Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Hairstreak

Edytowano - 9 stycznia 2014, 16:54

Pokazują, że niby tacy nowocześni, że robią coś dobrego, a w rzeczywistości zabijają drzewa i przyrodę, żeby zbudować tak jakieś cholerne centrum handlowe czy co innego. Co jest lepsze : zostawienie lasu, żeby wszyscy mogli się nim cieszyć, czy wygolenie go na łyso i walnięcie tam budynków, smrodzących dymami itp.? (Ktoś może mnie uznać za jednego z "tych zielonych oszołomów" ale po prostu niedawno pojechałem za miasto, tam gdzie mieszkałem jak byłem mały, i jak zobaczyłem, że cały lasek, w którym sie bawiłem z kolegą, i owocowy sad obok, zostały wycięte zupełnie przez pajaców którzy za przeproszeniem po prostu nasrali tam domami to przeżyłem coś w rodzaju szoku)

Avatar jacek1s

9 stycznia 2014, 17:49

@Hairstreak: Takie życie, drzewa i tak urosną a domy i tak się zawalą nic nie trwa wiecznie.

Avatar kam1l1987

9 stycznia 2014, 19:50

@Hairstreak: oj nie histeryzuj

Avatar Pikachu

9 stycznia 2014, 22:33

@Hairstreak: A wiesz, że żebyś ty miał meble w swoim pokoju, np. to biurko, przy którym siedziałeś pisząc ten komentarz, to też musieli wyciąć drzewa?

Avatar jacho32

12 stycznia 2014, 22:48

@Hairstreak: Jak patrzę to pod koniec filmiku bardziej wycinają drzewa obok torów, jest to kwestia bezpieczeństwa. Dajmy na to, że takie drzewo się zwali na tory. Skutkiem tego będą co najmniej opóźnienia, jeżeli nie zderzenie się pociągu z leżącym drzewem.

Avatar MantiX16

9 stycznia 2014, 14:45

Miałem nadzieję na pijanego operatora tej maszyny -_-

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Kiedy jakaś brzoza psuje widok, albo grozi jakąś katastrofą lotniczą, to wezwijcie tych gości. Narąbali się już za wszystkie czasy, ale na pewno jeszcze chętnie porąbią. Nasi sąsiedzi z zachodniej granicy wiedzą, jak szybko pozbyć się drzew.

Podobne filmiki