Tag woda - śmieszne filmiki

Kompilacja surfingowych wypadków - FailArmy Kompilacja surfingowych wypadków - FailArmy
Kompilacja surfingowych wypadków - FailArmy
4430
Obejrzyj
Najnowsza tematyczna kompilacja od załogi FailArmy tym razem skupiająca się na wypadkach, które w skrócie można nazwa "surfingowymi". Serdecznie zapraszamy do oglądania!
Gigantyczna latarka z wodnym chłodzeniem Gigantyczna latarka z wodnym chłodzeniem
Gigantyczna latarka z wodnym chłodzeniem
2905
Obejrzyj
Pewien domowy majsterkowicz wpadł na pomysł stworzenia latarki o ogromnej mocy. W filmiku zobaczycie jak została zbudowana, jak chłodzona jest wodą oraz jaką ma moc w porównaniu do innych latarek czy np. samochodowych reflektorów.
Podwodny złośnik Podwodny złośnik
Podwodny złośnik
4659
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś, jak brzmi wyprowadzony z równowagi człowiek... pod wodą? Jeżeli nie, to teraz macie okazję. Z tego co wiemy, to co robi jest niezbyt legalne, ale jego reakcje całkowicie to wynagradzają.
Woda HeavyBubbles Woda HeavyBubbles
Woda HeavyBubbles
2099
Obejrzyj
Każdy chciałby być najsilniejszym człowiekiem na świecie, ale to nie taka łatwa sprawa. Trzeba robić określone rzeczy by zbliżyć się do tego celu, a jedną z nich jest regularne picie wody HeavyBubbles!
Cichy żarcik - Policjant! Cichy żarcik - Policjant!
Cichy żarcik - Policjant!
19
1
10733
Obejrzyj
Odrobina absurdalnego humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Czasami wskazane jest wręcz aby skonfrontować się z takim żartem, aby szare komórki musiały zacząć intensywniej pracować. Tym razem głównym bohaterem jest policjant i...
Polski Kapitan Nemo Polski Kapitan Nemo
Polski Kapitan Nemo
1355
Obejrzyj
Morskie głębiny do dzisiaj skrywają wiele tajemnic oraz niewyjaśnionych zagadek. Wiąże się z nimi również masa historii, odkryć oraz wynalazków. Przed wami kilka ciekawostek na ten temat. Zapraszamy!
Uliczna walka na baloniki z wodą Uliczna walka na baloniki z wodą
Uliczna walka na baloniki z wodą
1862
Obejrzyj
Idziesz sobie spokojnie ulicą, a nagle ktoś do Ciebie podchodzi i wręcza Ci wiaderko wypełnione balonami z wodą. Po chwili pojawia się uzbrojona identycznie osoba i zaczyna obrzucać Cię balonami. Jaka byłaby Twoja reakcja?
Titanic po hiszpańsku Titanic po hiszpańsku
Titanic po hiszpańsku
2513
Obejrzyj
Scenę "na drzwiach" pamiętają wszystkie osoby, które chociaż raz oglądały Titanica. Znany autor vines wpadł na pomysł stworzenia parodii tej sceny w hiszpańskojęzycznym, a konkretnie meksykańskim klimacie.
Zakładanie czepka, poziom ekspert Zakładanie czepka, poziom ekspert
Zakładanie czepka, poziom ekspert
2844
Obejrzyj
Zakładanie czepka pływackiego to czynność tak banalna, że wydawać by się mogło, iż nic nie sprawi aby mogła stać się ona interesująca. Nic bardziej mylnego!
El Niño - kostium na Halloween El Niño - kostium na Halloween
El Niño - kostium na Halloween
1930
Obejrzyj
Internet zalewa fala pomysłowych strojów i kostiumów na Halloween. Niektóre wykonywane są profesjonalnie w każdym calu, ale czasami wystarczy odrobina kreatywności i sam pomysł deklasuje wszystkie, najbardziej odpicowane...
Szwagier shot: 5 goli Szwagier shot: 5 goli
Szwagier shot: 5 goli
2281
Obejrzyj
Szybkie strzelanie goli nie zawsze oznacza sukces, o czym przekonał się Antek. Szwagier porzucił mu pomysł na rozwiązanie jego problemu, ale takiego zakończenia chyba nie mógł się spodziewać.
Galicjanka - reklama roku Galicjanka - reklama roku
Galicjanka - reklama roku
2008
Obejrzyj
Nie, to nie podróż w przeszłość do wczesnych lat 90', to nakręcona jakiś czas temu reklama wody "Galicjanka". Prezes w roli głównej? Brak jakichkolwiek aktorskich atutów? Czemu nie!
Woda Vytautas  - nowa reklama Woda Vytautas - nowa reklama
Woda Vytautas - nowa reklama
23
1
3098
Obejrzyj
To już kolejna reklama wody Vytautas, tym razem również adresowana specjalnie do Polaków. Styl zachowany, oryginalność też. Warto zobaczyć!
Domowy survival - prosty filtr do wody Domowy survival - prosty filtr do wody
Domowy survival - prosty filtr do wody
2010
Obejrzyj
Dla każdego zaprawionego survivalowca pozyskanie wody jest często pierwszym punktem na liście rzeczy do zrobienia. Przed wami ciekawy filmik o tym, jak w możliwie najlepszy sposób oczyścić i przygotować wodę do spożycia.
5 sposobów na Woodstock 5 sposobów na Woodstock
5 sposobów na Woodstock
1486
Obejrzyj
Już za chwilę rozpocznie się jedna z największych, polskich imprez muzycznych, czyli Przystanek Woodstock. Autorzy serii "5 sposobów na..." postanowili zaprezentować z tej okazji kilka sztuczek, które pomogłyby nam podczas...
Orki z Majorki Orki z Majorki
Orki z Majorki
2075
Obejrzyj
Grupa filmowa "Darwin" stworzyła swój pierwszy teledysk. Tematem przewodnim są orki, co zdradza także tytuł utworu "Orki z Majorki". Polecamy wszystkim, szczególnie lubiącym lekko abstrakcyjne poczucie humoru!