Tag wysokość - śmieszne filmiki

Kompilacja z górskimi popisami Kompilacja z górskimi popisami
Kompilacja z górskimi popisami
15 kwietnia 2016
1557
Obejrzyj
Nietypowa kompilacja pokazująca udane, nieudane oraz cudem udane górskie popisy i zabawy. Już tylko od patrzenia na niektóre z nich przechodzą ciarki. Obejrzyjcie koniecznie!
Podróż po górskiej grani Podróż po górskiej grani
Podróż po górskiej grani
13 kwietnia 2016
1440
Obejrzyj
Istnieje wiele ekstremalnych sportów, ale czasami samo chodzenie możemy do nich zaliczyć - na przykład kiedy mowa o chodzeniu po górskiej grani, czyli "ostrej krawędzi" łączącej dwie strony zbocza.
TOP 5 Szalonych ludzi TOP 5 Szalonych ludzi
TOP 5 Szalonych ludzi
19 marca 2016
2254
Obejrzyj
Internet pełen jest ludzi, którzy robią szalone rzeczy. Tutaj zebrane zostały te z nich, które przyprawiają o dreszcz, ale jednocześnie nagrane są w świetnej jakości.
Górski lot w wingsuit Górski lot w wingsuit
Górski lot w wingsuit
1 marca 2016
1727
Obejrzyj
Nie umniejszając niczyjego talentu czy osiągnięć należy powiedzieć sobie jasno, że istnieją sporty ekstremalne nieco bardziej ekstremalne niż pozostałe. Zabawy, a w szczególności "takie" zabawy z wingsuitem zdecydowanie się do...
Patrzcie jaki jestem super! Patrzcie jaki jestem super!
Patrzcie jaki jestem super!
15 lutego 2016
2714
Obejrzyj
Pomyłka lub wypadek może przydarzyć się każdemu. Czasami jednak przytrafia się to w zwyczajnie śmiesznym momencie. Tak jak bohaterowi tego filmiku, który zaczął od przechwałek, a skończył... sami zobaczcie!
Człowiek pająk Człowiek pająk
Człowiek pająk
13 października 2015
1758
Obejrzyj
Wspinaczka to jedna z dyscyplin, w której Twoje życie może być zależne od Twoich umiejętności. Te zazwyczaj trenuje się na ściankach, jak te, które zobaczycie w filmiku. Należy przyznać, że Louis Parkinson, czyli główny bohater...
Upadek masztu z perspektywy drona Upadek masztu z perspektywy drona
Upadek masztu z perspektywy drona
14 stycznia 2015
2378
Obejrzyj
Maszt z Jackson w końcu okazał się niepotrzebny i trzeba było się go pozbyć. Teraz macie okazję zobaczyć jak wygląda "demontaż" tego typu konstrukcji.
Ludzie są niesamowici 2014 Ludzie są niesamowici 2014
Ludzie są niesamowici 2014
19 grudnia 2014
3063
Obejrzyj
Każdy z nas posiada jakąś niezwykłą umiejętność, każdy jest wyjątkowy na swój sposób i posiada coś, czego nie ma nikt inny. Najłatwiej się o tym przekonać oglądając niesamowitych ludzi i ich talenty. A Wy co potraficie?
Wspinaczka na ogromny komin Wspinaczka na ogromny komin
Wspinaczka na ogromny komin
2 grudnia 2014
2329
Obejrzyj
Komin w Pitesti to druga co do wielkości budowla w Rumunii. Nikt oczywiście nie powiedział, że to nowa konstrukcja z drabinkami i wszelkimi wygodami do jego konserwacji. Pewien jegomość postanowił na niego wejść, co oznaczało...
Najlepsze ekstremalne filmiki Najlepsze ekstremalne filmiki
Najlepsze ekstremalne filmiki
1 września 2014
3393
Obejrzyj
Mamy nadzieję, że nie macie lęku wysokości i nie boicie się ekstremalnych akcji. Przed Wami genialna i niesamowita kompilacja najlepszych ekstremalnych filmików od ekipy Break. Będzie naprawdę ostro. Sprawdźcie sami.
Odważne dziewczyny myją okna w urzędzie Odważne dziewczyny myją okna w urzędzie
Odważne dziewczyny myją okna w urzędzie
7 lipca 2014
3414
Obejrzyj
Mycie okien może być niebezpiecznym zajęciem, zwłaszcza kiedy odbywa się na większej wysokości. Czy polskie sprzątaczki się tym przejmują? Nie... Zobaczcie jak się myje okna we Wrocławskim Urzędzie Statystycznym.
Ukrainiec, który nie boi się niczego Ukrainiec, który nie boi się niczego
Ukrainiec, który nie boi się niczego
27 maja 2014
3244
Obejrzyj
Znacie go, kochacie i nie możecie patrzeć jak łazi na wysokościach. O kim mowa? Oczywiście o szalonym kolesiu z Ukrainy, o ksywce Mustang, który już dawno stracił zmysł samozachowawczy i uwielbia wysokości. Zobaczcie kolejną...
Nie próbuj patrzeć w dół Nie próbuj patrzeć w dół
Nie próbuj patrzeć w dół
10 marca 2014
3144
Obejrzyj
Uważam, że na takiej wysokości ludziom się trudniej myśli. No bo jak inaczej wytłumaczyć niesamowicie ryzykowane wyczyny Rosjan. Trzymajcie się foteli i pod żadnym pozorem nie próbujcie patrzeć w dół.
Wspinaczka na Shanghai Tower Wspinaczka na Shanghai Tower
Wspinaczka na Shanghai Tower
14 lutego 2014
7324
Obejrzyj
Pamiętacie jak wysoko wspinali się chłopacy z Ukrainy? Rosjanie znowu nie chcą być gorsi i wspinają się wyżej, niż ktokolwiek byłby w stanie sobie...
Ukraińcy na monstrualnych wysokościach Ukraińcy na monstrualnych wysokościach
Ukraińcy na monstrualnych wysokościach
19 stycznia 2014
4404
Obejrzyj
Wszyscy wiemy, że Rosja króluje w roli największego zbioru wariatów w internecie. Po tym filmiku możecie zmienić zdanie, bo oto przed wami szaleni Ukraińcy. Ludzie którzy nie znają strachu przed wysokością i chyba nie mają za...
Niski przelot Niski przelot
Niski przelot
7 stycznia 2014
3912
Obejrzyj
Lepiej trzymajcie czapki i kapelusze, bo ten samolot leci tak nisko, że jeszcze przykróci wam fryzurkę. Nie wiem jak wy, ale ja na miejscu kamerzysty nie stałbym tak spokojnie. Zobaczcie naprawdę niski przelot.