Tag pomoc - śmieszne filmiki

Wojna z rakiem Wojna z rakiem
Wojna z rakiem
10 lutego 2016
1894
Obejrzyj
Wykonany nie tylko profesjonalnie, ale także z pomysłem spot reklamujący organizację walczącą z nowotworami. Osadzenie tego w klimacie science-fiction wypadło w tej wersji idealnie.
Czego nie mówić na randce Czego nie mówić na randce
Czego nie mówić na randce
3 lutego 2016
1546
Obejrzyj
Walentynki coraz bliżej, więc warto przejść chociaż skrócony kurs z tego, czego nie powinno się mówić na randce. Rady mogą przydać się także tym już zaprawionym podrywaczom, więc zapraszamy do oglądania!
Kompilacja najlepszych wypadków: Styczeń 2016 - FailArmy Kompilacja najlepszych wypadków: Styczeń 2016 - FailArmy
Kompilacja najlepszych wypadków: Styczeń 2016 - FailArmy
20 stycznia 2016
1953
Obejrzyj
Najnowsza kompilacja ze śmiesznymi i tymi mniej śmiesznymi wypadkami też. Tym razem będziecie mieli okazję zobaczyć, że różnego rodzaju zabezpieczenia nie zawsze działają, ale i tak lepiej ich używać.
Pomocna koparka Pomocna koparka
Pomocna koparka
3 stycznia 2016
2857
Obejrzyj
Samochód ciężarowy utknął na zaśnieżonej drodze, skutecznie blokując ruch w jedną stronę. Świadkiem sytuacji był operator koparki jadące z drugiej strony i postanowił rozwiązać problem.
Ludzie są dobrzy! Ludzie są dobrzy!
Ludzie są dobrzy!
12 sierpnia 2015
2155
Obejrzyj
Motywujący filmik, który pokazuje dobrą stronę ludzi. Ludzi którzy z narażeniem własnego życia niosą pomoc innym, czasami zupełnie obcym osobom.
Anioł Straż przybywa na ratunek Anioł Straż przybywa na ratunek
Anioł Straż przybywa na ratunek
5 czerwca 2015
2122
Obejrzyj
Fragment filmu Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" z 2006. Krótka, alkoholowa rozmowa z Aniołem Strażem. W głównych rolach Andrzej Chyra oraz Tomasz Sapryk.
Sokole oko w autobusie Sokole oko w autobusie
Sokole oko w autobusie
3 czerwca 2015
1770
Obejrzyj
Po całej fali brutalności, wypadków i często głupich pranków, dobrze jest znaleźć w internecie coś, co podbuduje wiarę w ludzkość. Tym razem pasażer jednego z autobusów dokonał niesamowitej rzeczy. Zauważył klucze wypadające z...
Najbardziej poruszające akcje ratunkowe psiaków Najbardziej poruszające akcje ratunkowe psiaków
Najbardziej poruszające akcje ratunkowe psiaków
8 lutego 2015
1780
Obejrzyj
Psiaki z filmiku prawdopodobnie nie byłyby w stanie samodzielnie uratować swojego życia. Na szczęście ludzie je dostrzegli i postanowili im pomóc.
Pies pomaga kotu uwolnić głowę z kubka Pies pomaga kotu uwolnić głowę z kubka
Pies pomaga kotu uwolnić głowę z kubka
27 stycznia 2015
2658
Obejrzyj
Psy zachowują się zupełnie inaczej niż inne zwierzęta i z chęcią niosą pomoc innym. Przekonał się o tym pewien niezdarny koteł, któremu łepek utknął w kubku.
Puszkowany kociak Puszkowany kociak
Puszkowany kociak
5 stycznia 2015
1879
Obejrzyj
Zwierzęta uwielbiają wścibiać nos tam gdzie nie powinny, a ten kotek jest na to najlepszym dowodem. Na szczęście znalazł się ktoś, kto zaraz mu pomoże.
Dziesięć faktów, które przywrócą Ci wiarę w ludzkość Dziesięć faktów, które przywrócą Ci wiarę w ludzkość
Dziesięć faktów, które przywrócą Ci wiarę w ludzkość
4 stycznia 2015
2579
Obejrzyj
Początek roku warto zacząć pozytywnie, więc czemu by nie zacząć od dziesięciu faktów, które przywrócą Wam wiarę w ludzkość? Dowiecie się co dobrego robi dla nas Bill Gates, a także wielu innych ciekawych i bardzo dobrych faktów.
Halo, to się nie uda! Halo, to się nie uda!
Halo, to się nie uda!
9 grudnia 2014
2861
Obejrzyj
Jak zwykle pomocny BartekUSA ponownie rusza na ulicę, by pomagać bezradnym obywatelom. Tym razem poradzi każdemu co się może nie udać. Czy ludzie posłuchają jego mądrości?
Straszydło w lodówce Straszydło w lodówce
Straszydło w lodówce
31 października 2014
2543
Obejrzyj
Łatwo podejść faceta, jeśli o pomoc prosi ładna dziewczyna. Nie inaczej jest tym razem, kiedy pewna pani prosi niczego nie świadomych panów, by podali jej zgrzewkę z najwyższej półki. Sami się podkładają, by nastraszył ich...
Trzech studentów pomaga bezdomnemu zebrać pieniądze grając na jego wiadrze Trzech studentów pomaga bezdomnemu zebrać pieniądze grając na jego wiadrze
Trzech studentów pomaga bezdomnemu zebrać pieniądze grając na jego wiadrze
29 lipca 2014
3263
Obejrzyj
Film ten wywołał w sieci burzę. Są osoby, które zachwalają pomoc bezdomnej osobie w taki ciekawy sposób. Natomiast całkiem spora grupa osób uważa, że bezdomnym w ogóle nie powinno się pomagać pieniędzmi, bo to tylko pogłębia...
Wpadki z piłkarskiej pierwszej pomocy Wpadki z piłkarskiej pierwszej pomocy
Wpadki z piłkarskiej pierwszej pomocy
18 lipca 2014
2490
Obejrzyj
Praca sanitariuszy na boisku nie jest łatwa. Często trzeba się borykać z grą aktorską jednego z piłkarzy i trudno ocenić jego stan. Jeśli już dojdzie do pewnych ustaleń, to trzeba jeszcze nieszczęśnika wynieść z boiska. Tu...
Kawka, kawka i po kawce Kawka, kawka i po kawce
Kawka, kawka i po kawce
10 czerwca 2014
1928
Obejrzyj
Najlepiej zawsze liczyć tylko i wyłącznie na siebie. Skąd taki wniosek? No cóż, kiedy zobaczycie jak pani "pomaga" temu panu, który niesie kilka kaw, od razu zrozumiecie o co chodzi.