Śmieszne filmiki - Użytkownik vamilox

5 ciekawostek o Albercie Einsteinie 5 ciekawostek o Albercie Einsteinie
5 ciekawostek o Albercie Einsteinie
2324
Obejrzyj
Albert Einstein jest prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym naukowcem wszech czasów, a grafika z nim samym, na której pokazuje język, stała się elementem popkultury. Przed wami 5 ciekawostek o Einsteinie.
5 ciekawostek o piwie 5 ciekawostek o piwie
5 ciekawostek o piwie
2533
Obejrzyj
Piwo to niskoprocentowy alkohol, który towarzyszy ludziom już od setek lat. Zazwyczaj jednak amatorzy tego trunku nie wiedzą o nim wielu rzeczy. Macie teraz okazję nadrobić tę wiedzę. Przed wami 5 ciekawostek o piwie!
5 ciekawostek o Hitlerze 5 ciekawostek o Hitlerze
5 ciekawostek o Hitlerze
3112
Obejrzyj
Tym razem autorzy serii "5 ciekawostek" biorą pod lupę Adolfa Hitlera. Dowiesz się kim chciał zostać on w dzieciństwie i czy oby na pewno popełnił samobójstwo. Oprócz tego kilka innych ciekawostek. Zachęcamy do oglądania!
5 ciekawostek o wódce 5 ciekawostek o wódce
5 ciekawostek o wódce
2936
Obejrzyj
Czym jest wódka, każdy z pewnością wie. Założymy się jednak, że nie wszyscy wiedzą przykładowo skąd ten trunek się wywodzi. Tego i wiele innych rzeczy dowiecie się z tego filmiku. Zapraszamy do oglądania!
5 ciekawostek o reklamie 5 ciekawostek o reklamie
5 ciekawostek o reklamie
2073
Obejrzyj
Tym razem zaglądamy do świata manipulacji, sprytnych trików otaczających nas dookoła, a wszystko po to, aby zwabić potencjalnego kupca. 5 ciekawostek o reklamie. Zapraszamy do oglądania!