuje go na duchu i pozwala przetrwać".
Człowiek mówiący zwierzęcym głosem Człowiek mówiący zwierzęcym głosem
Człowiek mówiący zwierzęcym głosem
29 maja 2015
5676
Obejrzyj
Pan z filmiku posiada nietypowe hobby. Trenuje naśladowanie odgłosów zwierząt. Sam nie jest w stanie sprecyzować ile dokładnie może odtworzyć, ale podobno trenuje codziennie. Zachęcamy do obejrzenia.
Nietypowy portret Nietypowy portret
Nietypowy portret
16 maja 2015
2595
Obejrzyj
Z pewnością, każde z was widziało malowane lub rysowane portrety. Co byście powiedzieli, gdyby na ulicy ktoś zaproponował wam portret wykonany gwoździami i sznurkiem? Oto jakie mogłyby być tego efekty.
Niesamowici ludzie 2015 Niesamowici ludzie 2015
Niesamowici ludzie 2015
7 marca 2015
4187
Obejrzyj
Kolejne wydanie z serii "People are amazing". Kompilacja filmików z ludźmi o nietypowych umiejętnościach.
Niezwykły tancerz w arabskim Mam Talent Niezwykły tancerz w arabskim Mam Talent
Niezwykły tancerz w arabskim Mam Talent
12 stycznia 2015
3247
Obejrzyj
Pojedynczy ludzie, rozsiani po całym świecie posiadają niezwykłe talenty. W arabskim Mam Talent pojawił się jegomość, który posiada niezwykłe umiejętności taneczne. Naprawdę warto zobaczyć.
Ludzie są niesamowici 2014 Ludzie są niesamowici 2014
Ludzie są niesamowici 2014
19 grudnia 2014
3106
Obejrzyj
Każdy z nas posiada jakąś niezwykłą umiejętność, każdy jest wyjątkowy na swój sposób i posiada coś, czego nie ma nikt inny. Najłatwiej się o tym przekonać oglądając niesamowitych ludzi i ich talenty. A Wy co potraficie?
Niezwykle dobry tancerz z Polski Niezwykle dobry tancerz z Polski
Niezwykle dobry tancerz z Polski
16 lipca 2014
2499
Obejrzyj
Polacy nie gęsi, też bardzo dużo potrafią! Myślicie, że wszystkie fajne akcje robią ludzie zza granicy? To bardzo się mylicie. Zobaczcie chłopaka z naszego, rodzimego Krosna, który pokaże Wam jak się tańczy.
Dzieciak daje czadu na perkusji ze śmieci Dzieciak daje czadu na perkusji ze śmieci
Dzieciak daje czadu na perkusji ze śmieci
10 kwietnia 2014
2446
Obejrzyj
W niektórych krajach szkoła muzyczna to tylko mrzonka, o której można pomarzyć. Co wcale nie oznacza, że w biedniejszych regionach dzieciaki nie mają talentu. Wystarczy spojrzeć i posłuchać, jak ten chłopiec wali w...
Ameryka nie ma talentu Ameryka nie ma talentu
Ameryka nie ma talentu
17 października 2013
4713
Obejrzyj
Przegląd najgorszych wystąpień z amerykańskiego Mam Talent. Zobaczcie, że nie tylko nasi jurorzy mają problem z kiepskimi występami.