Tag wybuch - śmieszne filmiki

Element kultury Element kultury
Element kultury
18
3
2909
Obejrzyj
JM Animacje rozpoczyna kolejny rozdział w historii swojej twórczości i do grona istniejących już serii dołączają "Animowane memy"! Na pierwszy ogień coś nawiązującego do ostatnich wydarzeń w Belgii.
Płynna miedź i lód Płynna miedź i lód
Płynna miedź i lód
3263
Obejrzyj
Chemię i fizykę trudno oszukać. Gdybyście w ciemno mieli zgadnąć co stanie się, kiedy bryłę lodu polejemy płynną miedzią, to jaka byłaby wasza odpowiedź? Autor filmiku z pewnością zadał sobie te pytanie, ale efektu nie...
Kompilacja Vines: Zach King Kompilacja Vines: Zach King
Kompilacja Vines: Zach King
2514
Obejrzyj
Sztuczki i triki w wykonaniu Zacha Kinga co jakiś czas obiegają internet. Nie są to ani zabawy w iluzjonistę, ani pseudo magiczne sztuczki, ale zdecydowanie jest to świetny montaż i przede wszystkim ciekawy pomysł. Co tym razem...
Wysadzaj wraz z Arnoldem Wysadzaj wraz z Arnoldem
Wysadzaj wraz z Arnoldem
2853
Obejrzyj
Dla starszego pokolenia Arnold Schwarzenegger pozostaje legendą kina akcji. Terminator, Conan Barbarzyńca, Predator i wiele, wiele innych. Czy nie byłoby super pobawić się materiałami wybuchowymi w tak epickim towarzystwie?
Strzelanie fajerwerkami pod wodą Strzelanie fajerwerkami pod wodą
Strzelanie fajerwerkami pod wodą
3029
Obejrzyj
Dzieciaki w Szwecji najwyraźniej nudzą się znacznie bardziej od nas, ponieważ wpadają na niezbyt mądre pomysły. Tym razem padło na fajerwerki i zamarznięte jezioro.
Niezwykły realizm w GTA V Niezwykły realizm w GTA V
Niezwykły realizm w GTA V
4056
Obejrzyj
Niekiedy trudno ogarnąć zamierzenia twórców gier, ale tym razem to już mała przesada. Co się stanie kiedy samolot zderzy się ze spadochroniarzem?
Czołówka MacGayvera bez żadnej muzyki Czołówka MacGayvera bez żadnej muzyki
Czołówka MacGayvera bez żadnej muzyki
2688
Obejrzyj
Gdzie są te wspaniałe czasy, kiedy robili tego typu seriale? Każdy kto z wypiekami czekał na kolejny odcinek MacGyvera na pewno doceni jego czołówkę bez żadnej muzyki. Od razu wygląda to zupełnie inaczej.
AdBuster - Rozrywkowy kurczak AdBuster - Rozrywkowy kurczak
AdBuster - Rozrywkowy kurczak
3140
Obejrzyj
Jeśli pozostały Wam ostatki petard po Sylwestrze, to lepiej uważajcie, ponieważ nawet najmniejsze petardy mogą zrobić krzywdę. AdBuster udowodni to w swoim kolejnym, genialnym filmiku.
Eksplodujące fajerwerki z perspektywy pierwszej osoby Eksplodujące fajerwerki z perspektywy pierwszej osoby
Eksplodujące fajerwerki z perspektywy pierwszej osoby
3525
Obejrzyj
Co byśmy zrobili gdyby nie było dronów? Nie moglibyśmy się ponabijać z Amazona i ich podniebnej poczty, podglądanie sąsiadów nie byłoby takie samo, a rozpuszczone, bogate bachory nie miałyby kolejnej rzeczy, którą dostają na...
Domowe filmiki Michaela Baya Domowe filmiki Michaela Baya
Domowe filmiki Michaela Baya
2971
Obejrzyj
Wszyscy na pewno znacie Michaela Baya. Reżysera takich hitów jak chociażby filmy z serii Transformers. Jesteście ciekawi co ten facet robi po godzinach? Kręci domowe filmiki i dodaje do nich coś od siebie.
Piękna detonacja budynku Piękna detonacja budynku
Piękna detonacja budynku
3141
Obejrzyj
Czy rozwałka i piękno mogą mieć ze sobą coś wspólnego? No pewnie, że tak! Zwłaszcza jeśli do czegoś tak destrukcyjnego jak rozbiórka budynku, dodamy fajerwerki. Zobaczcie z jaką klasą pozbyto się hotelu Annex w Wellington.
Co by było, gdyby Micheal Bay kręcił Odlot Co by było, gdyby Micheal Bay kręcił Odlot
Co by było, gdyby Micheal Bay kręcił Odlot
24
2
9359
Obejrzyj
Wszyscy chyba dobrze znamy filmy pana Micheala Baya. Reżyser serii Transformers nigdy nie żałował sobie tylko dwóch rzeczy... wybuchów i jeszcze większej liczby wybuchów! Zobaczcie jak w jego wykonaniu mógłby wyglądać Odlot.
Najlepsze ukryte kamery z wybuchami Najlepsze ukryte kamery z wybuchami
Najlepsze ukryte kamery z wybuchami
6075
Obejrzyj
W ukrytej kamerze liczy się efekt zaskoczenia, zdziwienia a może i przerażenia. To wszystko możemy osiągnąć stosując prosty trik - wysadzając coś w powietrze. Najlepsze ukryte kamery z wybuchami zostały zebrane w tym filmiku.
Śmietnikowa armata Śmietnikowa armata
Śmietnikowa armata
4473
Obejrzyj
Jak się bawić, to się bawić! Byle z pompą i z ostrym huknięciem. Na jednym z osiedli w Zabrzu panowie wzięli sobie te słowa bardzo mocno do serca. Zobaczcie sami, jak wygląda strzał ze śmietnikowej armaty.
Wróżbita motoryzacyjny Wróżbita motoryzacyjny
Wróżbita motoryzacyjny
3291
Obejrzyj
Polak zawsze jest najmądrzejszy po szkodzie... A co się dzieje, kiedy kumpel przewiduje najgorszy scenariusz? Oczywiście się sprawdza. Zobaczcie jak bardzo można zepsuć samochód na zwykłym paleniu gumy.
Największy fajerwerk na świecie Największy fajerwerk na świecie
Największy fajerwerk na świecie
4987
Obejrzyj
Rozmiar nie zawsze ma znaczenie, ale jeśli chodzi o fajerwerki, to liczy się przede wszystkim porządny wybuch. A że pomaga w tym rozmiar, to tym lepiej! Zobaczcie jak wygląda odpalanie największego fajerwerka na świecie!