Tag walka - śmieszne filmiki

Minecraft kontra Super Mario Bros Minecraft kontra Super Mario Bros
Minecraft kontra Super Mario Bros
27
2
5885
Obejrzyj
Mario i Minecraft. Dwa tytuły, których nie trzeba przedstawiać nikomu. Oba na stałe zapisały się w historii gier. Teraz macie okazję zobaczyć jak wyglądałby pojedynek między głównymi bohaterami! Kto by wygrał waszym zdaniem?
Walki agresywnych kierowców i stłuczki Walki agresywnych kierowców i stłuczki
Walki agresywnych kierowców i stłuczki
3573
Obejrzyj
Nim dzikszy kraj, tym na drodze panuje większa agresja. W tym filmiku sporo sytuacji, które wprawiają widza w osłupienie.
Piaskowy zamęt Piaskowy zamęt
Piaskowy zamęt
2075
Obejrzyj
Każda rzecz na świecie ma swoje nietypowe piękno. Nie inaczej jest z walką! Grupa Ornana Films nie boi się trudnych tematów i postanowiła przedstawić wojnę w nietypowy sposób.
Fallout kontra Skyrim Fallout kontra Skyrim
Fallout kontra Skyrim
3075
Obejrzyj
Już dawno nie było, aż tak epickiego pojedynku! Czy Vault Boy jest w stanie poradzić sobie z potęgą Dovahkiina? A może broń palna, to za mało by pokonać potomka smoków. Przekonajcie się sami!
Oddawaj łóżko, sukinkocie! Oddawaj łóżko, sukinkocie!
Oddawaj łóżko, sukinkocie!
4464
Obejrzyj
Poznajcie Pixela, małego buldoga francuskiego, który pomimo swoich rozmiarów ma w sobie wielką odwagę. Jak na prawdziwego psa przystało postanowił pogonić kota ze swojego łóżka.
Myślisz, że jesteś bezpieczny w internecie? Myślisz, że jesteś bezpieczny w internecie?
Myślisz, że jesteś bezpieczny w internecie?
2768
Obejrzyj
Niestety bezpieczeństwo i anonimowość w internecie to tylko mrzonka, jeśli nie uważa się na kilka rzeczy. Przekonają się o tym użytkownicy internetu, którzy wyzywali Jaya i Cichego Boba. Ta parka jegomościów postanowiła znaleźć...
Dlaczego nie warto zadzierać ze strażakami w GTA V Dlaczego nie warto zadzierać ze strażakami w GTA V
Dlaczego nie warto zadzierać ze strażakami w GTA V
4055
Obejrzyj
Jak wiadomo w GTA jest całkiem sporo przemocy, ale chyba nikt nie spodziewał się takiego zachowania po strażakach. Jak widać ci jegomoście w razie potrzeby walczą nie tylko z ogniem, ale również z namolnymi kierowcami. Kto by...
Japoński film o walce samurajów Japoński film o walce samurajów
Japoński film o walce samurajów
2952
Obejrzyj
Chyba każdy uwielbia sceny walki w japońskich filmach. Często jest w nich mnóstwa skakania, niesamowitych dźwięków i akcji. W momencie kiedy odgrywa się taką scenkę na żywo, to wszystko wygląda znacznie zabawniej!
Uliczna bójka kangurów Uliczna bójka kangurów
Uliczna bójka kangurów
3335
Obejrzyj
Spodziewalibyście się walki kangurów na ulicy? Jeśli nie, to chyba nie byliście w Australii, bo tam takie widoki zdarzają się znacznie częściej. Przekonajcie się jak wygląda uliczna ustawka kangurów.
Dwajścia groszy Dwajścia groszy
Dwajścia groszy
3127
Obejrzyj
Ravgor i BartekUSA ruszają na poszukiwania zagubionych pieniędzy. Nie są to byle jakie nominały, bo rozchodzi się o "dwajścia" i "pisiont" groszy! Pilnujcie swoich drobniaków, bo mogą przyjść także do Was.
Animator kontra animacja IV Animator kontra animacja IV
Animator kontra animacja IV
81
1
7677
Obejrzyj
Szalony ludzik powraca, by znowu siać chaos na monitorze swojego stwórcy. Od ostatniego incydentu minęły trzy lata, ale to wcale nie oznacza, że figurka tak łatwo zapomina. Czy tym razem animator wygra? Przekonajcie się o tym...
Stop Cham: MMA Stop Cham: MMA
Stop Cham: MMA
4062
Obejrzyj
Witajcie z powrotem na rosyjskich drogach i uliczkach. Tym razem ekipa Stop Cham nie będzie miała większych problemów ze swoją działalnością... do czasu, aż nie zacznie się jatka! Niekiedy zwykła prośba może przerodzić się w...
Walka pełna zwrotów akcji Walka pełna zwrotów akcji
Walka pełna zwrotów akcji
3570
Obejrzyj
Każdy sport ma w sobie coś przewidywalnego. Niemcy znowu kogoś skopią, my znowu będziemy śpiewać, że nic się nie stało... Ale ta walka jest zupełnie inna, niż wszystkie które widzieliście. Zobaczcie sami.
Cyanide & Happiness - Najlepszy przyjaciel człowieka Cyanide & Happiness - Najlepszy przyjaciel człowieka
Cyanide & Happiness - Najlepszy przyjaciel człowieka
35
1
7057
Obejrzyj
Nie ma nic gorszego niż zazdrość, ale czy na pewno warto być zazdrosnym o psa? Wszystko może człowieka zdenerwować i każdy ma swój próg wytrzymałości. A ten koleś już nie wytrzymał szczebiotów dziewczyny do swojego pieska....
Cyanide & Happiness - Apteka Cyanide & Happiness - Apteka
Cyanide & Happiness - Apteka
36
2
7580
Obejrzyj
Co się dzieje kiedy w jednej kolejce staną dwie uprzywilejowane osoby? Na pewno nie skończy się na pokojowych rozwiązaniach i uściskach dłoni, a jatka będzie wisieć w powietrzu. Oczywiście zawsze można od razu przejść do walki....
Gołomp waleczny jak jaczomp, drapieżny jak orł Gołomp waleczny jak jaczomp, drapieżny jak orł
Gołomp waleczny jak jaczomp, drapieżny jak orł
3844
Obejrzyj
Osobiste nagranie z bójki na jednym z osiedli, gdzie każdy chce udowodnić, kto tu jest bossem. Oczywiście szef może być tylko jeden, więc bez bawienia się w uprzejmości trzeba zrzucić przeciwników ze stołka. Zobaczcie sami.