Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2015, 10:06

Ten kto zrobił ten filmik jest totalną świnią i debilem bo on sobie robi żarty z Religi totalna żenada bez sensu filmik po co Jezus miał by walczyć z wymyślonym superbohaterem najgorszy filmik jaki oglądałem w życiu po prostu filmik bez sensu.

Avatar Esherion

25 kwietnia 2015, 10:16

interpunkcja....

Avatar OlejhunterPL

25 kwietnia 2015, 22:47

@Esherion: Nienawidzę interpunkcji. Człowiek chce coś szybko napisać co myśli i musi się zastanawiać, gdzie przecinek wstawić. To się dobrze czyta w listach i wiadomościach, a nie komentarzach. Zwłaszcza w krótkich.

Avatar Esherion

27 kwietnia 2015, 15:52

@OlejhunterPL: Mi to przychodzi bez problemu, nawet o tym nie myślę, ale każdy ma wady i zalety. Dużo ćwiczyć trza.

Avatar TrolmasterPL

3 maja 2015, 17:05

Wyluzuj, stary.

Avatar Penseta

25 czerwca 2015, 15:04

Ale rasistowski żart by ci nie przeszkadzał?

Avatar dustin2001

25 kwietnia 2015, 19:20

Dlaczego batman miałby walczyć z Jezusem?

Avatar Mijak

30 kwietnia 2015, 13:44

@dustin2001: Z tego samego powodu, dla którego będzie walczył z Supermanem.

Avatar dustin2001

30 kwietnia 2015, 16:47

@Mijak: Tyle, że to Jezus. On może szybko przemienić wrogów w przyjaciół.

Avatar Mijak

30 kwietnia 2015, 16:54

@dustin2001: I na odwrót, jak się okazało w kilka dni po jego przyjeździe do Jerozolimy.

Avatar dustin2001

30 kwietnia 2015, 17:11

@Mijak: Może.

Avatar Spritfire

27 kwietnia 2015, 15:28

Ta
Tytuł mnie nie zniechęcił!!!
Ja jestem wierzący jakby coś!!!

Avatar darcus

27 kwietnia 2015, 01:29

Ludzie, mówcie sobie co chcecie, ale to jest genialne. Mówienie, że to jest gorszące, czy coś w tym stylu jest tylko dowodem na brak elastyczności. Trzeba się umieć zaśmiać z siebie i swoich poglądów od czasu do czasu.

Avatar lelek

26 kwietnia 2015, 14:17

Oczekujecie nie wiadomo czego od : religii,Boga...nie liczni są godni zobaczyć Świętych . ...dla mnie cudem jest jak Polacy przeciwstawili się komunizmowi ,dzięki własnie ufaniu Bogu.

Człowiek ,może wszystko ..trzeba wierzyć.

Czekam na hejty.

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2015, 17:33

@lelek: (________)
pudełko specjalnie dla ciebie

Avatar teker

25 kwietnia 2015, 08:41

Lubie dobry humor, ale są pewne granice przyzwoitości co do tematów z których się żartuje. Żenada i czarna rozpacz...

Avatar Omeg12

25 kwietnia 2015, 09:15

@teker: Jak krwawa bajka sprzed 2000 lat? Widzę ludzi żartujących sobie z holocaustu i wbrew powszechnej opinii nie szczuje się ich psami. Z kolei tutaj jest jeszcze mniej powodów do obrażania się. Serio, podaj jakiś sensowny a dostaniesz ode mnie medal z kartofla.

Avatar teker

25 kwietnia 2015, 19:09

@Omeg12: Pozwolę sobie zacytować jeden z pierwszych wierszy Twojego profilu:

"-lubię hejtować ludzi religijnych (dobra, odwołuję)"

Jeżeli lubisz sobie "hejtować ludzi religijnych", a sam widzisz, że są tu powody do obrażania się ("Z kolei tutaj jest jeszcze mniej powodów do obrażania się.") to zjedz sobie swojego kartofla i nie zmuszaj mnie bym w ogóle to oglądał (sam tytuł jest dostatecznie obraźliwy).

Avatar Omeg12

Edytowano - 25 kwietnia 2015, 20:05

@teker: Faktycznie, powody do obrażania są. Jednak uznałem, że fani Supermana nie będą źli. I faktycznie, nie są. Tylko idioci z 2 poparciami i bólem dupy. W jaki sposób tytuł miałby kogoś obrażać? Dwie postacie, obie praktycznie fikcyjne, wspomniane w jednym zdaniu.

Owszem, lubię hejtować ludzi religijnych. Po prostu bawią mnie komentarze bez sensu/dystansu/interpunkcji/ wszystko naraz. Akurat tutaj chciałem się podzielić śmiesznym filmikiem, ale i tak wyszła jakaś kłótnia. Moja wina? Do niczego cię nie zmuszam, choć gdybyś obejrzał może byś wyluzował. Aczkolwiek wątpię.

Avatar teker

25 kwietnia 2015, 20:38

@Omeg12: Z uczuciami się nie dyskutuje - jeżeli twierdzę, że ten tytuł obraża moje uczucia (a i owszem religijne) - to choćbyś nie wiem od jakich idiotów z dwoma poparciami mnie obrażał (mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem aluzje i nie obrażasz wszystkich jejowiczów z dwoma poparciami tylko mnie) to nic to nie zmieni.

Dodatkowo Twoje wypowiedzi są obraźliwe, absurdalne i pozbawione jakiegokolwiek poparcia w faktach. Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy fikcyjnością postaci Batmana (podaj choć jedne źródło, świadectwo, zapiski, w których ktoś dowodzi prawdziwego istnienia Batmana) a Jezusa (ponad 2 mld wyznawców chrześcijańskich, liczne dokumenty potwierdzające istnienie - nie tylko Biblia, uznanie w religiach niechrześcijańskich) to dalsza rozmowa naprawdę nie ma sensu.

Natomiast muszę Cię pochwalić - twoje wypowiedzi faktycznie świadczą o tym, że jesteś hejterem - czyli nie skłamałeś w profilu (definicja hejtować z dobryslownik.pl):

"jeśli ktoś hejtuje kogoś (rzadziej coś), to źle o nim pisze, obraża go, nie zamieszczając przy tym żadnej konstruktywnej krytyki; słowo potoczne, używane w odniesieniu do wpisów internetowych "

Avatar OlejhunterPL

25 kwietnia 2015, 22:37

@Omeg12: Jezus nie jest postacią fikcyjną ignorancie, jest postacią historyczną co potwierdzi Ci każdy historyk. Co więcej, dla wierzących to Bóg, a dla większości ludzi zachodniej cywilizacji najważniejszy człowiek w historii ludzkości. Ja również jestem bardzo zniesmaczony samym tytułem. Teksty o kartoflach i bólu dupy może są top w Twoim gimnazjum, ale nie w takich sprawach. Oczywiście nie bronię Ci robić czy publikować takich filmów ale jako osoba dojrzała i rozumna, zdaj sobie sprawę że mogą spotkać Cię za to konsekwencje.

Avatar Omeg12

26 kwietnia 2015, 11:35

@OlejhunterPL: Nawet, jeśli wystarczają ci źródła pisemne tworzone jakieś 30 lat po domniemanej śmierci Jezusa to cała "magiczna" część wciąż pozostaje tylko udziałem ewangelii, których jest nie 4 a z jakieś 30. Z kolei współczesna wersja postaci dodatkowo odbiega od oryginału zamieniając jego kolor skóry, dodając bajania o trójcy świętej i zmieniając naukę na bieżące potrzeby Kościoła. Założę się, że był kiedyś jakiś gość nazywający się Bruce Wayne, ale to nie czyni z Batmana postaci historycznej. I nie mam zamiaru powstrzymywać się od wspominania kogoś, bo ktoś uznaje go za najważniejszego człowieka w historii.

Avatar krzysztofeko

26 kwietnia 2015, 12:49

@Omeg12: Jakbyś wiedział cokolwiek więcej o kulturze w tamtym wieku i miejscu, to byś wiedział dlaczego 30 lat po Zmartwychwstaniu powstały pisma, a nie dzień po.

Avatar Omeg12

26 kwietnia 2015, 13:20

@krzysztofeko: Mam rozumieć, że ów najważniejszy człowiek w historii nie był w stanie sam czegoś napisać? No to naprawdę imponujące. Chyba widzę, czemu taki film nie miałby szansy powodzenia. Najlepszy detektyw świata kontra analfabeta.

Avatar ManewryTaktyczne

Edytowano - 25 kwietnia 2015, 11:34

Filmik niczego nie obraża. Autor po mistrzowsku pokazał podobieństwo między postacią Jezusa, a Supermena na podstawie oryginalnego zwiastuna. Zmienione jest tylko video, audio to samo i początkowy tekst mówiony idealnie opisuje obie postacie.
Abstrahując od tego, że większość pewnie nie zrozumiała, bo "inglisz soł hart"... Gdyby to był żart o wyznawcach islamu, którzy wysadzają się na ulicach lub podtekst erotyczny co do ich upodobań do kóz, wszyscy piali by z zachwytu. Śmiejmy się z innych, ale kiedy ktoś z nas się śmieje to obraźmy się w trybie instant. Żałosne.
5/5 i do ulu

Avatar OlejhunterPL

25 kwietnia 2015, 22:42

@ManewryTaktyczne: Owszem durne zachowania muzułmanów byłyby bardzo zabawne. Podobnie zresztą jak katolików czy w ogóle chrześcijan. Ale zrobienie filmu z wydurniającym się Mahometem byłoby niesmaczne, tak jak niesmaczny jest ten z Jezusem. Twój argument dla mnie nie trafiony. Żałosne to jest to że nie dostrzegasz tej subtelności. A jeszcze żałośniejsze jest że połowa czytających też nie zrozumie o co mi chodzi.

Avatar ManewryTaktyczne

Edytowano - 26 kwietnia 2015, 00:09

@OlejhunterPL: Jaki argument? Nie przytaczałem żadnych argumentów, bo tutaj nie ma żadnej dyskusji. Jest tylko jakaś śmieszna spina internetowych obrońców pseudoreligijnej moralności, a ja jej streszczenie zamknąłem w jednym komentarzu, żeby się reszta ciśnieniowców nie musiała produkować i wraz ze swoim oburzeniem mogła iść gdzie indziej :)

Avatar Zjem_Ci_Matke

25 kwietnia 2015, 23:42

Dobry miał ktoś pomysł, chociaż prawdziwy film byłby przesadą.

Avatar popek9001

25 kwietnia 2015, 13:15

ciało chrystusa!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Jedna osoba o nadzwyczajnych umiejętnościach to za mało dla Batmana. W przerwach od pojedynków z Supermenem będzie musiał stawić czoła innemu przeciwnikowi. Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna.

Podobne filmiki