Tag wizyta - śmieszne filmiki

Kolęda Kolęda "u Szwagra"
Kolęda "u Szwagra"
6629
Obejrzyj
Szwagry na początku roku, w nierównej walce musi zmierzyć się z efektami sylwestrowego alkoholu, a później z wizytą księdza "po kolędzie". Oczywiście kłopot stanowiła tylko ta druga część. Zobaczcie jak wybrnęli z tej...
Wizyta Putina Wizyta Putina
Wizyta Putina
6135
Obejrzyj
Jak Donald Tusk radzi sobie na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej? Kilka znanych kabaretów postanowiło połączyć siły i przedstawić wspólną wersję odpowiedzi na te pytanie. Zachęcamy do obejrzenia!
Zdupping - Wizy od Obamy Zdupping - Wizy od Obamy
Zdupping - Wizy od Obamy
3032
Obejrzyj
Wizyta Obamy to była naprawdę wielka rzecz dla Polski, ale czy wizyta przebiegła tak jak piszę o tym prasa? Człowiek Warga uważa zupełnie inaczej i pokaże Wam, jak to było naprawdę. Zobaczcie sami.
Reklama Playboya z przesłaniem Reklama Playboya z przesłaniem
Reklama Playboya z przesłaniem
3674
Obejrzyj
Wizyta u fryzjera z Playboyem w ręku. Warto zwrócić uwagę na fryzurę mężczyzny. Ta zmienia się wraz z upływem czasu. Co może być motywacją do takiej zmiany? na końcu wyjaśnienie.
Jak dziewczyny czują się u ginekologa Jak dziewczyny czują się u ginekologa
Jak dziewczyny czują się u ginekologa
42277
Obejrzyj
Filmik w języku angielskim, ale warty obejrzenia. Jak wygląda wizyta dziewczyny u ginekologa? Co czuje i myśli dziewczyna w takiej sytuacji? To wszystko zobaczycie na tym nagraniu.
Ukryta kamera - doktor Ukryta kamera - doktor
Ukryta kamera - doktor
39826
Obejrzyj
Pacjentki tego lekarza, nieświadome, że są w ukrytej kamerze bardzo energicznie reagowały na innowacyjne badanie, które im zaprezentował.