Tag zdjęcie - śmieszne filmiki

Wyglądasz tak pysznie jak pizza na tym zdjęciu Wyglądasz tak pysznie jak pizza na tym zdjęciu
Wyglądasz tak pysznie jak pizza na tym zdjęciu
3964
Obejrzyj
Photoshop sprawił, że istnieje bardzo wygórowany model piękna. A co jeśli da się wykorzystać to narzędzie w inny sposób? W dodatku w bardzo słusznej sprawie, jaką jest... Pizza! Zobaczcie co się dzieje ze zdjęciem, kiedy do...
Wrzucanie zdjęć pierwszego śniegu na Facebooka Wrzucanie zdjęć pierwszego śniegu na Facebooka
Wrzucanie zdjęć pierwszego śniegu na Facebooka
3328
Obejrzyj
Nie macie okien? Nie chcę wam się odsłaniać rolety? A może w ogóle nie wyglądacie na dwór? No to skąd macie wiedzieć jaka jest pogoda na dworze? Oczywiście, że z Fejsika, tylko ktoś najpierw musi udostępnić fotę, albo status,...
Jak naprawić stare zdjęcie Jak naprawić stare zdjęcie
Jak naprawić stare zdjęcie
3353
Obejrzyj
Współczesne programy graficzne to potężne narzędzia. Specjalista jest w stanie za ich pomocą naprawić nawet bardzo zniszczoną fotografię. Zobaczcie samo jak odbywa się taki proces.
Fotki w galerii handlowej Fotki w galerii handlowej
Fotki w galerii handlowej
13871
Obejrzyj
W sieci pojawiają się zdjęcia z różnych miejsc. Klasykiem są np. zdjęcia robione w toalecie przed lustrem. Tu możecie zobaczyć jak wyglądała pewna sesja fotograficzna w galerii handlowej.
Look at this Instagram Look at this Instagram
Look at this Instagram
2888
Obejrzyj
Parodia piosenki Nickelback, która opowiada o ludziach, którzy przywiązują bardzo dużą wagę do dzielenia się zdjęciami na portalach społecznościowych za pomocą Instagramu.
Niedojrzały żart ze Smartphonem Niedojrzały żart ze Smartphonem
Niedojrzały żart ze Smartphonem
3688
Obejrzyj
Jeżeli jesteście niedojrzali i lubicie robić niedojrzałe rzeczy, w tym niedojrzałe wygłupy. To z pewnością spodoba Wam się dowcip komediantki Sary Silverman!
Northe Photoblocker - bloker zdjęć Northe Photoblocker - bloker zdjęć
Northe Photoblocker - bloker zdjęć
2931
Obejrzyj
Niesamowity wynalazek który pozwoli Ci uniknąć kompromitujących zdjęć które tak chętnie są wstawiane na Facebooka przez twoich znajomych. Dla osób, które naprawdę lubią imprezować Norte Photoblocker będzie nieodzownym dodatkiem...
Zdjęcie zdjęcia Zdjęcie zdjęcia
Zdjęcie zdjęcia
3435
Obejrzyj
Ciekawy montaż pokazujący efekt robienia zdjęcia zdjęciom, aby zrobić filmik pełen zdjęć na których są ludzie robiący zdjęcia sobie i zdjęciom. Jak się Wam podoba zdjęciowa incepcja?
Najdłuższa droga Najdłuższa droga
Najdłuższa droga
3185
Obejrzyj
Kolejny filmik time-lapse pokazujący wędrówkę (i wzrost włosów) pewnego podróżnika - Christopha Rehage. Całość "przechadzki" to 4646km które zostały przebyte na terenie Chin w ciągu jednego roku.
Camera Warfare Camera Warfare
Camera Warfare
3234
Obejrzyj
Bitwa z użyciem bardzo niekonwencjonalnej broni. Dramatyczna muzyka i świetna jakość produkcyjna tworzą świetny efekt współczesnego filmu wojennego. Na brak pamiątek z tej wojny nie będzie można narzekać.
Wpadka na zdjęciu ślubnym Wpadka na zdjęciu ślubnym
Wpadka na zdjęciu ślubnym
4161
Obejrzyj
Najważniejszy dzień w życiu może wywołać małe "załamanko" nerwowe. Na szczęście na tym ślubie załamał się ktoś inny ;)
Historyjka z 873 zdjęć stokowych Historyjka z 873 zdjęć stokowych
Historyjka z 873 zdjęć stokowych
5683
Obejrzyj
Ktoś postanowił przegrzebać ponad 5000 zdjęć stokowych i zrobić z nich historyjkę. Mimo, że każde ze zdjęć przedstawia inne osoby, fabuła jest bardzo czytelna.
Twarz Lindsay Lohan na przestrzeni 25 lat Twarz Lindsay Lohan na przestrzeni 25 lat
Twarz Lindsay Lohan na przestrzeni 25 lat
4465
Obejrzyj
Efekt narkotyków i alkoholu na przykładzie urody sławnej aktorki. 60-sekundowy filmik przedstawia fizyczne zmiany które przeszła jedna z najbardziej obiecujących gwiazd Hollywood.
Ukryta kamera - Zdjęcie samych piersi Ukryta kamera - Zdjęcie samych piersi
Ukryta kamera - Zdjęcie samych piersi
15519
Obejrzyj
Dostajesz aparat, żeby zrobić zdjęcie zakochanej parze. Facetowi zakochanemu w dziewczynie i dziewczynie zakochanej w jego pieniądzach. Robisz zdjęcie i okazuje się, że widnieją na nim tylko cycki. Dziwne...
Remi Gaillard - fotoradar Remi Gaillard - fotoradar
Remi Gaillard - fotoradar
8542
Obejrzyj
Tym razem znany komik przebiera się za fotoradar i robi zdjęcia różnym pojazdom, takim jak samochód, pociąg czy nawet samolot. Ostatecznie natyka się na policyjny radiowóz i rzuca do ucieczki.
Kabaret Moralnego Niepokoju - Album Rodzinny Kabaret Moralnego Niepokoju - Album Rodzinny
Kabaret Moralnego Niepokoju - Album Rodzinny
5071
Obejrzyj
Zdjęcia pozwalają nam łatwo wrócić do naszej przeszłości. Wspomnienia wracają, a wraz z nimi wszystkie przyjemnie i dotkliwe chwile. Jak poradzą sobie z tym bohaterzy skeczu?