Tag zima - śmieszne filmiki

Wiosna Wiosna "u Szwagra"
Wiosna "u Szwagra"
27315
Obejrzyj
Jak Szwagry radzą sobie z wiosenną zimą? Na pewno znajdą coś na rozgrzanie :)
Kompilacja zimowych faili Kompilacja zimowych faili
Kompilacja zimowych faili
2569
Obejrzyj
W tym roku prawdopodobnie pożegnaliśmy już zimę i podobnie stwierdzili też ludzie z załogi FailArmy. Zakończenie sezonu oczywiście nie mogło się obyć bez zimowej kompilacji!
Snowboardem po Nowym Jorku Snowboardem po Nowym Jorku
Snowboardem po Nowym Jorku
2836
Obejrzyj
Być może wiecie, ale w USA panuje największa zima od wielu lat. Śniegiem zasypane zostały także największe miasta, takie jak Nowy Jork, a grupa znajomych postanowiła to wykorzystać. Na koniec trafili także na patrol policji.
Lily i Bałwan Lily i Bałwan
Lily i Bałwan
26
10547
Obejrzyj
Chociaż za oknem nie widać nawet odrobiny śniegu, to warto wczuć się w świąteczny klimat, choćby oglądając tę animację. Niedługa historia o znajomości dziewczynki Lily i jej śnieżnego przyjaciela.
5 sposobów na... przygotowanie auto do zimy 5 sposobów na... przygotowanie auto do zimy
5 sposobów na... przygotowanie auto do zimy
2412
Obejrzyj
Na zewnątrz zaczynają się niskie, często minusowe temperatury. Warto być przygotowanym na zamarznięte zamki oraz złośliwe akumulatory. Ekipa "5 sposobów na" postanowiła przedstawić kilka przydatnych trików dla "zmotoryzowanych".
Ucieczka przed lawiną Ucieczka przed lawiną
Ucieczka przed lawiną
3115
Obejrzyj
Lawiny to zmora wszystkich fanów zimowych sportów oraz amatorów widoków, dostępnych jedynie z górskich szczytów. Ten filmik pokazuje podwójną ucieczkę przed osuwającym się śniegiem. Najpierw człowiek na snowboardzie, a zaraz za...
Zimowa przejażdżka po lesie Zimowa przejażdżka po lesie
Zimowa przejażdżka po lesie
3418
Obejrzyj
Pokaz umiejętności rajdowych w wykonaniu Fredrika Sørlie'a. Zimowa trasa, skandynawski las, solidne "cztery kółka" oraz motywująca Pani pilot na siedzeniu obok. Takie połączenie nie mogło się nie udać. Zapraszamy do oglądania!
Szwagier shot - Ślady Szwagier shot - Ślady
Szwagier shot - Ślady
7656
Obejrzyj
Antek ma nie lada problem, ponieważ słyszy dziwne dźwięki i nie wie skąd pochodzą. Może dowie się tego, kiedy pójdzie po śladach? Czasami ciekawość może być pierwszym krokiem do śmiechu i głupoty, zwłaszcza kiedy bierzemy pod...
Krótka historia (nie)wesołych świąt Krótka historia (nie)wesołych świąt
Krótka historia (nie)wesołych świąt
3069
Obejrzyj
Święta już coraz bliżej, ale czy to na pewno czas radości? Okazuje się, że Martin ma mieszane uczucia co do tego okresu i pokaże Wam, że święta mogą być niewesołe.
Chodzenie po krystalicznie czystym lodzie Chodzenie po krystalicznie czystym lodzie
Chodzenie po krystalicznie czystym lodzie
3246
Obejrzyj
Może to wygląda jak sztuczka z Biblii, ale wcale tak nie jest. W słowackich Tatrach można się przekonać jak wygląda lód przy nieskazitelnej wodzie.
Co tu się dzieje? Co tu się dzieje?
Co tu się dzieje?
3841
Obejrzyj
Na zewnątrz jest coraz chłodniej i nie tylko my to odczuwamy. Najlepiej widać to po kotach, które uwielbiają ciepło. Teraz jest im znacznie ciężej obserwować co się dzieje wokół.
Familiada - Kraj, do którego warto pojechać zimą Familiada - Kraj, do którego warto pojechać zimą
Familiada - Kraj, do którego warto pojechać zimą
3852
Obejrzyj
Familiada dostarcza nam wiele rozrywki. Śmiejemy się naprzemiennie z dowcipów Karola albo z bardzo mądrych odpowiedzi. Dzisiaj uczestnicy zgadują do jakiego kraju chcieliby pojechać zimą ankietowani.
Ruszajmy pomóc jeleniom Ruszajmy pomóc jeleniom
Ruszajmy pomóc jeleniom
2763
Obejrzyj
Jezioro Albert Lea w Minesocie. Dwójka ludzi trafia na biedną rodzinę jeleni, która znalazła się w nieodpowiednim miejscu. Co mają zrobić? Pomagają zwierzakom w potrzebie. Zobaczcie, jak można okazać serce innej istocie.
Jak wygląda świat z oczu saneczkarza Jak wygląda świat z oczu saneczkarza
Jak wygląda świat z oczu saneczkarza
5610
Obejrzyj
Czy chcielibyście poczuć choć chwilkę stresu, jaki czuje normalny saneczkarz. Przekonajcie się z pierwszej ręki, jak wygląda jego droga. Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, zobaczcie, jak się jeździ w Soczi.
Tak właśnie się odśnieża Tak właśnie się odśnieża
Tak właśnie się odśnieża
5542
Obejrzyj
Mimo całej swej wiedzy, o nieprzewidywalnych śniegach dalej nie wiemy, jak powinno się odśnieżać. Zobaczcie prawdziwie hardkorowy materiał z Norwegi, gdzie wiedzą jak się radzi z zimą.
Jak w zimę otworzyć samochód Jak w zimę otworzyć samochód
Jak w zimę otworzyć samochód
5154
Obejrzyj
Nie macie samochodu? Nic nie szkodzi. Zobaczycie sposób na otwarcie samochód, który otworzy wam furtkę do bezkarnego walenia auta taty, wujka, bądź też kumpla. Srogi atak zimy sprawia, że do otworzenia samochodu potrzebne są...