Tag żart - śmieszne filmiki

Familiada - Łysol opowiada dowcip Familiada - Łysol opowiada dowcip
Familiada - Łysol opowiada dowcip
2986
Obejrzyj
Ktoś w końcu postanowił przebić genialne dowcipy króla sucharów i samemu objąć tron. Jeden z uczestników Familiady postanowił "rozśmieszyć" publiczność i prowadzącego program.
Nieświadomy taniec Nieświadomy taniec
Nieświadomy taniec
1864
Obejrzyj
Na ślepo pewne rzeczy idą znacznie gorzej, a już zwłaszcza kiedy ktoś nas wkręca. Bobson postanowił wyciąć numer parze dziewczyn. Ich zadanie nie będzie łatwe, ponieważ muszą na ślepo przydeptać balon w trakcie tańca.
Szalony żart z piłeczkami Szalony żart z piłeczkami
Szalony żart z piłeczkami
19
1
3789
Obejrzyj
Roman Atwood nie należy do najpoważniejszych ludzi na świecie, ale z całą pewnością nie można mu zarzucić, że jest złym ojcem. Postanowił wykręcić żart swojej żonie zadowalając przy tym dzieciaki. Przed Wami jego szalony żart z...
Przejdziesz pod kijkiem na ślepo? Przejdziesz pod kijkiem na ślepo?
Przejdziesz pod kijkiem na ślepo?
2907
Obejrzyj
Lubimy podejmować wyzwania. Zwłaszcza kiedy rzuca nam je dwóch jegomościów w zbyt kolorowych strojach. Proste przejście pod kijem może być znacznie ciekawsze, jeśli zrobi się je na ślepo, ale czy to na pewno koniec wyzwania?
Straszenie nowego członka załogi strażaków Straszenie nowego członka załogi strażaków
Straszenie nowego członka załogi strażaków
3129
Obejrzyj
Ciężkie jest życie nowego. W szkole i w wojsku kocą, ale i tak gorzej ma ten strażak. Koledzy z remizy postanowili go straszyć przez ponad rok. Najwyraźniej w straży pożarnej znacznie dłużej jest się "tym nowym".
Gry wideo są głupie Gry wideo są głupie
Gry wideo są głupie
3000
Obejrzyj
W grach wideo często jest mnóstwo rzeczy, które ciężko wyjaśnić lub są po prostu zwykłą bzdurą. Pora byście się przekonali jakie głupoty mogli popełnić w nich twórcy, a także jakie śmieszne sytuacje mogą w nich powstawać.
Najlepsze dowcipy Roman Atwooda z 2014-tego Najlepsze dowcipy Roman Atwooda z 2014-tego
Najlepsze dowcipy Roman Atwooda z 2014-tego
2699
Obejrzyj
W tym roku Roman nie próżnował, a najlepiej widać to na tym filmiku, w którym podsumowuje rok swojej ciężkiej, dowcipnej pracy. Na pewno będzie śmiesznie!
Najgorszy dowcipniś w Polsce Najgorszy dowcipniś w Polsce
Najgorszy dowcipniś w Polsce
3487
Obejrzyj
Istnieje bardzo cienka granica pomiędzy zwykłym chamstwem, a dowcipem. Przekonał się o tym Dakann, który padł ofiarą najgorszego dowcipnisia jakiego widział cały YouTube. Czy można go jakoś powstrzymać? To się okaże w...
Co to za pantalony obcisłe? Co to za pantalony obcisłe?
Co to za pantalony obcisłe?
2468
Obejrzyj
Bartek USA ma już dość swojego megafonu i postanowił zrobić coś nowego. Dla dobra ludzi, którym pomaga postanowił opuścić swój samochód i tym razem rozmawiać z przechodniami twarzą w twarz!
Żart ze spadającym dzieckiem Żart ze spadającym dzieckiem
Żart ze spadającym dzieckiem
4547
Obejrzyj
Roman Atwood uwielbia wykręcać numery. Nie ma znaczenia kto jest jego ofiarą i jakim kosztem będzie się z kogoś śmiał. Tym razem ofiarą jego dowcipu stała się jego żona. Niecodziennie ogląda się, jak własne dziecko spada z piętra.
Trollujący snajper Trollujący snajper
Trollujący snajper
20
5
3521
Obejrzyj
Co robi snajper kiedy czeka na oddanie strzału? Oddaje się swojej ulubionej rozrywce, czyli trollingowi! Lepiej na siebie uważać, bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie miał ochotę strzelić nam jakiś numer.
Żart z wydmuchaną kasą. Test uczciwości. Żart z wydmuchaną kasą. Test uczciwości.
Żart z wydmuchaną kasą. Test uczciwości.
2666
Obejrzyj
Amerykanie uwielbiają święto dziękczynienia i zawsze szukają fajnych sposobów by je uczcić. Nie inaczej jest z Romanem Atwoodem, który postanowił rozdać trochę gotówki. Zwykłe wręczanie ludziom banknotów jest nudne, więc...
Najlepsze żarty od Medicore Films Najlepsze żarty od Medicore Films
Najlepsze żarty od Medicore Films
2021
Obejrzyj
Ekipa Medicore Films to banda niepoprawnie śmiesznych ludzi, którzy uwielbiają wycinać ludziom niestandardowe numery. Z racji tego, że ten rok zbliża się ku końcowi postanowili zrobić małe podsumowanie swojej dotychczasowej...
Gdyby drogówka stroiła sobie żarty Gdyby drogówka stroiła sobie żarty
Gdyby drogówka stroiła sobie żarty
3275
Obejrzyj
Praca policjanta może być bardzo stresująca, więc czemu by nie wykręcić jakiegoś dowcipu. Pamiętajcie, jeśli policjant poda Wam alkomat i każe ssać, to możecie się spodziewać, że właśnie wywija Wam ten numer.
Filmy w prawdziwym życiu Filmy w prawdziwym życiu
Filmy w prawdziwym życiu
2237
Obejrzyj
Życie to nie film, ale czemu by nie wprowadzić kilku elementów z najlepszych produkcji do naszego życia? Do takiego samego wniosku doszedł Ravgor! Przechodnie na pewno będą zaskoczeni jego wygłupami.
Żart z autem zmieniającym kolor Żart z autem zmieniającym kolor
Żart z autem zmieniającym kolor
16803
Obejrzyj
Nikt się raczej nie spodziewa, że kolor samochodu może się zmienić w sekundę. Dwóch dowcipnisiów postanowiło wykorzystać lakier paramagnetyczny na swoim samochodzie, by wkręcać przechodniów.