Śmieszne filmiki - Użytkownik Loban

Tutaj lepiej nie pływaj Tutaj lepiej nie pływaj
Tutaj lepiej nie pływaj
2143
Obejrzyj
Są miejsca, w których lepiej nie pływać. Gdy ryby są wygłodniałe i przychodzi pora karmienia dzieją się szalone rzeczy. Zobaczcie co działo się nad tym stawem.
Wojsko vs cywile Wojsko vs cywile
Wojsko vs cywile
2988
Obejrzyj
W Rosji doszło do ekstremalnego zdarzenia. Wojsko i pojazd cywilny starły się na drodze. Nie wiemy, kto pierwszy zaatakował, ale straty po stronie pojazdu cywilnego są znaczne.
Pies ćwiczy wspinaczkę Pies ćwiczy wspinaczkę
Pies ćwiczy wspinaczkę
1772
Obejrzyj
Zazwyczaj psy nie mogą sobie poradzić z przeszkodą w postaci płotu. Ten pupil znalazł jednak nietypowy sposób przejścia na drugą stronę.
Siła fali w czasie sztormu Siła fali w czasie sztormu
Siła fali w czasie sztormu
2687
Obejrzyj
Wybudowanie drogi w bezpośrednim sąsiedztwie wody może utrudnić jazdę kierowcom. Zobaczcie co dzieje się w czasie sztormu, gdy woda zalewa drogę.
Pranie w czasach kryzysu Pranie w czasach kryzysu
Pranie w czasach kryzysu
2347
Obejrzyj
Podobno najgorszą część kryzysu ekonomicznego mamy już za sobą. Jeśli jednak dokuczają Ci zbyt duże rachunki za prąd to może czas pomyśleć o pralce napędzanej rowerem.
Motocykl z silnikiem samochodowym Motocykl z silnikiem samochodowym
Motocykl z silnikiem samochodowym
3517
Obejrzyj
Co stanie się gdy zamontujemy silnik samochodowy w motorze? Z pewnością maszyna będzie dysponować dużą mocą. Zobaczcie sami jak wygląda trójkołowiec zbudowany na zamówienie.
Gdy herbata jest za gorąca Gdy herbata jest za gorąca
Gdy herbata jest za gorąca
2484
Obejrzyj
Odwiecznym problemem związanym z piciem herbaty czy kawy jest ich temperatura. Raz są za gorące, a raz za zimne. Pokazujemy widowiskowy sposób jak szybko schłodzić swoją herbatę.
Więc mówisz, że masz terenowe auto? Więc mówisz, że masz terenowe auto?
Więc mówisz, że masz terenowe auto?
2881
Obejrzyj
Filmik dedykujemy wszystkim posiadaczom aut pseudo-terenowych, jak np. SUV'y. Samochód udający rasową terenówkę z pewnością nie dał by rady takiemu podjazdowi. Zobaczcie co jest prawdziwym autem na bezdroża.