Tag youtube - śmieszne filmiki

Zapytaj Beczkę #110: Oddalam to pytanie! Zapytaj Beczkę #110: Oddalam to pytanie!
Zapytaj Beczkę #110: Oddalam to pytanie!
1870
Obejrzyj
Beczka nie daje za wygraną i po raz kolejny staje do nierównej walki z pytaniami swoich widzów. Jesteście ciekawi tego jak poradził sobie z nimi tym razem? Zachęcamy do obejrzenia!
Jaki byłby tytuł Twojej autobiografii? Jaki byłby tytuł Twojej autobiografii?
Jaki byłby tytuł Twojej autobiografii?
2389
Obejrzyj
Tym razem widzowie Beczki mieli za zadanie odpowiedzieć na pytanie: "Jaki byłby tytuł Twojej autobiografii?". Nietrudno domyślić się jak wyglądała większość odpowiedzi, ale niektóre pomysły faktycznie zasłużyły na wyróżnienie....
Zapytaj Beczkę #109: Jak poznać debila? Zapytaj Beczkę #109: Jak poznać debila?
Zapytaj Beczkę #109: Jak poznać debila?
1887
Obejrzyj
Seria "Zapytaj Beczkę" powraca. Jedna z najpopularniejszych serii polskiej strony youtube ma się dobrze, a Krzysiu wciąż trzyma poziom. Z jakimi pytaniami przyszło mu się zmierzyć tym razem? Sprawdźcie sami!
Cyber Marian #41: Młodość, wakacje i Snapchat Cyber Marian #41: Młodość, wakacje i Snapchat
Cyber Marian #41: Młodość, wakacje i Snapchat
2281
Obejrzyj
Cyber Marian dziś tak bardziej na wakacjach, postanowił odpowiedzieć na kolejną porcję pytań zadaną przez jego widzów. W menu między innymi szalona przygoda z czasów kiedy Marian był jeszcze nastolatkiem oraz próba wcielenia...
Zapytaj Beczkę #108: Plakaty z youtuberami Zapytaj Beczkę #108: Plakaty z youtuberami
Zapytaj Beczkę #108: Plakaty z youtuberami
2320
Obejrzyj
Po raz kolejny Beczka zmaga się z pytaniami oraz nietypowymi komentarzami zarejestrowanymi pod poprzednim filmikiem. Na jakie pomysły tym razem wpadli widzowie? Jakie pytania ich nurtowały? Sprawdźcie i oceńcie sami.
Jak uniknąć pobicia na osiedlu? Jak uniknąć pobicia na osiedlu?
Jak uniknąć pobicia na osiedlu?
2256
Obejrzyj
Po ostatnim filmiku Beczka zadał swoim widzom pytanie "Jak uniknąć pobicia na osiedlu?", chociaż forma jego pytania była nieco bardziej dosadna. Przed wami prezentacja wychwyconych odpowiedzi. Może wy też macie na to jakiś sposób?
Zapytaj Beczkę #107: Gimbus Masakruje Gonciarza Zapytaj Beczkę #107: Gimbus Masakruje Gonciarza
Zapytaj Beczkę #107: Gimbus Masakruje Gonciarza
13
9
1863
Obejrzyj
Beczka nie daje za wygraną i po raz kolejny staje do nierównej walki z pytaniami swoich widzów. Nie licząc pojedynczych wyjątków, trafiono z kilkoma dość istotnymi pytaniami. Ciekawi jesteście odpowiedzi na nie? Zachęcamy do...
Cyber Marian #40: Grill, Wiedźmin i Viktor Xavery Cyber Marian #40: Grill, Wiedźmin i Viktor Xavery
Cyber Marian #40: Grill, Wiedźmin i Viktor Xavery
1929
Obejrzyj
Najnowsze "Cyber info", czyli kolejny odcinek serii jednego z najbardziej popularnych, polskich youtuberów - Cyber Mariana. Kolejna porcja szalonych pomysłów oraz odpowiedzi na pytania widzów... Dziś tak bardziej na grillu.
Beczka - Powiedz mi swój największy sekret Beczka - Powiedz mi swój największy sekret
Beczka - Powiedz mi swój największy sekret
1843
Obejrzyj
Ostatnią misją od Beczki, było napisanie swojego największego sekretu w komentarzu pod jego filmikiem. Jakie sekrety skrywa przeciętna osoba przeglądająca youtube? Oprócz tego co siedzi w zakamarkach ich wyobraźni? Sprawdźcie...
Satyrycy komentują dzieła youtuberów Satyrycy komentują dzieła youtuberów
Satyrycy komentują dzieła youtuberów
2652
Obejrzyj
Dość nietypowa konfrontacja starszego pokolenia polskich satyryków i kabareciarzy, ze światem internetu i współczesnego poczucia humoru. Jakie były ich opinie? Przekonajcie się sami.
Zapytaj Beczkę #105: A$AP GIMBUS Zapytaj Beczkę #105: A$AP GIMBUS
Zapytaj Beczkę #105: A$AP GIMBUS
2048
Obejrzyj
Najnowsza część serii "Zapytaj beczkę". Krzysiu, a w zasadzie Krzysztof obchodzi dzisiaj 30te urodziny. Jak osoba w jego wieku radzi sobie z pytaniami, zadawanymi często przez osoby o połowę młodsze? Sprawdźcie i oceńcie sami!
Cyber Marian #39: Wyścig traktorów, dron i motorówka Cyber Marian #39: Wyścig traktorów, dron i motorówka
Cyber Marian #39: Wyścig traktorów, dron i motorówka
2085
Obejrzyj
Cyber Marian, tym razem "tak bardziej na środku pola", odpowiada na pytania zadane przez swoich widzów na YouTube. Na jakie pomysły tym razem wpadli internauci? Jak Marian postanowił im odpowiedzieć? Przekonajcie się sami!
Zapytaj Beczkę #103: Nagrody Darwina Zapytaj Beczkę #103: Nagrody Darwina
Zapytaj Beczkę #103: Nagrody Darwina
2673
Obejrzyj
Grupa filmowa Darwin w "Zapytaj beczkę"! Tym razem to właśnie im przyszło się mierzyć z pytaniami zadawanymi przez widzów, w komentarzach. Jak wypadli w tej roli? Według nas świetnie, ale musicie przekonać się sami!
Cyber Marian: praca w radiu, uniwersytet, chwilo trwaj! Cyber Marian: praca w radiu, uniwersytet, chwilo trwaj!
Cyber Marian: praca w radiu, uniwersytet, chwilo trwaj!
2467
Obejrzyj
Zrobiło się cieplej, a po pochmurnym i wietrznym początku sezonu w końcu wyszło słońce. Korzystając z okazji Cyber Marian postanowił wybrać się nad jezioro i właśnie tam nakręcić 38. część "Cyber info". Zachęcamy do oglądania!
Zapytaj Beczkę #102: Food Emperor Zapytaj Beczkę #102: Food Emperor
Zapytaj Beczkę #102: Food Emperor
2517
Obejrzyj
Najnowsza odsłona serii "Zapytaj Beczkę". Po raz kolejny odcinek prowadzi ktoś inny, ale tym razem gość jest podwójnie wyjątkowy. Jak Food Emperor odnalazł się w roli prowadzącego? Przekonajcie się sami.
Cyber Marian: Jaki jestem? Cyber Marian: Jaki jestem?
Cyber Marian: Jaki jestem?
2374
Obejrzyj
Cyber Mariana nie trzeba przedstawiać nikomu, kto regularnie przegląda polską stronę internetu. Znany youtuber powraca z kolejnym filmikiem. Tym razem, tak bardziej pod mostem. Zachęcamy do obejrzenia!