Tag wf - śmieszne filmiki

Typowa lekcja WFu Typowa lekcja WFu
Typowa lekcja WFu
2365
Obejrzyj
Nauczyciele od WFu, to zupełnie inna kategoria nauczycieli. Większość z nich nie przewidywalna i bezlitośnie da ich się zamknąć w prostym schemacie. Czy wasze lekcje też wyglądają jak te u Ponków?
Matura to bzdura - WF Matura to bzdura - WF
Matura to bzdura - WF
2327
Obejrzyj
Chociaż wciąż mamy wakacje, to czasami warto przetestować swoją wiedzę. Tym razem trafiło na wiedzę o sporcie. Temat bardzo wakacyjny, szczególnie jeżeli ktoś stara się prowadzić zdrowy tryb życia.
Od jutra ćwiczę na WF-ie Od jutra ćwiczę na WF-ie
Od jutra ćwiczę na WF-ie
3631
Obejrzyj
Unikacie lekcji WF-u? W takim razie przemyślcie sprawę jeszcze raz, ponieważ sprawność fizyczna może się przydać w wielu sytuacjach. Zobaczcie spot, który pewnie Was przekona do większego wysiłku na WF-ie.
12 powodów przez które nie lubię WF-u 12 powodów przez które nie lubię WF-u
12 powodów przez które nie lubię WF-u
22
3
4535
Obejrzyj
Lubicie ćwiczyć na WF-ie? Nawet jeśli tak, to na pewno znajdzie kilka rzeczy, które wam się nie podobają w całej idei ćwiczenia między lekcjami. Jeden z naszych polskich Youtuberów, Martin, postanowił pokazać Wam dwanaście...
Chłopiec dostaje w plecy latarnią, gdy W-Fista spokojnie udziela wywiadu Chłopiec dostaje w plecy latarnią, gdy W-Fista spokojnie udziela wywiadu
Chłopiec dostaje w plecy latarnią, gdy W-Fista spokojnie udziela wywiadu
2930
Obejrzyj
Co najlepiej robią W-Fiści na lekcji, gdy podopieczni uprawiają sporty wszelakie? Najchętniej nic, ale jak widać są też tacy, którzy coś robią, np. udzielają w tym czasie wywiadu. Na tragedię długo nie trzeba było czekać.