Tag tresura - śmieszne filmiki

Nietypowi chłopcy do podawania piłek Nietypowi chłopcy do podawania piłek
Nietypowi chłopcy do podawania piłek
2395
Obejrzyj
W meczach tenisa ktoś musi podawać piłki. Głównie są to szybcy panowie, którzy prędko zgarniają piłkę spod siatki. Ten mecz jest nieco inny, ponieważ ich rolę przejęły... czworonogi! Dzielne psiaki Ted, Oscar i Super Teddy...
Co potrafi pies wyszkolony przez Marine Co potrafi pies wyszkolony przez Marine
Co potrafi pies wyszkolony przez Marine
5473
Obejrzyj
Wydaję mi się, czy w Marines potrafią wyszkolić każdego? Ciężki trening, trening komend i mnóstwo ćwiczeń pomagają nie tylko ludziom, ale także zwierzętom. Zobaczcie ile może się nauczyć pies, przy odpowiedniej dawce treningu.
Tresowanie dzikiego jeżozwierza Tresowanie dzikiego jeżozwierza
Tresowanie dzikiego jeżozwierza
3104
Obejrzyj
Wszystkim fanom dzikich zwierzaków proponujemy filmik z jeżozwierzem. Zobaczcie jak nowy domownik zachowuje się w nietypowym dla niego środowisku.
Niesamowite psie sztuczki 3 Niesamowite psie sztuczki 3
Niesamowite psie sztuczki 3
4234
Obejrzyj
Jesse to bardzo utalentowany piesek rasy Jack Russel. Jesse zna wiele niezwykłych sztuczek, które pozwolą ci zadziwić znajomych albo po prostu, być wyręczonym w wielu przyziemnych czynnościach. Repertuar tego zwierzaka jest...
Najniemożliwsza z niemożliwych rzeczy Najniemożliwsza z niemożliwych rzeczy
Najniemożliwsza z niemożliwych rzeczy
31
3
8461
Obejrzyj
Proszę państwa, ten człowiek wytresował kota. Jeśli kiedykolwiek będzie się starał o jakąś pracę w której trzeba kogokolwiek czegokolwiek nauczyć, może z powodzeniem wpisać to w CV.
Tańczący pies Tańczący pies
Tańczący pies
14137
Obejrzyj
W kolejnym odcinku "Britains Got Talent" wystąpiła niezwykła para. Młoda dziewczyna ze swym pieskiem zaprezentowała nam niezwykłe show.
Wytresowany piesek Wytresowany piesek
Wytresowany piesek
4358
Obejrzyj
To się nazywa wytresowany pies. Reaguje nie tylko na słowa, ale i dźwięk telefonu czy kichnięcie. Brakuje tylko żeby gotował i sprzątał;)
Wytresowana biedronka Wytresowana biedronka
Wytresowana biedronka
4678
Obejrzyj
Jak widać każde zwierzę można wytresować. Może za jakiś czas w internecie pojawi się filmik z wytresowanymi roztoczami, jak myślicie?