Tag zima - śmieszne filmiki

Wiosna Wiosna "u Szwagra"
Wiosna "u Szwagra"
26 marca 2016
17002
Obejrzyj
Jak Szwagry radzą sobie z wiosenną zimą? Na pewno znajdą coś na rozgrzanie :)
Kompilacja zimowych faili Kompilacja zimowych faili
Kompilacja zimowych faili
10 marca 2016
1421
Obejrzyj
W tym roku prawdopodobnie pożegnaliśmy już zimę i podobnie stwierdzili też ludzie z załogi FailArmy. Zakończenie sezonu oczywiście nie mogło się obyć bez zimowej kompilacji!
Snowboardem po Nowym Jorku Snowboardem po Nowym Jorku
Snowboardem po Nowym Jorku
27 stycznia 2016
1957
Obejrzyj
Być może wiecie, ale w USA panuje największa zima od wielu lat. Śniegiem zasypane zostały także największe miasta, takie jak Nowy Jork, a grupa znajomych postanowiła to wykorzystać. Na koniec trafili także na patrol policji.
Lily i Bałwan Lily i Bałwan
Lily i Bałwan
24 grudnia 2015
7097
Obejrzyj
Chociaż za oknem nie widać nawet odrobiny śniegu, to warto wczuć się w świąteczny klimat, choćby oglądając tę animację. Niedługa historia o znajomości dziewczynki Lily i jej śnieżnego przyjaciela.
5 sposobów na... przygotowanie auto do zimy 5 sposobów na... przygotowanie auto do zimy
5 sposobów na... przygotowanie auto do zimy
29 października 2015
1468
Obejrzyj
Na zewnątrz zaczynają się niskie, często minusowe temperatury. Warto być przygotowanym na zamarznięte zamki oraz złośliwe akumulatory. Ekipa "5 sposobów na" postanowiła przedstawić kilka przydatnych trików dla "zmotoryzowanych".
Ucieczka przed lawiną Ucieczka przed lawiną
Ucieczka przed lawiną
15 czerwca 2015
1677
Obejrzyj
Lawiny to zmora wszystkich fanów zimowych sportów oraz amatorów widoków, dostępnych jedynie z górskich szczytów. Ten filmik pokazuje podwójną ucieczkę przed osuwającym się śniegiem. Najpierw człowiek na snowboardzie, a zaraz za...
Zimowa przejażdżka po lesie Zimowa przejażdżka po lesie
Zimowa przejażdżka po lesie
11 maja 2015
2255
Obejrzyj
Pokaz umiejętności rajdowych w wykonaniu Fredrika Sørlie'a. Zimowa trasa, skandynawski las, solidne "cztery kółka" oraz motywująca Pani pilot na siedzeniu obok. Takie połączenie nie mogło się nie udać. Zapraszamy do oglądania!
Zimowe przygody bez happy endu Zimowe przygody bez happy endu
Zimowe przygody bez happy endu
5 lutego 2015
2225
Obejrzyj
FailArmy prezentuje najbardziej zjawiskowe przygody na śniegu lub lodzie, które skończyły się inaczej niż planował to ich uczestnik. Jest wesoło i mroźno...
Szwagier shot - Ślady Szwagier shot - Ślady
Szwagier shot - Ślady
25 stycznia 2015
6363
Obejrzyj
Antek ma nie lada problem, ponieważ słyszy dziwne dźwięki i nie wie skąd pochodzą. Może dowie się tego, kiedy pójdzie po śladach? Czasami ciekawość może być pierwszym krokiem do śmiechu i głupoty, zwłaszcza kiedy bierzemy pod...
Krótka historia (nie)wesołych świąt Krótka historia (nie)wesołych świąt
Krótka historia (nie)wesołych świąt
19 grudnia 2014
2080
Obejrzyj
Święta już coraz bliżej, ale czy to na pewno czas radości? Okazuje się, że Martin ma mieszane uczucia co do tego okresu i pokaże Wam, że święta mogą być niewesołe.
Chodzenie po krystalicznie czystym lodzie Chodzenie po krystalicznie czystym lodzie
Chodzenie po krystalicznie czystym lodzie
10 grudnia 2014
2435
Obejrzyj
Może to wygląda jak sztuczka z Biblii, ale wcale tak nie jest. W słowackich Tatrach można się przekonać jak wygląda lód przy nieskazitelnej wodzie.
Wszyscy kochamy zimę Wszyscy kochamy zimę
Wszyscy kochamy zimę
26 listopada 2014
2645
Obejrzyj
Na zewnątrz coraz wcześniej robi się ciemno, słupek na termometrze schodzi coraz niżej z każdym dniem i wszyscy wiemy co to oznacza. Nadchodzi zima, a wraz z nią wszystkie jej wspaniałości. Śnieg, lód i wszystko to za co...
Co tu się dzieje? Co tu się dzieje?
Co tu się dzieje?
26 października 2014
2795
Obejrzyj
Na zewnątrz jest coraz chłodniej i nie tylko my to odczuwamy. Najlepiej widać to po kotach, które uwielbiają ciepło. Teraz jest im znacznie ciężej obserwować co się dzieje wokół.
Familiada - Kraj, do którego warto pojechać zimą Familiada - Kraj, do którego warto pojechać zimą
Familiada - Kraj, do którego warto pojechać zimą
31 lipca 2014
2709
Obejrzyj
Familiada dostarcza nam wiele rozrywki. Śmiejemy się naprzemiennie z dowcipów Karola albo z bardzo mądrych odpowiedzi. Dzisiaj uczestnicy zgadują do jakiego kraju chcieliby pojechać zimą ankietowani.
Ruszajmy pomóc jeleniom Ruszajmy pomóc jeleniom
Ruszajmy pomóc jeleniom
22 lutego 2014
2060
Obejrzyj
Jezioro Albert Lea w Minesocie. Dwójka ludzi trafia na biedną rodzinę jeleni, która znalazła się w nieodpowiednim miejscu. Co mają zrobić? Pomagają zwierzakom w potrzebie. Zobaczcie, jak można okazać serce innej istocie.
Jak wygląda świat z oczu saneczkarza Jak wygląda świat z oczu saneczkarza
Jak wygląda świat z oczu saneczkarza
16 lutego 2014
4726
Obejrzyj
Czy chcielibyście poczuć choć chwilkę stresu, jaki czuje normalny saneczkarz. Przekonajcie się z pierwszej ręki, jak wygląda jego droga. Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, zobaczcie, jak się jeździ w Soczi.