Tag pomoc - śmieszne filmiki

O gołębiu, który nie umiał skakać na trampolinie O gołębiu, który nie umiał skakać na trampolinie
O gołębiu, który nie umiał skakać na trampolinie
9 maja 2016
43060
Obejrzyj
Okazuje się, że pies to najlepszy przyjaciel nie tylko człowieka, ale także gołębi, które najwidoczniej nie radzą sobie z obsługą trampoliny. Czworonóg postanowił pomóc skrzydlatemu koledze.
Pomocny Pan z Mercedesa Pomocny Pan z Mercedesa
Pomocny Pan z Mercedesa
11 kwietnia 2016
1989
Obejrzyj
Nagłe zatrzymanie auta i wyjście z niego na środku ulicy z pewnością w większości przypadków kojarzy się z agresywnymi kierowcami, którzy nie mogą zrozumieć, że nie są na ulicy sami. W tym przypadku wyszło trochę inaczej.
Wojna z rakiem Wojna z rakiem
Wojna z rakiem
10 lutego 2016
2048
Obejrzyj
Wykonany nie tylko profesjonalnie, ale także z pomysłem spot reklamujący organizację walczącą z nowotworami. Osadzenie tego w klimacie science-fiction wypadło w tej wersji idealnie.
Czego nie mówić na randce Czego nie mówić na randce
Czego nie mówić na randce
3 lutego 2016
1699
Obejrzyj
Walentynki coraz bliżej, więc warto przejść chociaż skrócony kurs z tego, czego nie powinno się mówić na randce. Rady mogą przydać się także tym już zaprawionym podrywaczom, więc zapraszamy do oglądania!
Kompilacja najlepszych wypadków: Styczeń 2016 - FailArmy Kompilacja najlepszych wypadków: Styczeń 2016 - FailArmy
Kompilacja najlepszych wypadków: Styczeń 2016 - FailArmy
20 stycznia 2016
2090
Obejrzyj
Najnowsza kompilacja ze śmiesznymi i tymi mniej śmiesznymi wypadkami też. Tym razem będziecie mieli okazję zobaczyć, że różnego rodzaju zabezpieczenia nie zawsze działają, ale i tak lepiej ich używać.
Ludzie są dobrzy! Ludzie są dobrzy!
Ludzie są dobrzy!
12 sierpnia 2015
2317
Obejrzyj
Motywujący filmik, który pokazuje dobrą stronę ludzi. Ludzi którzy z narażeniem własnego życia niosą pomoc innym, czasami zupełnie obcym osobom.
Anioł Straż przybywa na ratunek Anioł Straż przybywa na ratunek
Anioł Straż przybywa na ratunek
5 czerwca 2015
2338
Obejrzyj
Fragment filmu Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" z 2006. Krótka, alkoholowa rozmowa z Aniołem Strażem. W głównych rolach Andrzej Chyra oraz Tomasz Sapryk.
Sokole oko w autobusie Sokole oko w autobusie
Sokole oko w autobusie
3 czerwca 2015
1887
Obejrzyj
Po całej fali brutalności, wypadków i często głupich pranków, dobrze jest znaleźć w internecie coś, co podbuduje wiarę w ludzkość. Tym razem pasażer jednego z autobusów dokonał niesamowitej rzeczy. Zauważył klucze wypadające z...
Najbardziej poruszające akcje ratunkowe psiaków Najbardziej poruszające akcje ratunkowe psiaków
Najbardziej poruszające akcje ratunkowe psiaków
8 lutego 2015
1939
Obejrzyj
Psiaki z filmiku prawdopodobnie nie byłyby w stanie samodzielnie uratować swojego życia. Na szczęście ludzie je dostrzegli i postanowili im pomóc.
Pies pomaga kotu uwolnić głowę z kubka Pies pomaga kotu uwolnić głowę z kubka
Pies pomaga kotu uwolnić głowę z kubka
27 stycznia 2015
2928
Obejrzyj
Psy zachowują się zupełnie inaczej niż inne zwierzęta i z chęcią niosą pomoc innym. Przekonał się o tym pewien niezdarny koteł, któremu łepek utknął w kubku.
Puszkowany kociak Puszkowany kociak
Puszkowany kociak
5 stycznia 2015
2082
Obejrzyj
Zwierzęta uwielbiają wścibiać nos tam gdzie nie powinny, a ten kotek jest na to najlepszym dowodem. Na szczęście znalazł się ktoś, kto zaraz mu pomoże.
Dziesięć faktów, które przywrócą Ci wiarę w ludzkość Dziesięć faktów, które przywrócą Ci wiarę w ludzkość
Dziesięć faktów, które przywrócą Ci wiarę w ludzkość
4 stycznia 2015
2726
Obejrzyj
Początek roku warto zacząć pozytywnie, więc czemu by nie zacząć od dziesięciu faktów, które przywrócą Wam wiarę w ludzkość? Dowiecie się co dobrego robi dla nas Bill Gates, a także wielu innych ciekawych i bardzo dobrych faktów.
Halo, to się nie uda! Halo, to się nie uda!
Halo, to się nie uda!
9 grudnia 2014
3052
Obejrzyj
Jak zwykle pomocny BartekUSA ponownie rusza na ulicę, by pomagać bezradnym obywatelom. Tym razem poradzi każdemu co się może nie udać. Czy ludzie posłuchają jego mądrości?
Straszydło w lodówce Straszydło w lodówce
Straszydło w lodówce
31 października 2014
2791
Obejrzyj
Łatwo podejść faceta, jeśli o pomoc prosi ładna dziewczyna. Nie inaczej jest tym razem, kiedy pewna pani prosi niczego nie świadomych panów, by podali jej zgrzewkę z najwyższej półki. Sami się podkładają, by nastraszył ich...
Trzech studentów pomaga bezdomnemu zebrać pieniądze grając na jego wiadrze Trzech studentów pomaga bezdomnemu zebrać pieniądze grając na jego wiadrze
Trzech studentów pomaga bezdomnemu zebrać pieniądze grając na jego wiadrze
29 lipca 2014
3541
Obejrzyj
Film ten wywołał w sieci burzę. Są osoby, które zachwalają pomoc bezdomnej osobie w taki ciekawy sposób. Natomiast całkiem spora grupa osób uważa, że bezdomnym w ogóle nie powinno się pomagać pieniędzmi, bo to tylko pogłębia...
Wpadki z piłkarskiej pierwszej pomocy Wpadki z piłkarskiej pierwszej pomocy
Wpadki z piłkarskiej pierwszej pomocy
18 lipca 2014
2708
Obejrzyj
Praca sanitariuszy na boisku nie jest łatwa. Często trzeba się borykać z grą aktorską jednego z piłkarzy i trudno ocenić jego stan. Jeśli już dojdzie do pewnych ustaleń, to trzeba jeszcze nieszczęśnika wynieść z boiska. Tu...