Tag trener - śmieszne filmiki

Reakcja trenera na poprzeczkę Reakcja trenera na poprzeczkę
Reakcja trenera na poprzeczkę
2945
Obejrzyj
Niech mi ktoś powie, że trener reprezentacji, to prosty zawód. Nic tylko stres, a jak drużyna przegra, to trener dostaje po głowie. Zobaczcie reakcję trenera Argentyny na poprzeczkę w meczu z Belgią.
Trener wchodzi do gry Trener wchodzi do gry
Trener wchodzi do gry
3774
Obejrzyj
Gdy zawodnicy sobie nie radzą, szukają pomocy u swojego trenera. Ciekawe jak poradziłby sobie trener polskiej reprezentacji?
Konferencja Prasowa Polaków Konferencja Prasowa Polaków
Konferencja Prasowa Polaków
3443
Obejrzyj
Fajny skecz w wykonaniu członków kilku kabaretów, gdzie publiczność pełni rolę dziennikarzy zadających pytania po meczu reprezentacji Polski. Miejmy nadzieję, że po fazie grupowej na Euro 2012 nie będzie podobnie.
Motywacja zawodników Motywacja zawodników
Motywacja zawodników
4935
Obejrzyj
Dobry trener wie jak zmotywować swoich piłkarzy do gry. Może czas zastosować taki rodzaj motywacji w naszej narodowej kadrze.
Przegrałem i ręki nie podam Przegrałem i ręki nie podam
Przegrałem i ręki nie podam
2925
Obejrzyj
Trener reprezentacji Francji zachowuje się jak sfrustrowany mały chłopczyk i odmawia podania ręki trenerowi RPA po przegranym meczy na tegorocznych mistrzostwach świata. Oczywiście mowa jest o piłce nożnej jakby ktoś miał...
Trening bramkarza Trening bramkarza
Trening bramkarza
7764
Obejrzyj
Samochód stojący za bramkarzem musiał być jego własnością, bo tylko w takim wypadku będzie to dla niego najlepsza motywacja.
Jestem błyskawicą Jestem błyskawicą
Jestem błyskawicą
3562
Obejrzyj
Poproszono trenera o wypowiedź do kamery na temat zespołu, ale albo go trochę (delikatnie mówiąc) stremowało, albo ma duże problemy z wypowiadaniem się.