Tag pomoc - śmieszne filmiki

O gołębiu, który nie umiał skakać na trampolinie O gołębiu, który nie umiał skakać na trampolinie
O gołębiu, który nie umiał skakać na trampolinie
31
3
52609
Obejrzyj
Okazuje się, że pies to najlepszy przyjaciel nie tylko człowieka, ale także gołębi, które najwidoczniej nie radzą sobie z obsługą trampoliny. Czworonóg postanowił pomóc skrzydlatemu koledze.
Pomocny Pan z Mercedesa Pomocny Pan z Mercedesa
Pomocny Pan z Mercedesa
2362
Obejrzyj
Nagłe zatrzymanie auta i wyjście z niego na środku ulicy z pewnością w większości przypadków kojarzy się z agresywnymi kierowcami, którzy nie mogą zrozumieć, że nie są na ulicy sami. W tym przypadku wyszło trochę inaczej.
Wojna z rakiem Wojna z rakiem
Wojna z rakiem
21
2374
Obejrzyj
Wykonany nie tylko profesjonalnie, ale także z pomysłem spot reklamujący organizację walczącą z nowotworami. Osadzenie tego w klimacie science-fiction wypadło w tej wersji idealnie.
Czego nie mówić na randce Czego nie mówić na randce
Czego nie mówić na randce
2020
Obejrzyj
Walentynki coraz bliżej, więc warto przejść chociaż skrócony kurs z tego, czego nie powinno się mówić na randce. Rady mogą przydać się także tym już zaprawionym podrywaczom, więc zapraszamy do oglądania!
Anioł Straż przybywa na ratunek Anioł Straż przybywa na ratunek
Anioł Straż przybywa na ratunek
2694
Obejrzyj
Fragment filmu Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" z 2006. Krótka, alkoholowa rozmowa z Aniołem Strażem. W głównych rolach Andrzej Chyra oraz Tomasz Sapryk.
Sokole oko w autobusie Sokole oko w autobusie
Sokole oko w autobusie
2163
Obejrzyj
Po całej fali brutalności, wypadków i często głupich pranków, dobrze jest znaleźć w internecie coś, co podbuduje wiarę w ludzkość. Tym razem pasażer jednego z autobusów dokonał niesamowitej rzeczy. Zauważył klucze wypadające z...
Najbardziej poruszające akcje ratunkowe psiaków Najbardziej poruszające akcje ratunkowe psiaków
Najbardziej poruszające akcje ratunkowe psiaków
2243
Obejrzyj
Psiaki z filmiku prawdopodobnie nie byłyby w stanie samodzielnie uratować swojego życia. Na szczęście ludzie je dostrzegli i postanowili im pomóc.
Pies pomaga kotu uwolnić głowę z kubka Pies pomaga kotu uwolnić głowę z kubka
Pies pomaga kotu uwolnić głowę z kubka
3357
Obejrzyj
Psy zachowują się zupełnie inaczej niż inne zwierzęta i z chęcią niosą pomoc innym. Przekonał się o tym pewien niezdarny koteł, któremu łepek utknął w kubku.
Puszkowany kociak Puszkowany kociak
Puszkowany kociak
2434
Obejrzyj
Zwierzęta uwielbiają wścibiać nos tam gdzie nie powinny, a ten kotek jest na to najlepszym dowodem. Na szczęście znalazł się ktoś, kto zaraz mu pomoże.
Dziesięć faktów, które przywrócą Ci wiarę w ludzkość Dziesięć faktów, które przywrócą Ci wiarę w ludzkość
Dziesięć faktów, które przywrócą Ci wiarę w ludzkość
2980
Obejrzyj
Początek roku warto zacząć pozytywnie, więc czemu by nie zacząć od dziesięciu faktów, które przywrócą Wam wiarę w ludzkość? Dowiecie się co dobrego robi dla nas Bill Gates, a także wielu innych ciekawych i bardzo dobrych faktów.
Halo, to się nie uda! Halo, to się nie uda!
Halo, to się nie uda!
3361
Obejrzyj
Jak zwykle pomocny BartekUSA ponownie rusza na ulicę, by pomagać bezradnym obywatelom. Tym razem poradzi każdemu co się może nie udać. Czy ludzie posłuchają jego mądrości?
Trzech studentów pomaga bezdomnemu zebrać pieniądze grając na jego wiadrze Trzech studentów pomaga bezdomnemu zebrać pieniądze grając na jego wiadrze
Trzech studentów pomaga bezdomnemu zebrać pieniądze grając na jego wiadrze
4000
Obejrzyj
Film ten wywołał w sieci burzę. Są osoby, które zachwalają pomoc bezdomnej osobie w taki ciekawy sposób. Natomiast całkiem spora grupa osób uważa, że bezdomnym w ogóle nie powinno się pomagać pieniędzmi, bo to tylko pogłębia...
Kawka, kawka i po kawce Kawka, kawka i po kawce
Kawka, kawka i po kawce
2435
Obejrzyj
Najlepiej zawsze liczyć tylko i wyłącznie na siebie. Skąd taki wniosek? No cóż, kiedy zobaczycie jak pani "pomaga" temu panu, który niesie kilka kaw, od razu zrozumiecie o co chodzi.
Odbudujemy Waszą wiarę w ludzkość Odbudujemy Waszą wiarę w ludzkość
Odbudujemy Waszą wiarę w ludzkość
3449
Obejrzyj
Dzięki kamerom i ogólnej rejestracji wszystkiego co się dzieje wokół nas możemy zobaczyć nie tylko największe wpadki, czy kolejny wypadek samochodowy. Możemy zobaczyć znacznie więcej. Zobaczcie, że ludzie naprawdę potrafią...
Piłkarz Polonii Warszawa pomaga płaczącej dziewczynce Piłkarz Polonii Warszawa pomaga płaczącej dziewczynce
Piłkarz Polonii Warszawa pomaga płaczącej dziewczynce
3670
Obejrzyj
Nie ma nic gorszego niż płacz dziecka. Zwłaszcza jeśli to mała fanka, a my możemy coś z tym zrobić. Może nikt z Was nie ma jeszcze swoich fanów, ale Marek Ujek jak najbardziej ma i troszczy się, by z jego meczów wychodzili w...
Szybka podmianka gitary Szybka podmianka gitary
Szybka podmianka gitary
3022
Obejrzyj
Fragment koncertu Steviego Raya Vanguhana. Czy destrukcja gitary spowodowana graniem dobrego rocka, jest przeszkodą do kontynuowania koncertu? Oczywiście, że nie. Wystarczy dobry muzyk i odpowiedni człowiek z obsługi technicznej.