Tag test - śmieszne filmiki

Matura to bzdura - WF Matura to bzdura - WF
Matura to bzdura - WF
2621
Obejrzyj
Chociaż wciąż mamy wakacje, to czasami warto przetestować swoją wiedzę. Tym razem trafiło na wiedzę o sporcie. Temat bardzo wakacyjny, szczególnie jeżeli ktoś stara się prowadzić zdrowy tryb życia.
Próba przebicia się przez zaporę Próba przebicia się przez zaporę
Próba przebicia się przez zaporę
2643
Obejrzyj
Krótki filmik przedstawiający test drogowej zapory, która na co dzień używana jest w amerykańskich bazach wojskowych. Sprawa jest prosta, a do pojedynku z przeszkodą stanęła ciężarówka. Jaki był efekt? Sprawdźcie sami!
Test na gwardzistę Test na gwardzistę
Test na gwardzistę
3390
Obejrzyj
Kandydaci do gwardii honorowej USAF - czyli United States Air Force, przed dostaniem się do gwardii przechodzą całą masę testów sprawdzających. Wśród nich test z kurczakiem. Jak myślicie? Dalibyście radę się nie uśmiechnąć?
Test zawartości cukru - Coca Cola i Coca Cola Zero Test zawartości cukru - Coca Cola i Coca Cola Zero
Test zawartości cukru - Coca Cola i Coca Cola Zero
5561
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś ile cukru znajduje się w jednej butelce Coca-Coli? Odpowiedź znajdziecie w tym video. Klasyczna Cola została dodatkowo porównana z Colą Zero. Nie jest to najnowszy filmik, ale z pewnością wart...
Narzędzia do samoobrony Narzędzia do samoobrony
Narzędzia do samoobrony
2569
Obejrzyj
Tym razem AdBuster testuje narzędzia do samoobrony. Sprawdźcie jak wypadają one w rzeczywistości. Chłopakom zdecydowanie trzeba pogratulować odwagi.
AdBuster - konfrontacja ze Śnieżką Satynową AdBuster - konfrontacja ze Śnieżką Satynową
AdBuster - konfrontacja ze Śnieżką Satynową
3014
Obejrzyj
Wakacje się skończyły, więc AdBuster w końcu postanowił wziąć się do roboty. Tym razem pod jego czujnym okiem zostanie przetestowana farba Śnieżka Satynowa. Czy rzeczywiście tak łatwo zmyć z niej wszelki brud? Będziecie musieli...
Gimnazjalista zdenerwował się po testach i chce opuszczać nasz kraj Gimnazjalista zdenerwował się po testach i chce opuszczać nasz kraj
Gimnazjalista zdenerwował się po testach i chce opuszczać nasz kraj
5311
Obejrzyj
Od testów gimnazjalnych już minęło trochę czasu, ale to nie zmienia faktu, że ten chłopak jest dość mocno poirytowany. Testy gimnazjalne mogły nie pójść, ale czy to jest koniec świata? Poznajcie mocno zirytowanego gimnazjalistę.
Test systemu alarmowego Test systemu alarmowego
Test systemu alarmowego
3598
Obejrzyj
W Szwajcarii bardzo dbają o bezpieczeństwo swoich obywateli. W celu jak najlepszej ochrony w każdą, pierwszą środę lutego robi się test systemu alarmowego. Obywatel muszą o tym pamiętać, więc zrobiono w tym celu specjalną reklamę.
Test na odruchy Test na odruchy
Test na odruchy
4086
Obejrzyj
Drobny test psychologiczny. Wystarczy nam do tego celu, piłka, szyba i koleś który zgodzi się stać jak słup soli.
Wyzwanie Smaku Pepsi - AdBuster Wyzwanie Smaku Pepsi - AdBuster
Wyzwanie Smaku Pepsi - AdBuster
3181
Obejrzyj
Pepsi ostatnio ruszyło z kampanią promującą swój napój. Podobno 63% ludzi woli smak Pepsi od Coca-Coli. AdBuster postanowił sprawdzić osobiście czy nie ma w tym żadnego oszustwa. Sprawdźcie co wykazało jego dochodzenie.
Darmowe piwo Darmowe piwo
Darmowe piwo
3294
Obejrzyj
Ciekawa akcja promocyjna jednego z producentów piwa. Wystarczyło zatrzymać się przed automatem na 3 minuty i nie robić absolutnie nic. Zobaczcie czy wszyscy uczestniczy wytrzymali.
Chipsy o smaku czipsy - AdBsuter Chipsy o smaku czipsy - AdBsuter
Chipsy o smaku czipsy - AdBsuter
2552
Obejrzyj
Czy potrafimy trafnie ocenić smak czipsów? Czy rozróżniamy też różne marki chipsów po ich smaku? Zobaczcie test AdBustera oraz zaskakujące wyniki na temat tego co je wielu z Was.
Jak zhakować samochód osobowy Jak zhakować samochód osobowy
Jak zhakować samochód osobowy
2903
Obejrzyj
Producenci samochodów nie dbają o solidne zabezpieczenie auta przed kradzieżą. Jak pokazuje test Forbes'a i 2 utalentowanych informatyków nad autem można przejąć też kontrolę. Wystarczą tylko odpowiednie umiejętności
Bezpieczeństwo aut kiedyś i dziś Bezpieczeństwo aut kiedyś i dziś
Bezpieczeństwo aut kiedyś i dziś
3158
Obejrzyj
Jaka jest różnica w wytrzymałości aut: Chevrolet Bel Air (1959) i Chevrolet Malibu (2009)? Zobaczcie na własne oczy co zmieniło się w kwestii bezpieczeństwa na przestrzeni 50 lat. Taki test zderzeniowy z pewnością da do myślenia.
Obca dziewczyna i telefon Obca dziewczyna i telefon
Obca dziewczyna i telefon
4299
Obejrzyj
Cyber Marian postanowił przeprowadzić eksperyment. Obca dziewczyna podchodziła do chłopaków i prosiła o możliwość użycia z ich telefonu. W pierwszej części była ubrana atrakcyjnie, a w drugiej niedbale. Jakie były wyniki testu?
Czy reklamy Vanish kłamią? AdBuster Czy reklamy Vanish kłamią? AdBuster
Czy reklamy Vanish kłamią? AdBuster
6211
Obejrzyj
Kolejna konfrontacja reklam z rzeczywistością. AdBuster sprawdza czy reklamy Vanisha mówią nam prawdę o produkcie. Zobaczcie sami i nie dajcie się nabrać producentom reklam, jak i produktów.