Tag wyzwanie - śmieszne filmiki

LessAir - Just do Nothing LessAir - Just do Nothing
LessAir - Just do Nothing
15
5
3028
Obejrzyj
Początek roku to także początek i często koniec noworocznych postanowień. Wśród męskiej części najczęściej takim postanowieniem jest regularne ćwiczenie. Z zestawem marki LessAir ćwiczenia będą o wiele przyjemniejsze.
Ostra papryczka Ostra papryczka
Ostra papryczka
2575
Obejrzyj
Z nieznanych powodów, pewna dziewczyna postanowiła zjeść ostrą papryczkę i uwiecznić to na filmiku. Wyzwanie zdecydowanie ją przerosło. Publio Delgado postanowił nawet zapisać cierpienia głównej bohaterki w postaci jazzowych...
Przejdziesz pod kijkiem na ślepo? Przejdziesz pod kijkiem na ślepo?
Przejdziesz pod kijkiem na ślepo?
3269
Obejrzyj
Lubimy podejmować wyzwania. Zwłaszcza kiedy rzuca nam je dwóch jegomościów w zbyt kolorowych strojach. Proste przejście pod kijem może być znacznie ciekawsze, jeśli zrobi się je na ślepo, ale czy to na pewno koniec wyzwania?
Ostatnie wyzwanie Ice Bucket Ostatnie wyzwanie Ice Bucket
Ostatnie wyzwanie Ice Bucket
3428
Obejrzyj
W internecie jest ich pełno i spora część ludzi zapomniała na czym to tak naprawdę polega... Mowa oczywiście o wyzwaniu Ice Bucket, które zdobyło ostatnio wielką popularność. Na szczęście nadszedł czas na ostatnie z nich.
Wyzwanie Ice Bucket od Cyber Mariana Wyzwanie Ice Bucket od Cyber Mariana
Wyzwanie Ice Bucket od Cyber Mariana
4334
Obejrzyj
Macie już dość standardowych wyzwań z wiadrem zimnej wody i lodem? To co powiecie na Cyber Mariana i jego wyzwanie Ice Bucket. Tym razem wody jest znacznie więcej, a rolę zimnego prysznica przyjęło powietrze. Zobaczcie sami co...