Tag ścinanie - śmieszne filmiki

Martwe drzewo nie akceptuje swojego losu Martwe drzewo nie akceptuje swojego losu
Martwe drzewo nie akceptuje swojego losu
3730
Obejrzyj
Kiedy mówimy o drzewach, to mówimy o nie ożywionej naturze. Kiedy obejrzycie ten filmik, to możecie w to bardzo zwątpić. Jak się okazuje nie wystarczy, że zetniemy drzewo, bo wcale może się nie zgodzić ze swoim losem.
Epicka wycinka drzewa Epicka wycinka drzewa
Epicka wycinka drzewa
3533
Obejrzyj
Są wśród nas robotnicy, ale są też epiccy drwale, którzy tak jak ten koleś, nie znoszą się bawić w wycinanie. Oni po prostu lecą na ścięcie tego wielgachnego konara. Zobaczcie jak wygląda epicka wycinka drzewa.
Narąbany za wszystkie czasy Narąbany za wszystkie czasy
Narąbany za wszystkie czasy
5865
Obejrzyj
Kiedy jakaś brzoza psuje widok, albo grozi jakąś katastrofą lotniczą, to wezwijcie tych gości. Narąbali się już za wszystkie czasy, ale na pewno jeszcze chętnie porąbią. Nasi sąsiedzi z zachodniej granicy wiedzą, jak szybko...
Donek idzie po choinkę! Donek idzie po choinkę!
Donek idzie po choinkę!
4188
Obejrzyj
Donek postanowił ściąć sobie dorodne drzewko na święta. A co tam śpiewy, a co tam radość, na choinkę drzewko mieć przecież trzeba. Podobieństwa do jakichkolwiek osób są przypadkowe i niezamierzone.
Niezły fart i robocza głupota Niezły fart i robocza głupota
Niezły fart i robocza głupota
3382
Obejrzyj
Myślicie, że tylko w Polsce robotnicy mają gdzieś BHP? Jak pewnie już się domyślacie, Rosjanie też nieźle sobie radzą w ignorowaniu przepisów. Weźmy sobie trójkę miłych robotników bez kasków, wycinkę drzewa i brak wyznaczonej...