Tag uderzenie - śmieszne filmiki

"Najlepsze" wypadki drogowe nr 90
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 90
2215
Obejrzyj
Najnowsza część kompilacji z samochodowymi wypadkami i stłuczkami. Nasi wschodni sąsiedzi nie dają za wygraną. Nie mają zamiaru oddać koszulki lidera w ilości wypadków nawet na chwilę.
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 86
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 86
2214
Obejrzyj
Po ilości kompilacji z wypadkami drogowymi widać, że Rosjanie postanowili zakończyć te wakacje z hukiem - dosłownie i w przenośni. Przed wami kolejna porcja gniecionych masek, tłuczonych szyb i oderwanych kół. Zapraszamy!
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 82
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 82
2154
Obejrzyj
Wypadki samochodowe stały się już domeną naszych wschodnich sąsiadów. Brawurowe manewry, brak fantazji lub nie przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, to nic nowego dla ukraińskich lub rosyjskich kierowców....
Odruch obronny podczas piercingu Odruch obronny podczas piercingu
Odruch obronny podczas piercingu
5697
Obejrzyj
Pewna dziewczyna zdecydowała się na kolczyk w pępku, a przynajmniej tak się jej zdawało, póki nie położyła się na fotelu. Tuż przed zabiegiem trochę spanikowała i w najbardziej bezpośredni sposób podzieliła się swoją obawą ze...
Kiedy Twój prank jest tak głupi, że zasługuje na karę Kiedy Twój prank jest tak głupi, że zasługuje na karę
Kiedy Twój prank jest tak głupi, że zasługuje na karę
2413
Obejrzyj
Pewna grupa bawiąca się w tzw. "pranki" słynie z tego, że ich żarty można pomylić z samobójczymi próbami. Szukanie problemów na "czarnych" dzielnicach, zaczepianie niewłaściwych ludzi oraz chamskie teksty często skutkowały...
Liść dobry na wszystko Liść dobry na wszystko
Liść dobry na wszystko
22
2
17510
Obejrzyj
Bywają takie momenty, kiedy trzeba sprawę rozwiązać szybko i bez zbędnego gadania. Jeden szybki ruch i temat się urywa... A co jest bardziej jednoznaczne i skuteczne niż szybki liść?
Nowy podkład muzyczny Nowy podkład muzyczny
Nowy podkład muzyczny
3819
Obejrzyj
Jakiś czas temu furorę w sieci zrobił filmik, w którym syn i ojciec, przy pomocy keyboardu i piekarnika zagrali "Sandstorm". Przed wami solowy występ kobiety, której nie potrzebny był jakikolwiek instrument.
Poobijana głowa na zjeżdżalni Poobijana głowa na zjeżdżalni
Poobijana głowa na zjeżdżalni
2922
Obejrzyj
Nietypowy sposób na zjechanie wybrał sobie ten chłopczyk. Nie wystarczył mu zjazd tylko w dół, po drodze musiał jeszcze zjeżdżać w lewo i w prawo, w lewo i w prawo.
Projekt Projekt "Uderz ją"
Projekt "Uderz ją"
2966
Obejrzyj
We Włoszech postanowiono przeprowadzić eksperyment na tamtejszych chłopcach. Kilku z nich poznaje Martinę, piękną, włoską dziewczynkę. Po tym jak już się zapoznają, chłopcy dostają polecenie, by ją uderzyć. Ich reakcja była...
Plaskacz Plaskacz
Plaskacz
3606
Obejrzyj
Było już całowanie się z nieznajomym, przytulanie nieznajomego, a co powiecie na ciekawszą czynność? A może by tak... sprzedać nieznajomemu plaskacza! Zobaczcie jak dwójka nieznajomych potrafi z pasją lać się po mordach.
Pijany Rosjanin w karetce kontra grawitacja Pijany Rosjanin w karetce kontra grawitacja
Pijany Rosjanin w karetce kontra grawitacja
3629
Obejrzyj
Jeśli mamy się opierać na głupich stereotypach to Rosja jest znana z dwóch rzeczy, chlania wódy na umór i kretyńskich pomysłów. Ten filmik dobitnie pokaże Wam ten pierwszy aspekt. Oczywiście w stanie totalnego upojenia...
Golfowa sztuczka Golfowa sztuczka
Golfowa sztuczka
2146
Obejrzyj
Golf to niełatwa dyscyplina sportu, a także bardzo rzadko można mówić w niej o jakichkolwiek sztuczkach. Mimo to, mamy dla Was materiał z tricku, który na pewno Was zadziwi. Zobaczcie sami.
Brutalny żart w szkole Brutalny żart w szkole
Brutalny żart w szkole
5679
Obejrzyj
Czy to Turcy czy to Niemcy? Zdania są podzielone, ale na pewno ich żart zasługuje na uwagę, bo wszystko co głupie w Internecie ma się świetnie.
Kobiety bywają niebezpieczne Kobiety bywają niebezpieczne
Kobiety bywają niebezpieczne
3512
Obejrzyj
Mężczyzn od wieków fascynuje kobiece piękno i wdzięk. Jednak potrafią one także zranić i skrzywdzić co demonstruje to nagranie. Dziewczyna za bardzo wzięła sobie do serca słowa "wyobraź sobie, że jestem złym człowiekiem".
Najlepsze uderzenie mini-golfowe Najlepsze uderzenie mini-golfowe
Najlepsze uderzenie mini-golfowe
2398
Obejrzyj
Mini-golf wieczorową porą. Idealne miejsce na alkohol, znajomych, amatorskie nagrania i więcej alkoholu.
Fenomenalne uderzenie golfowe Fenomenalne uderzenie golfowe
Fenomenalne uderzenie golfowe
2806
Obejrzyj
Nie dość, że piłka odbiła się od tafli wody, to jeszcze zaliczyła słynny hole-in-one oznaczający jedno uderzenie na dołek.