Tag żona - śmieszne filmiki

Cyber Marian #51: Żona, piłka i spiżarka Cyber Marian #51: Żona, piłka i spiżarka
Cyber Marian #51: Żona, piłka i spiżarka
2656
Obejrzyj
Chociaż ostatnimi czasy fani Cyber Mariana coraz dłużej muszą czekać na nowe odcinki jego przygód, to z pewnością jest to warte czekania. Dziś tak bardziej w spiżarce. Zapraszamy do oglądania!
Ekskluzywny hotel Ekskluzywny hotel
Ekskluzywny hotel
18
3
3233
Obejrzyj
Drogie hotele słyną z tego, że nie wychodząc z nich można zaliczyć sporo atrakcji. Z reguły nie są one dodatkowo płatne, ale tym razem było inaczej. Sprytny klient postanowił poradzić sobie z naciągaczami.
Szwagier shot: Walenie Szwagier shot: Walenie
Szwagier shot: Walenie
13453
Obejrzyj
Antek rozumie Szwagra jak nikt inny, więc w sekundę rozkodował, że coś z nim jest nie tak. Chwilę później okazuje się, że wszystko przez żonę Szwagra i "całonocne walenie". Sprawdźcie koniecznie!
Szwagier shot: Telefon Szwagier shot: Telefon
Szwagier shot: Telefon
11315
Obejrzyj
Żona Antka przestała odbierać telefony, więc ten podejrzewał, że mogła go zdradzać. Przy szwagrze zadzwonił raz jeszcze i najwidoczniej zastał żonę w bardzo nietypowej sytuacji. Sprawdźcie sami!
Szwagier shot: Olej Szwagier shot: Olej
Szwagier shot: Olej
10852
Obejrzyj
Szwagry nie próżnują... Oto ich najnowsza produkcja. Żona wysłała Antka po olej, ale ten zniknął bez śladu. Kobieta od razu wiedziała gdzie go szukać i co może tam zastać. Sprawdźcie sami!
Gdy wypijesz ostatnie piwo... Sztuczka z torbą i butelką piwa Gdy wypijesz ostatnie piwo... Sztuczka z torbą i butelką piwa
Gdy wypijesz ostatnie piwo... Sztuczka z torbą i butelką piwa
3283
Obejrzyj
Warto być przygotowanym na opierdziel od żony o każdej porze dnia i nocy. Najlepiej wie o tym ten Redneck, który ma całkiem niezły sposób na ukrywanie butelek po piwie.
Nie jedziesz na żadne ryby! Nie jedziesz na żadne ryby!
Nie jedziesz na żadne ryby!
5883
Obejrzyj
Co potrafi zrobić zdesperowana kobieta, by powstrzymać męża przed wyjazdem na ryby? Jak się okazuje naprawdę dużo. Na jej nie szczęście nie ma do czynienia ze zwykłą wędką.
Andrzej Grabowski opowiada dowcipy o żonach Andrzej Grabowski opowiada dowcipy o żonach
Andrzej Grabowski opowiada dowcipy o żonach
3977
Obejrzyj
Uwielbiany przez wszystkich, serialowy Ferdek postanowił opowiedzieć kilka dowcipów na Kieleckim Festiwalu Kąśliwości. Co jak co, ale ten człowiek wie co to znaczy dobry humor.
Cyanide & Happiness - Tunel miłości Cyanide & Happiness - Tunel miłości
Cyanide & Happiness - Tunel miłości
4212
Obejrzyj
Małżeństwo po wielu latach wspólnego życia wraca do tunelu miłości. Wszystko jest takie samo jak kiedyś, jest tak wspaniale...
Reklama Axe Reklama Axe
Reklama Axe
4295
Obejrzyj
Przy Axe każdy może się odrobinę zapomnieć, ale dziewczyny po serii reklam, powinny już wiedzieć, że prawie zawsze ich propozycja będzie odrzucona.
Pomocny mąż urozmaica wideo żony Pomocny mąż urozmaica wideo żony
Pomocny mąż urozmaica wideo żony
7887
Obejrzyj
List motywacyjny w formie wideo to całkiem ciekawy pomysł. Mężowi przyszłej kandydatki zwyczajne wideo wydało się być nudne, więc postanowił je trochę urozmaicić swoją osobą.
Ukryta kamera - Niezwykle hojna żona Ukryta kamera - Niezwykle hojna żona
Ukryta kamera - Niezwykle hojna żona
11971
Obejrzyj
Co byś zrobił, gdyby Twoja druga połówka włożyła do puszki na jałmużnę około 1000zł? Wyjąłbyś tysiaka z puszki czy pozwolił na tak hojny gest?
Ukryta kamera - Jak pozbyć się wkurzającej żony Ukryta kamera - Jak pozbyć się wkurzającej żony
Ukryta kamera - Jak pozbyć się wkurzającej żony
6520
Obejrzyj
Ten pan jest niesamowicie wkurzony gderaniem swojej zony, na szczęście jego pomysłowość pozwala mu na uknucie ciekawego planu.
OSKAR -  mroczne perypetie z żoną OSKAR - mroczne perypetie z żoną
OSKAR - mroczne perypetie z żoną
2849
Obejrzyj
Tytułowy Oskar opowiada historie związane ze swoją żoną, odpowiednio wkomponowane w mroczną muzykę. Napięcie rośnie aż do ostatniej sekundy.
Co powinien zrobić mąż, kiedy żona nie chce zasnąć? Co powinien zrobić mąż, kiedy żona nie chce zasnąć?
Co powinien zrobić mąż, kiedy żona nie chce zasnąć?
10671
Obejrzyj
Natrętna kobieta przerywa mężowi sen, twierdząc, ze cierpi na bezsenność. Facet musi podjąć stanowcze kroki, jeśli chce dłużej pospać.
Sprytny staruszek używa manekina by nabrać małżonkę Sprytny staruszek używa manekina by nabrać małżonkę
Sprytny staruszek używa manekina by nabrać małżonkę
4135
Obejrzyj
Zrzędliwa żona to prawdziwe utrapienie. Na szczęście w okolicy zawsze znajdą się chętni do pomocy ludzie, którzy pomogą mężczyźnie zamienić się w nieruchomego manekina. Czy żona zauważy różnicę?