Tag drzewo - śmieszne filmiki

Pierwszy raz w życiu strzela z pistoletu. Trafia Pierwszy raz w życiu strzela z pistoletu. Trafia
Pierwszy raz w życiu strzela z pistoletu. Trafia
3948
Obejrzyj
Na ogół pierwsze razy kończą się wielkim pudlem albo odrzutem pistoletu, który trafia prosto w naszą twarz. Tutaj było inaczej: pierwszy strzał okazał się niezwykle celny.
Piosenka o kokosach Piosenka o kokosach
Piosenka o kokosach
2853
Obejrzyj
Co powiecie na odrobinę klasyki internetu? W takim razie na pewno spodoba się Wam piosenka o kokosach! Brzmi niedorzecznie? No cóż, powiedzmy że w internecie nie wszystko musi być poważne. Sprawdźcie sami!
Rosyjscy żołnierze ściągają kota z drzewa. Po rosyjsku Rosyjscy żołnierze ściągają kota z drzewa. Po rosyjsku
Rosyjscy żołnierze ściągają kota z drzewa. Po rosyjsku
3536
Obejrzyj
Jaka jest najprostsza metoda na ściągnięcie kota z drzewa? Może wspinaczka na wierzchołek drzewa, a może podstawienie wysokiej drabiny? Nie, to za proste. Zobaczcie jak poradzili z tym sobie rosyjscy żołnierze.
Jak nieszkodliwie donosić na Policję? Jak nieszkodliwie donosić na Policję?
Jak nieszkodliwie donosić na Policję?
2850
Obejrzyj
Karol Strassburger to naprawdę mądry gość. Jego suchary nie raz i nie dwa odkryją przed Wami wszelkie prawdy życia. Dzisiaj ma dla Was sposób na to, jak nieszkodliwie donosić. Zobaczcie sami.
Martwe drzewo nie akceptuje swojego losu Martwe drzewo nie akceptuje swojego losu
Martwe drzewo nie akceptuje swojego losu
3400
Obejrzyj
Kiedy mówimy o drzewach, to mówimy o nie ożywionej naturze. Kiedy obejrzycie ten filmik, to możecie w to bardzo zwątpić. Jak się okazuje nie wystarczy, że zetniemy drzewo, bo wcale może się nie zgodzić ze swoim losem.
Idealne ścięcie drzewa Idealne ścięcie drzewa
Idealne ścięcie drzewa
3172
Obejrzyj
Idealny przykład tego, że niektóre plany wyglądają dobrze tylko na papierze. Wystarczy się przeliczyć z wiarą w swoją wierną ciężarówkę i nieszczęście gotowe. Zobaczcie co się stało.
Epicka wycinka drzewa Epicka wycinka drzewa
Epicka wycinka drzewa
3196
Obejrzyj
Są wśród nas robotnicy, ale są też epiccy drwale, którzy tak jak ten koleś, nie znoszą się bawić w wycinanie. Oni po prostu lecą na ścięcie tego wielgachnego konara. Zobaczcie jak wygląda epicka wycinka drzewa.
Narąbany za wszystkie czasy Narąbany za wszystkie czasy
Narąbany za wszystkie czasy
5193
Obejrzyj
Kiedy jakaś brzoza psuje widok, albo grozi jakąś katastrofą lotniczą, to wezwijcie tych gości. Narąbali się już za wszystkie czasy, ale na pewno jeszcze chętnie porąbią. Nasi sąsiedzi z zachodniej granicy wiedzą, jak szybko...
Ratowanie kota z drzewa po rosyjsku Ratowanie kota z drzewa po rosyjsku
Ratowanie kota z drzewa po rosyjsku
6548
Obejrzyj
Każdy ma swój własny sposób na wykonywanie obowiązków. Jeśli w Rosji Twój kotek utknie na drzewie, to lepiej dwa razy się zastanów, czy chcesz pomocy strażaków. Można powiedzieć, że mają bardzo oryginalny sposób na wykonywanie...
Niezły fart i robocza głupota Niezły fart i robocza głupota
Niezły fart i robocza głupota
3024
Obejrzyj
Myślicie, że tylko w Polsce robotnicy mają gdzieś BHP? Jak pewnie już się domyślacie, Rosjanie też nieźle sobie radzą w ignorowaniu przepisów. Weźmy sobie trójkę miłych robotników bez kasków, wycinkę drzewa i brak wyznaczonej...
Woda pochłania drzewa Woda pochłania drzewa
Woda pochłania drzewa
2648
Obejrzyj
Ekstremalne zdarzenie uchwycone kamerą. Grupa drzew zostaje wciągnięta pod wodę. Niezwykły pokaz siły natury i niebezpieczeństwa jakie niesie nieznana woda.
Robert Kubica prawie uległ wypadkowi Robert Kubica prawie uległ wypadkowi
Robert Kubica prawie uległ wypadkowi
2006
Obejrzyj
W wyścigu w Finlandii miało miejsce bardzo niebezpieczne zdarzenie. Niewiele brakowało a Robert Kubica uległby kolejnemu poważnemu wypadkowi. Zobaczcie sami co się wydarzyło.
Co można znaleźć w kłodzie drzewa? Co można znaleźć w kłodzie drzewa?
Co można znaleźć w kłodzie drzewa?
6887
Obejrzyj
Na pierwszy rzut oka to zwykła kłoda drzewa. Jednak co można w niej znaleźć przy dostaniu się do środka? Najwyraźniej przemytnikom nie brakuje pomysłów i inwencji w nielegalnym transporcie towarów.
Niewidzialna piła łańcuchowa Niewidzialna piła łańcuchowa
Niewidzialna piła łańcuchowa
19
4
7205
Obejrzyj
Ludzka wyobraźnia nie zna granic. Zobaczcie i posłuchajcie jak można powygłupiać się bez zbędnych dodatków. Wystarczy tylko poczucie humoru.
Koty, strzeżcie się! Koty, strzeżcie się!
Koty, strzeżcie się!
2394
Obejrzyj
Ewolucja nadciąga wolnymi ale nieuchronnymi krokami! Już niedługo na drzewach zobaczycie właśnie takie "bardziej wyrośnięte wiewiórki"! Dla piłeczki wszystko!
O mały włos O mały włos
O mały włos
2918
Obejrzyj
Pani na filmiku oszukała przeznaczenie. Dwa kroki dalej i możliwe, że ten spacer byłby ostatnim w jej życiu.