Tag upadek - śmieszne filmiki

Smells Like Teen Shovel Smells Like Teen Shovel
Smells Like Teen Shovel
3384
Obejrzyj
Bohater filmiku, przy upadku z pewnością jeszcze o tym nie wiedział, ale dał początek nowemu coverowi popularnej piosenki Nirvany "Smell Like Teen Spirit". Warto dodać, że jedyną rzeczą, której potrzebował była metalowa łopata...
Epickie upadki - FailArmy Epickie upadki - FailArmy
Epickie upadki - FailArmy
3150
Obejrzyj
FailArmy przygotował kompilację upadków z 2 tygodnia lutego. Jak zawsze są naprawdę niezłe.
Niezwykły realizm w GTA V Niezwykły realizm w GTA V
Niezwykły realizm w GTA V
4097
Obejrzyj
Niekiedy trudno ogarnąć zamierzenia twórców gier, ale tym razem to już mała przesada. Co się stanie kiedy samolot zderzy się ze spadochroniarzem?
Upadek masztu z perspektywy drona Upadek masztu z perspektywy drona
Upadek masztu z perspektywy drona
3556
Obejrzyj
Maszt z Jackson w końcu okazał się niepotrzebny i trzeba było się go pozbyć. Teraz macie okazję zobaczyć jak wygląda "demontaż" tego typu konstrukcji.
Dwadzieścia pięć najdziwniejszych momentów w historii telewizji na żywo Dwadzieścia pięć najdziwniejszych momentów w historii telewizji na żywo
Dwadzieścia pięć najdziwniejszych momentów w historii telewizji na żywo
3304
Obejrzyj
W telewizji często zdarzają się wpadki. Montaż nie pomoże kiedy wszystko leci na żywo. Na szczęście dla nas oznacza to kupę śmiechu!
Jak sprytnie wybrnąć z upadku na bieżni Jak sprytnie wybrnąć z upadku na bieżni
Jak sprytnie wybrnąć z upadku na bieżni
12442
Obejrzyj
Wypadki chodzą po ludziach, a już zwłaszcza na siłowni. Na szczęście dzięki opanowaniu i szybkiemu myśleniu, można łatwo wybrnąć z żenującej sytuacji. Najlepiej pokaże to Wam ten koleś.
Żółw ratuje swojego przyjaciela Żółw ratuje swojego przyjaciela
Żółw ratuje swojego przyjaciela
2624
Obejrzyj
Sytuacja niczym z porządnie zakrapianej imprezy. Kiedy jeden kumpel leży na glebie, to drugi musi go ratować. Na szczęście każdy może liczyć na przyjaciół, nawet żółw.
Trollujący snajper Trollujący snajper
Trollujący snajper
20
5
4315
Obejrzyj
Co robi snajper kiedy czeka na oddanie strzału? Oddaje się swojej ulubionej rozrywce, czyli trollingowi! Lepiej na siebie uważać, bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie miał ochotę strzelić nam jakiś numer.
Dramatyczne zaśnięcie fretki Dramatyczne zaśnięcie fretki
Dramatyczne zaśnięcie fretki
4167
Obejrzyj
Sen czasem potrafi zaatakować znienacka i zaskoczyć samego zasypiającego. Nie inaczej miała ta fretka, która musiała paść przed potęgą snu.
Gangsterska sesja nad wodą Gangsterska sesja nad wodą
Gangsterska sesja nad wodą
2433
Obejrzyj
Nie ma lepszego sposobu na sławę dla rapera niż słodka sesja na fejsika. Niestety raper Presto Flo chyba nie będzie się cieszył ze swoich zdjęć, bo chyba podszedł za blisko krawędzi brzegu.
Siedmiu ludzi, którzy ledwo przeżyli do piątku Siedmiu ludzi, którzy ledwo przeżyli do piątku
Siedmiu ludzi, którzy ledwo przeżyli do piątku
3215
Obejrzyj
W tygodniu nikt nie ma łatwo. Uczniowie chodzą do szkoły, a dorośli ludzie chodzą do pracy. W całym tym rozgardiaszu znalazło się miejsce dla jeszcze jednej grupy. Poznajcie siódemkę ludzi, którzy przeżyli do piątku.
Gruba przesada z alkoholem Gruba przesada z alkoholem
Gruba przesada z alkoholem
4206
Obejrzyj
Jeśli uda Wam się zobaczyć taką kobietę na ulicy, to schodźcie z drogi. Nie ma nic gorszego niż śmierć przez zgniecenie. Nie wiemy ile tej pani udało się zatankować, ale biorąc pod uwagę jej gabaryty musiało być tego naprawdę...
Żart z kotem wypadającym za okno Żart z kotem wypadającym za okno
Żart z kotem wypadającym za okno
5348
Obejrzyj
Wszyscy na pewno znacie tę parkę dowcipnisiów. Dla nich słowo zemsta to chleb powszedni, a ofiara żartu na pewno nie spodziewa się co ją czeka. Wystarczy tylko kartonowa sylwetka kota i sporo zimnej krwi, by zemścić się na...
Dwunastu najgorszych przyjaciół na świecie Dwunastu najgorszych przyjaciół na świecie
Dwunastu najgorszych przyjaciół na świecie
3496
Obejrzyj
Przyjaźń nie jest łatwa, a już zwłaszcza kiedy ma się takich przyjaciół. Lepiej uważać komu się ufa, bo można skończyć z ostro obitym tyłkiem lub połamanymi kończynami. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, ale mogą też...
Nieco niezręczna sytuacja na meczu piłki ręcznej Nieco niezręczna sytuacja na meczu piłki ręcznej
Nieco niezręczna sytuacja na meczu piłki ręcznej
25
1
7317
Obejrzyj
Już prawie ku uciesze męskiej części widowni doszło do czegoś więcej, jednak mimo wszystko okazało się że to tylko wypadek. Zobaczcie co się działo na meczu pań, które grają w piłkę ręczną.
Kotka przesadza z czułością Kotka przesadza z czułością
Kotka przesadza z czułością
2994
Obejrzyj
Nic tak nie rozczula jak matczyna miłość. Oczywiście ze wszystkim w życiu można przesadzić, a wtedy niewiele zostaje do tragedii. Zobaczcie sami.