Tag wpadka - śmieszne filmiki

Kompilacja wypadków podczas Kompilacja wypadków podczas "treningów" - FailArmy
Kompilacja wypadków podczas "treningów" - FailArmy
2534
Obejrzyj
FailArmy postanowiło zmontować kompilację pokazującą niepowodzenia podczas sportowych treningów oraz "genialnych" eksperymentów, które z jakiegoś powodu autorzy postanowili nagrać. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami!
Kompilacja wypadków: maj 2015 - MonthlyFails Kompilacja wypadków: maj 2015 - MonthlyFails
Kompilacja wypadków: maj 2015 - MonthlyFails
3249
Obejrzyj
MonthlyFails oraz ich najnowsza kompilacja. Kwintesencja internetowych porażek i przegranych zmontowana w jednym filmiku. Część z nich to niefartowne wypadki, ale pozostałej części zdecydowanie się należało.
Kompilacja wypadków: maj 2015 - FailArmy Kompilacja wypadków: maj 2015 - FailArmy
Kompilacja wypadków: maj 2015 - FailArmy
2394
Obejrzyj
Najnowsza kompilacja od FailArmy. Uchwycone kamerą wypadki oraz niepowodzenia zebrane w drugim tygodniu maja. W rolach głównych ludzie, którym zabrakło wyobraźni lub rzadko przeglądają YouTube.
Kompilacja najlepszych wypadków z kwiecień 2015 - MonthlyFails Kompilacja najlepszych wypadków z kwiecień 2015 - MonthlyFails
Kompilacja najlepszych wypadków z kwiecień 2015 - MonthlyFails
2607
Obejrzyj
Kolejna kompilacja podsumowująca wypadki z miesiąca kwietnia. Razem z FailArmy, ekipa MonthlyFails tworzy tę najbardziej aktywną, "wypadkową" stronę internetu. Co zasłużyło na miejsce w tym filmiku? Sprawdźcie sami!
Kompilacja najlepszych wypadków z kwiecień 2015 - FailArmy Kompilacja najlepszych wypadków z kwiecień 2015 - FailArmy
Kompilacja najlepszych wypadków z kwiecień 2015 - FailArmy
2701
Obejrzyj
Przed wami comiesięczne podsumowanie od FailArmy. Miesiąc kwiecień był bardzo obfity jeżeli chodzi o kompilacje z wypadkami. Ekipa FailArmy miała z czego wybierać. Zachęcamy do obejrzenia!
Najlepsze wypadki - kwiecień 2015 FailArmy Najlepsze wypadki - kwiecień 2015 FailArmy
Najlepsze wypadki - kwiecień 2015 FailArmy
2955
Obejrzyj
Najświeższa kompilacja wypadów od FailArmy. Trzeci tydzień kwietnia nie pozwolił na odpoczynek wspomnianej ekipie. Przed wami 6 minut nieudanych popisów, głupich pomysłów i nieprzemyślanych działań, które w większości kończyły...
Dziewczyny i łódki - kompilacja wypadków FailArmy Dziewczyny i łódki - kompilacja wypadków FailArmy
Dziewczyny i łódki - kompilacja wypadków FailArmy
2081
Obejrzyj
Nietypowe połączenie w jednym filmiku. Znajdziemy tutaj wypadki z udziałem dziewczyn, ale także wypadki na łódkach, jachtach, skuterach i wszystkim innym co unosi się na wodzie. Obejrzyjcie i oceńcie sami.
Maskotka Chicago Bulls Maskotka Chicago Bulls
Maskotka Chicago Bulls
3049
Obejrzyj
Benny the Bull, czyli jedna z najbardziej charakterystycznych maskotek ligi NBA. Oto zbiór jego wyczynów z lat 2013-14. Trzeba przyznać, że świetnie sobie radzi.
Najlepsze wpadki ze stycznia Najlepsze wpadki ze stycznia
Najlepsze wpadki ze stycznia
9369
Obejrzyj
Styczeń już się kończy, więc nadeszła pora na podsumowanie miesiąca. Przed Wami najlepsze wpadki jakie udało się znaleźć ekipie Fail Army!
Największe wpadki buraków Największe wpadki buraków
Największe wpadki buraków
2985
Obejrzyj
Amerykański burak zwany inaczej redneckiem to niezwykły i majestatyczny gatunek. Poza całodziennym żłopaniem piwa i żuciem tytoniu zajmuje się jeszcze... głupotą i wpadkami! Fail Army zebrało najlepsze wpadki z redneckami w...
Śmieszne filmy - Le Zap de Spi0n n°251 Śmieszne filmy - Le Zap de Spi0n n°251
Śmieszne filmy - Le Zap de Spi0n n°251
2644
Obejrzyj
Kolejna kompilacja od ekipy Le Zap de Spi0n. Głupie zachowania ludzi, śmieszne sytuacje, a także typowe wpadki spowodowane ludzką głupotą. Innymi słowy wszystko to, czego możecie się spodziewać po kompilacji śmiesznych filmów z...
Najlepsze wpadki z trzeciego tygodnia stycznia Najlepsze wpadki z trzeciego tygodnia stycznia
Najlepsze wpadki z trzeciego tygodnia stycznia
3077
Obejrzyj
Tydzień zbliża się ku końcowi, ale wpadki wciąż nie ustępują. Wiedzą o tym najlepiej ludzie z ekipy Fail Army, którym udało się złożyć kolejną kompilację.
Najlepsze wpadki w pracy Najlepsze wpadki w pracy
Najlepsze wpadki w pracy
3449
Obejrzyj
W pracy wcale nie tak trudno o jakąś wpadkę, zwłaszcza jeśli pracownicy nie uważają na to co robią. Fail Army po raz kolejny zebrała całkiem sporą kompilację wpadek. Przekonajcie się jakie głupoty robią w pracy ludzie.
Dwadzieścia pięć najdziwniejszych momentów w historii telewizji na żywo Dwadzieścia pięć najdziwniejszych momentów w historii telewizji na żywo
Dwadzieścia pięć najdziwniejszych momentów w historii telewizji na żywo
2743
Obejrzyj
W telewizji często zdarzają się wpadki. Montaż nie pomoże kiedy wszystko leci na żywo. Na szczęście dla nas oznacza to kupę śmiechu!
Najbardziej epickie wpadki na imprezach Najbardziej epickie wpadki na imprezach
Najbardziej epickie wpadki na imprezach
4744
Obejrzyj
Wczorajszy dzień był idealny na imprezy, a co za tym idzie również i na wpadki. Zobaczcie co się wczoraj działo w niemal każdym klubie.
Największe wpadki z drugiego tygodnia stycznia Największe wpadki z drugiego tygodnia stycznia
Największe wpadki z drugiego tygodnia stycznia
2257
Obejrzyj
Niektórzy nie potrafią się nauczyć, że wpadek należy unikać... Najlepiej pokaże Wam to ekipa Fail Army i ich kolejna kompilacja.