Tag zwierzęta - śmieszne filmiki

Pies surfer Pies surfer
Pies surfer
7386
Obejrzyj
Kolejna umiejętność, którą opanowały czteronogi to surfing. Ten piesek najwyraźniej jest miłośnikiem pływania na fali, gdyż nie ma ochoty zejść z deski.
Wystraszona sowa Wystraszona sowa
Wystraszona sowa
7324
Obejrzyj
Filmik przedstawia niezwykłą sowę, która przestraszona przez człowieka zmienia swój wygląd, troszkę upodabniając się do kota.
Słoń artysta Słoń artysta
Słoń artysta
5202
Obejrzyj
Trudno uwierzyć, ale to się dzieje na prawdę. Słoń maluje pędzlem obrazy. Ciekawe jak bardzo mogą nas jeszcze zadziwić te wspaniałe zwierzęta.
Śmieszne zwierzaki Śmieszne zwierzaki
Śmieszne zwierzaki
29
1
17694
Obejrzyj
Kompilacja zdjęć przedstwiająca zwierzęta w dziwnych a zarazem śmiesznych sytuacjach. Czasami wyglądają jakby naśladowały ludzi.
Foczy breakdance Foczy breakdance
Foczy breakdance
6119
Obejrzyj
Filmik przedstawia fokę o bardzo nietypowych dla tego gatunku umiejętnościach. To przemiłe zwierzę potrafi tańczyć breakdance.
Wytresowany piesek Wytresowany piesek
Wytresowany piesek
4166
Obejrzyj
To się nazywa wytresowany pies. Reaguje nie tylko na słowa, ale i dźwięk telefonu czy kichnięcie. Brakuje tylko żeby gotował i sprzątał;)
Tańcząca foka Tańcząca foka
Tańcząca foka
7865
Obejrzyj
Ta foka mogłaby bez wątpienia startować w "You can dance". Świetne ruchy, zgranie z partnerką, wyczucie rytmu, czyli wszystko to co musi mieć dobry tancerz.
Skrzydlaty złodziej Skrzydlaty złodziej
Skrzydlaty złodziej
4746
Obejrzyj
Leniwy, miejski ptak znalazł sposób na szybkie i niepracochłonne znalezienie pożywienia.
Ukryta kamera - Gadający jeleń Ukryta kamera - Gadający jeleń
Ukryta kamera - Gadający jeleń
14650
Obejrzyj
Twórcy amerykańskiego programu "Ukryta kamera" wpadli na pomysł by przed jednym ze sklepów umieścić gadającego, upolowanego jelenia, który zaczepia przechodniów.
Mistrz ucieczki Mistrz ucieczki
Mistrz ucieczki
5264
Obejrzyj
Ten królik to prawdziwy mistrz ucieczki. Mimo wielu prób drapieżnik był bez szans wobec tego zwinnego i szybkiego cudaka.
Koty - śmieszne ujęcia Koty - śmieszne ujęcia
Koty - śmieszne ujęcia
25
7
18598
Obejrzyj
Zbiór bardzo śmiesznych ujęć z kotkami w roli głównej.
Niesamowita wiewiórka Niesamowita wiewiórka
Niesamowita wiewiórka
5289
Obejrzyj
Nie od dziś wiadomo, że wiewiórka to bardzo zwinne zwierzę dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Masz ochotę na batonika, daleko do sklepu- wyślij wiewiórkę!!
Xbox - graj więcej Xbox - graj więcej
Xbox - graj więcej
7785
Obejrzyj
Kapitalna reklama konsoli konkurującej z sony playstaion - xbox. W filmiku biorą udział różne zwierzęta - w tym oczywiście owady. Warto zobaczyć ;)
Włamanie Włamanie
Włamanie
12900
Obejrzyj
Oto jak dwa niewinne zwierzaczki, pies i kot, przy ścisłej współpracy poradziły sobie z groźnymi bandytami, którzy chcieli okraść ich dom.
Fuck earth Fuck earth
Fuck earth
5683
Obejrzyj
Świetnie zmontowany filmik w którym występują różne zwierzęta i każde z nich mówi to jedno magiczne słowo. Chyba są bardzo wkurzone.
Zwierzaki-złodzieje Zwierzaki-złodzieje
Zwierzaki-złodzieje
3256
Obejrzyj
Myśleliście, że tylko ludzie potrafią kraść? Zwierzęta również i to z jaką zuchwałością. Można by takie wynająć np do napadu na bank nieprawdaż?